Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    202
Ben dün akşam yemek yemeyeceğim inanılmaz ödemliyim dedim kefir içtim uyumaya gittim, yatakta bir insan ekmek peynir hayali kurabilir mi ya bu kadar vizyonsuz olamaz bir insan🤣 kalktım ekmek peynir yedim gece gece🤣🤣 yani ne zaman tövbe etsem asla tutamıyorum boğazımı normalde böyle değildim noldu bana ya :KK43: ellerim nasıl şiş 😰😰😰
Bende soğan ekmek aşermiştim 🤣🤣🤣 valla bende tövbe tutmuyorum ay acıkınca nasıl bi hal dünyadan vazgeçmiş gibi kolum kanadım kalkmıyor yıllarca bişey yememişim gibi 🤣🤣 napalım ya battı balık yan gider doğumdan sonra bakarız icabına inşallah öyle umuyorum yani 😂😂
Evet Allahtan yemek konusunda sıkıntı olmayacak me versek yerler 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 benim eşim maalesef antivejeteryan, adam sebzeyi görünce küfür etmişim gibi bakıyor asla zeytinyağlı sebzeli yemek pişirtmiyor ben bayılırdım Akdeniz mutfağına, kendime yapınca ona ayrı uğraşmam gerekiyor ve o kadar zorlanıyorum ki 😰😰😰😰 inşallah bebek de zorlamaz beni eline ekmek versem seninki gibi kemirir umarım 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
benim eşimde etçil hiç sevmez sebze yemeği aynı seninki gibi küfür etmişim gibi bakıyor 🤣🤣 kızımda ne bulsa gömüyor bende öyle. Bu gidişle ek gıdaydı oydu buydu derken alıştırabilirsen alıştırırsın sebzeye. Yok ben gibi alıştıramazsan et yemeye talim 🤣🤣

Yenisini gönderme gibi asla bir tutumu yok kendisinin. Kapı süsü abartmayın çok büyük bi ürün almadınız ürün kusursuz eğer beğenmediyseniz kendiniz yapabilirsiniz bile dedi ki kendim yapsam zaten daha güzel yapardım kesinlikle. Arkadaşım avukat danışıp gerekeni yapıcam cimerse cimer tüketici hakem heyetiyse oraya başvuru yapıcam ki düzgünce ticaret yapabilsinler hadsiz hadsiz konuşmasınlar.
Eşim basit bir uç için bile başvurmuştu. Birden çok kalem ucu almıştı, hepsinin içeriği eksik. Kimse saymaz diye böyle bir şey yaptılar sanırım ama bariz yarısı yoktu uçların tüketici hakem heyetine başvurmuştu ve haklı bulundu

Ben dün akşam yemek yemeyeceğim inanılmaz ödemliyim dedim kefir içtim uyumaya gittim, yatakta bir insan ekmek peynir hayali kurabilir mi ya bu kadar vizyonsuz olamaz bir insan🤣 kalktım ekmek peynir yedim gece gece🤣🤣 yani ne zaman tövbe etsem asla tutamıyorum boğazımı normalde böyle değildim noldu bana ya :KK43: ellerim nasıl şiş 😰😰😰
Benim de bu aralar iştahım çok açıldı çok yiyorum sürekli acıkıyorum ve sürekli uykum var. Doğumdan kısa süre önce iştah kesilir enerji yüklemesi gelir diyolar ben de daha var demek diye düşünüyorum demek ki bu hafta da sürpriz yapmayacak kızım😂😂

4300 bebeği nasıl kesisiz yırtıksız doğurtuyorlar anam hiç aklım almıyor ya ben mi abartıyorum acaba normal doğumu aklımda :KK43:

klasik şu soruyu sorayım hemen🤣🤣 iğne vurulan yerde ağrın var mı canım

Canım sen de ödem oldu mu

Maşallah sen bir doğum yapmışsın aileler Kemal sunaldaki seferoğullarıyla Tellioğluları gibi olmuş kız🤣🤣 bizim nasıl olacak bakalım

