Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    203
O ozgeeeee1 dur daha biz 39 u görücez inanıyorum 😄 regl ağrısı gibi benim geceleri oluyor gündüz iyiyim gece sabaha kadar sancı çekiyorum neden anlamadım. Senin de oluyor mu öyle?
O kadar da sabrımız gelir mi kız sence 😂😂 bana da gece geliyo genelde mesela dün gece vardı ama sabaha kadar sürmüyo yani en azından uyumama engel olmadı uyudum ben ama bugün sabahtan beri de var ara ara yokluyor

Sende haklısın bacım keyfi değil ya. Allah o çalıştığı şirketi islah etsin ne diyelim. Hem adamın hakkını yiyip az zam yapıyorlar hem karısı olmuş 9 aylık hamile hala yurtdışına yolluyorlar
Ayyy aminnn kuzum amin. O zam olayını düzelttiler geri güya farkını yatırdılar ama hala komik bi rakam 😂😂

Aynen öyle geçen halası geldi eşimin doldurmuş bir sürü şey almış battaniye nevresim takımları kıyafetler felan kayınvalidem diyo ben de almıştım da getirmeyi unuttum diyor halbuki aldığı 3-5 tane 1-2 yaş kıyafet başkaları varken çok şeymiş gibi anlatıyorlar aman neyse kimseden bir şeye ihtiyacımız yok şükür her şeyini kendim aldım çocuğun ama tutup da beşiğini biz alalım arabasını biz alalım demediler benim ailem 10 bin verdi beşik parası 15bin kıyafet parası verdiler bir de doğum parasını ödeyecekler böyle oldukça da onlara sinir oluyorum kızlarına bebek arabası almışlar eşim geçen ağzından kaçırdı ben de lafımı soktum geçtim sonra çevirdi 2.el aldı felan diye neyse🙎🏻‍♀️
Cnm daha kötüsü vardı bende. Kızımda Ailem para gönderdi besigini dolabını yatağını alın diye birçok kıyafet içinde hep pata gönderdi yaptır al diye. Kv eşime sormuş. Esimde aldı ailesi demiş annesine. Kv zaten kız tarafı alır o eşyaları demiş. Sanki sana soran vardı. 😡

Cnm daha kötüsü vardı bende. Kızımda Ailem para gönderdi besigini dolabını yatağını alın diye birçok kıyafet içinde hep pata gönderdi yaptır al diye. Kv eşime sormuş. Esimde aldı ailesi demiş annesine. Kv zaten kız tarafı alır o eşyaları demiş. Sanki sana soran vardı. 😡
Neeee bu nasıl bişey ya ne demek kız tarafı alır sorsan bizim tohumumuz derler para harcamaya gelince 1 kuruş çıkarıp vermezler nefret ediyorum böyle yapanlardan. Kız tarafı hiç bişry yapmak zorunda değil ay çok sinirlendim

Neeee bu nasıl bişey ya ne demek kız tarafı alır sorsan bizim tohumumuz derler para harcamaya gelince 1 kuruş çıkarıp vermezler nefret ediyorum böyle yapanlardan. Kız tarafı hiç bişry yapmak zorunda değil ay çok sinirlendim
Bana gelince öyle cnm eltime gelince herseyi erkek tarafı yapar. Neyse kv ye yeri gelince lafımı söylüyorum hiç esirgemem. Kimse de karışamaz. Kimseye de minnetim yok. Bebelerde benim hiç birseyine karıştırmam. Bu zamana kadar ne düğün ne ev eşyası ne bebek için masraf ki 2 si de tüp bebek hiç birinde katkıları yoktur. Bnm ailem ve biz yaptık her şeyi.

Ayy çok sevindim bunu duyduğuma, o göğüs yarası normal doğum yapmak kadar can yakıcı yaşayan bilir 🙈 sürmediğim krem kalmamıştı hep kanıyordu ona da ayrı pansuman yaptırmaya gidiyordum ben 🥲 o zamanlar gümüş kapak yaygın değildi. Şimdi inşallah yarasız bir şekilde atlatırız 🙏🏻
Aynen canım çeken bilir 🥺 bende öyle yaramıştı elhamdulillah sendede yararı olur inşaAllah 🤲🏻🤲🏻

Aynı olayı bizde yaşamıştık sadece bornoz takımı ve bin tl vermiş eşimin eline son haftlarımda başka da bişeyini görmedim

