Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    203
Kızlar ben dün buraya yazmıştım 26 sına gün verdi diye; bugün doktoru aradım 24 ü istiyorum dedim 24 sabah aç karnına 8.30 da gel dedi😍😍😍 çok mutluyum çok heyecanlıyım inanılmaz sabırsızım hafta sonu kapı süsüm hazır olacak inşallah lohusa taçlarım da geldi artık doğuma hazırım 🤣
Neyseki plesantayı taç yapmaktan kurtuldun 🤣🤣 24 26 29 Nisan doluyuz desene 😍😍🧿

Kızlar ben dün buraya yazmıştım 26 sına gün verdi diye; bugün doktoru aradım 24 ü istiyorum dedim 24 sabah aç karnına 8.30 da gel dedi😍😍😍 çok mutluyum çok heyecanlıyım inanılmaz sabırsızım hafta sonu kapı süsüm hazır olacak inşallah lohusa taçlarım da geldi artık doğuma hazırım 🤣
Benim de 24ünde😍 gece 2den sonra bi şey yeme, sabah 7.30da hastanede ol dediler bana da😍😍😍 9da sanırım benimkini 9a yazdılar cok heyecanlıyımm ben de

Ozamana kadar normal doğumla gelirse oh sana derim :süslü::anne:

Ya işte anlamadığımız durum toparlamak kısmı bızı daha fazla yormayacak mı atıyorum eşimle aksam yemeğinde bi makarna yiyip şdare edebilirşm yada bi çorba yada dışarıdan onlar gelıyor dıye ayrı bı kaygı ayrı bı alısverıs bence yardımdan daha cok bızım uzerımıze daha cok bınecekler eğer yardım etmek ıstıyorlarsa dopumdan sonra ıkı hafta kv yada anne ıkısı aynı anda da değil dursun iki hafta bıle cokta neyse hadi
Valla ben yemeğe gireceğimi pek düşünmüyorum öyle durumda madem yardım için geliyolar ben bebeğimle ilgilenirken en azından ev işlerinden çekilirim diye düşünüyorum bizi zorlayan kısım rahat yatıp kalkmak ve emzirme durumları olacak evde erkek olacak çünkü ben şimdiye kadar annemin yanında göğsümü açmadım ki halada açabileceğimi düşünmüyorum durum ne olursa olsun

Valla ben yemeğe gireceğimi pek düşünmüyorum öyle durumda madem yardım için geliyolar ben bebeğimle ilgilenirken en azından ev işlerinden çekilirim diye düşünüyorum bizi zorlayan kısım rahat yatıp kalkmak ve emzirme durumları olacak evde erkek olacak çünkü ben şimdiye kadar annemin yanında göğsümü açmadım ki halada açabileceğimi düşünmüyorum durum ne olursa olsun
Evet canım ama iş tam tersine dönüyormuş coğu arkadaşımdan öyle duydum gelen kısıler bebekle ilgilenmişler anne ise ev işi yemek misafir ağırlama mevzusuna girmişler hatta bi arkadaşım çay servisi bile yapmış inşallah bizim durumlar öyle olmaz 😖

Bence ikiside çok güzel ama kv kıvanç istiyorsa bi anda soğudum koyma🤣🤣🤣ben senin yerine yattım yiğite onay çıktı diyesi geliyo insanın tövbe tovbe🤣🤣🤣🤣
Kızlar ben Yağızla Uras isimleri arasında kalmıştımya, kvdem Urası nerden buldunuz çok düşündünüz mü falan dedi böyle beğenmedi yani😂içimden dedimki o zaman kesin Uras olucak🤣🤣🤣 sulti tutti sulti tutti

Kızlar ben Yağızla Uras isimleri arasında kalmıştımya, kvdem Urası nerden buldunuz çok düşündünüz mü falan dedi böyle beğenmedi yani😂içimden dedimki o zaman kesin Uras olucak🤣🤣🤣 sulti tutti sulti tutti
Yazının ortasında içimden dedim ki inşallah Uras koyarsın o zaman, sonra devamını okudum helal kız 😂😂😂

