Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    202
Az kullanmışsın ben 12 haftalıkken başladım sonra günde 2 ye çıktı gene fayda etmedi. Gerek kalmaz gör bak 1 hafta 10 güne iyice düzelirsin Allahın izniyle kalıcı olmaz 😍😍🙏
Ay inşallah ya bende bunu merak edıyordum herkes gecer falan dedı ama neye göre nasıl olduğunu bulamıyordum. Gebelik hormonları geçince dedın benı rahatlattın. Çok teşekkür ederim 😍

Olsun kız kilolu olsun yerim onu doktorun kızıyor mu canım benim doktor hiç uyarmadı beni🤣
Ben zayıfladığım için bana bir şey demiyor bebek için de yapı olaraki iri babasına benziyor ondan dedi (tombul diyemedi 😂)
Eşimin tarafı hep yapılı özellikle halasına benziyor ultrasonda bile belli 🥴
Bakalım kaç kilo doğacak çok merak ediyorum.

Çok güzel kilo aldırıyor bebeğe ben içe içe şişirdim şimdi de aç geziyorum 😂
Yarın başlıyorum denemeye 🤣🤣
Ek gıda zamanı alıştırayım diyorum ama ek gıda zamanı bebeğe niye sebze veriyorum diye kavga eder benle, bir defa sadece zeytinyağlı sarma yaptım diye sofradan kalktı bayağı benle konuşmadı trip attı eve çiğköfte söyledi ; pırasa yaptım diye kavga çıkardı, o travmaları zor atlattım ben ya🤣🤣🤣 ve tüm bunlar ben hamileyken oldu hepsini aşerip yaptım burnumdan getirdi 🤣🤣
Ayyy seninki benimkinin iki üst leveliymiş Allah yardımcın olsun bacım 🤣🤣 ben gene yaparım yer ama iki üç kaşık filan böyle isteksiz okadar belli olur ki sofra toplanıp 2 saat sonra yumurta kır der küfür eder gibi 😂😂 seninki bu dereceyse ek gıda zamanı da alıştıramazsın çocuk babası gibi alışır gelsin beyaz et gitsin kırmızı et ondan sonra 🤣🤣
Yanılma payı hafi 200 gr olsa hemen hemen 3 kg doğar canım 37de inşaAllah
inşallah canım 3 görse yetecek vallahi

Kızlar doğan bebişlerin hep ultrasonda söylenen kilolardan daha düşük kiloda olduğunu farkettiniz mi? 35 te 2800 demişti doktor ama asıl 37 de o civarlarda doğacak gibi bi his geldi içime 🤔
Ayy evet ya benım bebıs 4 5 gün gerıden gelıyor ve bıraz erken dogabılır baya zayıf mı olcak ne yesem kı ya 😖

Evet ben de farkettim herkesin söylenenden daha az kiloda çıktı neden acaba 🤔 hiçbirimiz 3 kiloyu görmüyormuşuz bi de 😄
Amma olur ha mayıs grubu tosuncuk derken 3 zor görüyomuşuz 🤣🤣 yanılma payı da hep düşük kilo olarak çıktı 2800 diyip 3 doğuran yok daha 😂
Merhaba Benim de sata göre 8 haftalık olması gerekiyor ama 6 çıktı ultrasonda. Kalp atışı için haftaya çağırdı tekrar doktor. Sizin bebeğiniz arayı kapattı mı cinsiyeti neydi?
yok geç döllenme olduğu için ara kapatma durumu yok. Grupta bi kaç kişi geç döllenme durumunu yaşadık hiç birimizin bebişi arayı kapatmadı güncel sat belirledi doktorlarımız onun üzerinden devam etti kontroller ve gelişim. Bu arada cinsiyet erkek

Sayfasındaki gönderilerden birine yorum yapın. Siler ama en azından rahatsız olsun hatta tanıdıklarınıza söyleyin onlarda yazsın yorum.
3 kuruş bile olsa ödenen paranın karışılığını almak ister insan ne demek sanki altın
Aynen onuda yapayım mantıklı bir kişi bile okusa iyidir.
Eşim basit bir uç için bile başvurmuştu. Birden çok kalem ucu almıştı, hepsinin içeriği eksik. Kimse saymaz diye böyle bir şey yaptılar sanırım ama bariz yarısı yoktu uçların tüketici hakem heyetine başvurmuştu ve haklı bulundu
Evet normalde ben uğraşmam ama uğraşmak gerekiyormuş ki böyle sonuçları olmasın. Sizde iyi yapmışsınız insanları salak yerine koymazlar en azından