Bu erkek tarafları neden böyle ya her yazılanda ayrı sinirleniyorum. Hoş benimkilerinde bi farkı yok😂
Evlendik evimizde bir çöpleri bile yoktur eşime hiç bir sekilde yardım etmediler. Neredeyse doğum yapıcam hemde ikiz bir tane bile birşey almadılar. Sorsanız bizden çok bu bebekleri bekliyorlardı.
Benim ailem odalarını almayı teklif etmişti. Onların hiç bir halt almayacağını bildiğim için neden aileme yük olsun, onlara da aldırmadım. Kıyafet örtü mörtü yine bi şekilde bissürü masraf yaptılar.
Ay bende iki erkek anası olcam sonum böyle mi olcak 😂😂😂

Bana gelince öyle cnm eltime gelince herseyi erkek tarafı yapar. Neyse kv ye yeri gelince lafımı söylüyorum hiç esirgemem. Kimse de karışamaz. Kimseye de minnetim yok. Bebelerde benim hiç birseyine karıştırmam. Bu zamana kadar ne düğün ne ev eşyası ne bebek için masraf ki 2 si de tüp bebek hiç birinde katkıları yoktur. Bnm ailem ve biz yaptık her şeyi.
Hiç kimseye minnet etmemek en güzeli istediğine istediğin lafı söyle valla çok çok haklısın bu kadarına da pes gerçekten

Bebeği de kız tarafı sever de😠 şu durumda bile oğlan tarafı kız tarafı muhabbeti devam ediyor ya pesss.

Bu erkek tarafları neden böyle ya her yazılanda ayrı sinirleniyorum. Hoş benimkilerinde bi farkı yok😂
Evlendik evimizde bir çöpleri bile yoktur eşime hiç bir sekilde yardım etmediler. Neredeyse doğum yapıcam hemde ikiz bir tane bile birşey almadılar. Sorsanız bizden çok bu bebekleri bekliyorlardı.
Benim ailem odalarını almayı teklif etmişti. Onların hiç bir halt almayacağını bildiğim için neden aileme yük olsun, onlara da aldırmadım. Kıyafet örtü mörtü yine bi şekilde bissürü masraf yaptılar.
Ay bende iki erkek anası olcam sonum böyle mi olcak 😂😂😂
Hepsi aynı al birini vur ötekine benimde oğlum olucak kınamak istemiyorum gerçekten 🫣

Kızlar selam 👋 ben şu kapı süsünü yaptıracağım
391f75ce-d55d-4982-a7c5-1a881ec0bbe0.jpeg

Kızlar ben dün buraya yazmıştım 26 sına gün verdi diye; bugün doktoru aradım 24 ü istiyorum dedim 24 sabah aç karnına 8.30 da gel dedi😍😍😍 çok mutluyum çok heyecanlıyım inanılmaz sabırsızım hafta sonu kapı süsüm hazır olacak inşallah lohusa taçlarım da geldi artık doğuma hazırım 🤣

🤣🤣 sorma sorma aklıma geldikçe sinir oluyorum şu bi video vardı ya hastanede kadın bitik halde herkes yemek derdinde aklıma o geliyor
Hahahaha bizim hastane odası ne şekilde olacak Allah bilir 🤣
😂😂Ya Boşver sen ne istiyorsan onu koy saçma sapan muhabbetlerde dahil oluyorlar. Destek olmada kimse yok.
İşte herkes kendinde bir söz hakkı buluyor kp arkadan bağırıyor sezaryen olmasın 🤣 yani eşim bile sana bırakıyorum ne istiyorsan arkandayım diyor işte 🫠

Aaa evlenmişsiniz bi çocuğunuz var ikincisi yolda hala kız tarafı erkek tarafı mevzusu mu kaldı canım saçmalığa bak. Kimin gücü neye yeterse kim neyi paylaşırsa o. Babaanne beşik alıyorsa ananene bebek arabasını alır yada farklı şeyler alınır. Bizde kızımda yaptılar bu bebişte kimseden bişey istemedik kimse de bişey almadı çokta gerek yoktu zaten var baya eşya. Kız tarafı mı kalmış ay sinir oldum.

Yok artık ya birde öyle videolar mi atmaya basladi🤣 kafayı yemekle kalırız biz
Aynen alt açmayla ilgili bir şey atmış işte bebeğin altını açarken şöyle yap birde bebeği yatırırken yanına birşey koy şöyle böyle 🤣🤣🤣 hayretler içinde izledim umarım son attığı olur yoksa kafayı yerim 🤣

X