Bende ayni şeyi düşünüyorum eşimle ben hemen aparatif bir şey bile yapıp yeriz zahmete girmek istemiyorsak ama onlar var diye doğumdan önce tatlisina kadar ne yapacagimi düşünmek hazırlamak cart curt istemiyorum.. yardımdan daha çok üzerimize yuk
Yapma kuzum hepsini onlar yapsın gelirse

Aynen öyle geçen halası geldi eşimin doldurmuş bir sürü şey almış battaniye nevresim takımları kıyafetler felan kayınvalidem diyo ben de almıştım da getirmeyi unuttum diyor halbuki aldığı 3-5 tane 1-2 yaş kıyafet başkaları varken çok şeymiş gibi anlatıyorlar aman neyse kimseden bir şeye ihtiyacımız yok şükür her şeyini kendim aldım çocuğun ama tutup da beşiğini biz alalım arabasını biz alalım demediler benim ailem 10 bin verdi beşik parası 15bin kıyafet parası verdiler bir de doğum parasını ödeyecekler böyle oldukça da onlara sinir oluyorum kızlarına bebek arabası almışlar eşim geçen ağzından kaçırdı ben de lafımı soktum geçtim sonra çevirdi 2.el aldı felan diye neyse🙎🏻‍♀️
Durumları mı yok?

Allahım herkesin derdi ayrı ya...😩
Benim de doğumum büyük ihtimalle mayıs sonu olacak görümcem taktı ona. Kv vefat tarihine denk gelirse diye sürekli yok annemin senesine denk gelecek. Getirmeyin.😳😳
Bize zehir olacak...
Sanki ben isterim denk gelmesini de. Elimde mi sanki ne yapayım?
Her konuşmada soruyor doğum ne zaman? diye bilmiyorum diyorum.
Bu arada öbür görümcemin çocuğunun doğumu da babalarının vefat tarihine denk gelmiş ondan neyse sesimi çıkarmıyorum hassas konu diye.
Ama sinirleniyorum. Tabir yerindeyse Kör ölünce badem gözlü oluyormuş gerçekten.

Allahım herkesin derdi ayrı ya...😩
Benim de doğumum büyük ihtimalle mayıs sonu olacak görümcem taktı ona. Kv vefat tarihine denk gelirse diye sürekli yok annemin senesine denk gelecek. Getirmeyin.😳😳
Bize zehir olacak...
Sanki ben isterim denk gelmesini de. Elimde mi sanki ne yapayım?
Her konuşmada soruyor doğum ne zaman? diye bilmiyorum diyorum.
Bu arada öbür görümcemin çocuğunun doğumu da babalarının vefat tarihine denk gelmiş ondan neyse sesimi çıkarmıyorum hassas konu diye.
Ama sinirleniyorum. Tabir yerindeyse Kör ölünce badem gözlü oluyormuş gerçekten.
Sanki senin elinde olan birşey ya 😡 sezeryan olursa tabi ki o tarihi seçmezsin. Ama normal doğacak çocuğuda o tarihte gelecekse içinde tutamazsın kusura bakmasın.
Benim babaannem benim doğum günümde vefat etti. Napabilirim elimizde olan birşey değil ki.

Yazının ortasında içimden dedim ki inşallah Uras koyarsın o zaman, sonra devamını okudum helal kız 😂😂😂
Eşimin bu hain planımdan haberi yok şimdi annesi beğenmedi ya aylardır ben Yağız diyordum istemiyordu😂 şimdi annesi burun kıvırdıya kesin Yağız olsun istersen diyecek😂 ama ben yer miyimmmm🤣🤣🤣

Standarti buymus bana doktor soyledi.ilgili hormonlar gece salgilanirmis cogunlukla.sebebini soylemisti ama hatirlamiyorum mlesef...
Ya sevindim😍 kızlarda olmamıştı böyle sancılar bu kendini hazırlıyor çok bekletmeden gelecek inşaAllah hissediyorum 😍🤲🏻 nasılsın canım iyi misiniz çıktınız mı hastaneden

X