Aa görünmesi gerekıyordu aslında ☺️ 34 olduk canım çok şükür bu zamanı görmek cok guzel
Ben açamıyorum benden kaynaklı canım teknolojiyi anlamıyorum 🤣
Ayy evet ya benım bebıs 4 5 gün gerıden gelıyor ve bıraz erken dogabılır baya zayıf mı olcak ne yesem kı ya 😖
Kadın doğum Prof dr ordinaryüs yengem bu konunun uzmanı ; avakado muhakkak kefir muz ve kabak çekirdeği, tosun garantili

Yarın başlıyorum denemeye 🤣🤣

Ayyy seninki benimkinin iki üst leveliymiş Allah yardımcın olsun bacım 🤣🤣 ben gene yaparım yer ama iki üç kaşık filan böyle isteksiz okadar belli olur ki sofra toplanıp 2 saat sonra yumurta kır der küfür eder gibi 😂😂 seninki bu dereceyse ek gıda zamanı da alıştıramazsın çocuk babası gibi alışır gelsin beyaz et gitsin kırmızı et ondan sonra 🤣🤣

inşallah canım 3 görse yetecek vallahi
Ahhahahaha bakalım ek gıda döneminde koyun kemircez 🤣🤣

Benim de doğumdan 5 gün önce 2900lerdeydi, doğum zamanı 3100 falan olmuştur diye düşünüyodum 2850 doğdu
Evet canım hatırlıyorum üstüne medusaanın da aynı durum filan olunca bide melek in dedim muhtemelen bizimde aynı olacak
Kan sulandırıcı bende kullandım 34. Haftaya kadar ebeye sormuştum 1 litre suya 4-5 damla damlatıp içebilirsin sorun olmaz demişti ama gene tabi sende sormadan içme
1 litre suda 4-5 damla iş görüyomuş mu? Onu bilmiyodum canım cuma kontrolüm var bi sorayım doktora
Ay inşallah ya bende bunu merak edıyordum herkes gecer falan dedı ama neye göre nasıl olduğunu bulamıyordum. Gebelik hormonları geçince dedın benı rahatlattın. Çok teşekkür ederim 😍
Aynen aynen doğum yapsanda o hormonlar hemen normale dönmüyor haliyle. Ben aşırı geğiriyodum mesela doğurdum eşim bebekten değilmiş hala geğiriyosun sen demişti 🤣 sanki sihirli değnekle hormonlarım şak diye sıfırlanacakmış gibi 😂😂 Allahın izniyle sen hele bi normale dön evine geç 1 hafta 10 güne iyice düzelirsin sonra zamanla da hiç bişeyin kalmaz 🙏😍

Ben zayıfladığım için bana bir şey demiyor bebek için de yapı olaraki iri babasına benziyor ondan dedi (tombul diyemedi 😂)
Eşimin tarafı hep yapılı özellikle halasına benziyor ultrasonda bile belli 🥴
Bakalım kaç kilo doğacak çok merak ediyorum.
Hala mı 🤣 görümcen nasıl bir kız

Kefir öneriyor kızlar ben yarından itibaren denemeye başlıcam sende dene bakalım belki bizde de iş görür. Bende sade hiç içemem meyveli alcam
Ahhahahaha bakalım ek gıda döneminde koyun kemircez 🤣🤣
banada öyle geliyor 🤣🤣🤣

Kefir öneriyor kızlar ben yarından itibaren denemeye başlıcam sende dene bakalım belki bizde de iş görür. Bende sade hiç içemem meyveli alcam

banada öyle geliyor 🤣🤣🤣
Canım istersen sade al muzla blenderdan geçir tadı efsane oluyor 😍 ben diyet yaparken bile öyle içerdim de istersen meyveli al bebiş 😍

X