Bizim senle sadece doğumlar ortak değilmiş bizim senle kvler de ortakmış 🤣🤣 o da bana gelince eşyaları kafasına göre değiştirir düzeni kendine göre yapar inanılmaz akıl öğüt verir 🤣 Allahtan çok nadir gelir yani

lohusa sendromuna girdin mi canım var mı öyle bir şey sende 🫠
İğne vurulan yer sinek ısırığı gibiydi ilk ve acımıyor şu an. Sol bacağımda uyuşma vardı anestezi herkeste farklı etki ediyormuş yürürken terliğim çıkıyordu yarıya kadar haberim olmuyordu. Eve gelince de bir süre devam etti ve geçti. Karnım ve popom hala uyuşuk gibi ama iğne ağrısı yok orada 😅

Lohusa sendromuna girmedim bence. Bazen sinir oluyorum bazı şeylere ama lohusa olmasam da sinir olurdum 😅 hamilelik döneminden daha sakinim 😁

Canım sen su geçirmez bandı çıkardın mı?
Onu Dr cikartti canım. Hastanede duş aldım, hastaneden eve çıkmadan bantinizi yenileyelim dediler yenilendi. Sonrasında Dr kontrolunde dr'unuz çıkartacak dendi. Ben duş alınca yine oranın nemini peçeteyle falan aldım. Dün de dr'um çıkarttı

Bende soğan ekmek aşermiştim 🤣🤣🤣 valla bende tövbe tutmuyorum ay acıkınca nasıl bi hal dünyadan vazgeçmiş gibi kolum kanadım kalkmıyor yıllarca bişey yememişim gibi 🤣🤣 napalım ya battı balık yan gider doğumdan sonra bakarız icabına inşallah öyle umuyorum yani 😂😂

benim eşimde etçil hiç sevmez sebze yemeği aynı seninki gibi küfür etmişim gibi bakıyor 🤣🤣 kızımda ne bulsa gömüyor bende öyle. Bu gidişle ek gıdaydı oydu buydu derken alıştırabilirsen alıştırırsın sebzeye. Yok ben gibi alıştıramazsan et yemeye talim 🤣🤣
Ek gıda zamanı alıştırayım diyorum ama ek gıda zamanı bebeğe niye sebze veriyorum diye kavga eder benle, bir defa sadece zeytinyağlı sarma yaptım diye sofradan kalktı bayağı benle konuşmadı trip attı eve çiğköfte söyledi ; pırasa yaptım diye kavga çıkardı, o travmaları zor atlattım ben ya🤣🤣🤣 ve tüm bunlar ben hamileyken oldu hepsini aşerip yaptım burnumdan getirdi 🤣🤣

Onu Dr cikartti canım. Hastanede duş aldım, hastaneden eve çıkmadan bantinizi yenileyelim dediler yenilendi. Sonrasında Dr kontrolunde dr'unuz çıkartacak dendi. Ben duş alınca yine oranın nemini peçeteyle falan aldım. Dün de dr'um çıkarttı
Ben bugün hasta odalarını gezdim de duş alınıyor muydu baktım şampuanına kadar koymuşlar ben dikiş olur diye duş alınmaz sanıyordum

golden-snitch golden-snitch @Iremcmgz kizlar bebekleriniz kac kg dogdu, hastaneden cikarken ne kadar vermis olaraj ciktiniz😊
2850 doğdu, 2800 olctuler sonra. Çıkarken 90 gram daha verdi dediler ama bu oranın normal olduğunu ve mamaya ihtiyaç olmadığını söylediler. Dün kontrole gittik 2500e düşmüş. Ben emzirdikten sonra bebiş bırakınca doydu diyip bırakıyordum ama emmeyi bırakınca sagdigim sütü kaşıkla vermemi söyledi Dr. Meğer doymuyormus yavrum 🙄 2 gün sonra kontrolü var inşallah kilo almıştır 🙏🏻

Ben bugün hasta odalarını gezdim de duş alınıyor muydu baktım şampuanına kadar koymuşlar ben dikiş olur diye duş alınmaz sanıyordum
Alınıyor alınıyor. Hemşire sondayi çıkarttıktan sonra pansuman yapıp su geçirmez bir şey yapıştırdı ve duş alabilirsiniz istediğiniz zaman dedi. Ben hastanede rahatlamak içinn2 defa duş aldim

Canım peki dogurduktan sonra kan degerlerine baktılar mi birde doğum ücreti kaçmis bizim hastanede şansa ben ve mavi070707 fazla oducez gibi ahahah

X