Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    202
Kızlar doğan bebişlerin hep ultrasonda söylenen kilolardan daha düşük kiloda olduğunu farkettiniz mi? 35 te 2800 demişti doktor ama asıl 37 de o civarlarda doğacak gibi bi his geldi içime 🤔
Evet ben de farkettim herkesin söylenenden daha az kiloda çıktı neden acaba 🤔 hiçbirimiz 3 kiloyu görmüyormuşuz bi de 😄

Benim de bu aralar iştahım çok açıldı çok yiyorum sürekli acıkıyorum ve sürekli uykum var. Doğumdan kısa süre önce iştah kesilir enerji yüklemesi gelir diyolar ben de daha var demek diye düşünüyorum demek ki bu hafta da sürpriz yapmayacak kızım😂😂
Niye böyle acıkıyoruz ki acaba ya:KK43:
Çok güzel kilo aldırıyor bebeğe ben içe içe şişirdim şimdi de aç geziyorum 😂
kız niye aç geziyorsun
İğne vurulan yer sinek ısırığı gibiydi ilk ve acımıyor şu an. Sol bacağımda uyuşma vardı anestezi herkeste farklı etki ediyormuş yürürken terliğim çıkıyordu yarıya kadar haberim olmuyordu. Eve gelince de bir süre devam etti ve geçti. Karnım ve popom hala uyuşuk gibi ama iğne ağrısı yok orada 😅

Lohusa sendromuna girmedim bence. Bazen sinir oluyorum bazı şeylere ama lohusa olmasam da sinir olurdum 😅 hamilelik döneminden daha sakinim 😁
HHhHHhaha ay çok güldüm çok güzel geçmiş süreç canım maşallah 🧿 😍😍

Ben varım🙋🏻‍♀️ sat 31 Temmuz ilk muayenede 8 haftalık olması gerekirken sadece kese gördük bebek filan hiç bişey yoktu bir hafta sonra gidince bebek ve kalp atışını gördük. Meğer geç döllenme olmuş 6+4 şuan ama sat a göre 9 haftalık olması gerekiyor
Merhaba Benim de sata göre 8 haftalık olması gerekiyor ama 6 çıktı ultrasonda. Kalp atışı için haftaya çağırdı tekrar doktor. Sizin bebeğiniz arayı kapattı mı cinsiyeti neydi?

Benden herhangi bir kan alınmadı canım, bebeğin de topuk kanıni aldılar sadece. 24 bin lira ücret hala. Güncelleme mi gelecekmişş😳
Muayeneler nst arttı 🤣🤣 1215ten 1385e çıktı muayene nst ise 260dan 305e çıktı.. ee dedim doğuma zam geldi mi yok daha gelmedi dediler ama memorialde 28 bin olmuş bizimkide guncellenir

Kızlar doğan bebişlerin hep ultrasonda söylenen kilolardan daha düşük kiloda olduğunu farkettiniz mi? 35 te 2800 demişti doktor ama asıl 37 de o civarlarda doğacak gibi bi his geldi içime 🤔
Benim de doğumdan 5 gün önce 2900lerdeydi, doğum zamanı 3100 falan olmuştur diye düşünüyodum 2850 doğdu

Muayeneler nst arttı 🤣🤣 1215ten 1385e çıktı muayene nst ise 260dan 305e çıktı.. ee dedim doğuma zam geldi mi yok daha gelmedi dediler ama memorialde 28 bin olmuş bizimkide guncellenir
Ben hiç
Girmedim nst ye 😂😂 sancım yok dedim ondan hiç girdirmedi acil doguma gidersem anca öyle girerim 🤭🤭🤭

Kızlar sol bacak vajina bitimine acayip agrı giriyor sabahtan beri neden olur ben hiç
Sancı çekip gitmedim ya hep karın sertligiyle gittim sancı ile alakası olur mu bunun

sulti tutti sulti tutti doğurma perilerin artsin🤣🤣🤣

Bendeki peri peri değil anam selenadaki HADES 🤣🤣🤣
Bizde nst ücretli değil ama yatış ücretliymiş geceliği 2 küsürmüş
Alınıyor alınıyor. Hemşire sondayi çıkarttıktan sonra pansuman yapıp su geçirmez bir şey yapıştırdı ve duş alabilirsiniz istediğiniz zaman dedi. Ben hastanede rahatlamak içinn2 defa duş aldim
Bende alayım canım çantama havlu da koyayım o zaman 😃

X