Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    203
Aay hadi inşallah 😍 hayal kırıklığına uğradım çünkü 😂
Canım göbegin büyümesine göre degişiyor benim mesela işk hamilelikte cesusavaşcının göbegi kadardı küçüktü yani 1 haftada dümdüz oldum hatta kontrole en dar pantolonumu giydim gittim oldu yani şimdi bunda büyüm karnım bakalım ne kadar sürede inecek

Tum o kilolar , sancilar , bulantilar, agrilar.yine olsa yine yasanir kizlarr..bu manzara bambaska...

Eklentiler

• IMG_20240418_004337.jpg
    IMG_20240418_004337.jpg
    57 KB · Görüntüleme: 80
Canım göbegin büyümesine göre degişiyor benim mesela işk hamilelikte cesusavaşcının göbegi kadardı küçüktü yani 1 haftada dümdüz oldum hatta kontrole en dar pantolonumu giydim gittim oldu yani şimdi bunda büyüm karnım bakalım ne kadar sürede inecek
Benim 1 hafta oldu giden yok sis sisim 😅

Canımmm hatırladın mı beni 😊 cinsiyet tahmini sorup duruyordum 😂😂 hayırlsıyla ne zaman doğum olucak? 😊🥰

Kilo muhabbeti yapıldıysa ödemli bir sultiş🤣🤣 ellerim ayaklarım artık ayrı birer insan olacaklar🤣🤣 kırmızı başlıklı kızdaki kurt gibi hissediyorum ellerim o kadar büyük ki her şeyi daha iyi yiyebilmek için sanırım 🤣🤣🤣🤣 ay gülüyorum ama iyi ağrıyor 🫠🫠🫠
Eki Görüntüle 3416081
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏🏻🥰
Aman kilo dediğin nedir ki illaki gider takmayın kafanıza heleki emzirme döneminde 🙄 o süt sağolsun hemen herşeyden etkileniyor😂😂

Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏🏻🥰
Aman kilo dediğin nedir ki illaki gider takmayın kafanıza heleki emzirme döneminde 🙄 o süt sağolsun hemen herşeyden etkileniyor😂😂
Aslında ben hiç umursamıyorum kilomu hamilelik dönemi normal yani olabilir verilir benim ödemim o kadar acıtıyor ki ellerim sızlıyor yanıyor resmen :KK43:

Kilo muhabbeti yapıldıysa ödemli bir sultiş🤣🤣 ellerim ayaklarım artık ayrı birer insan olacaklar🤣🤣 kırmızı başlıklı kızdaki kurt gibi hissediyorum ellerim o kadar büyük ki her şeyi daha iyi yiyebilmek için sanırım 🤣🤣🤣🤣 ay gülüyorum ama iyi ağrıyor 🫠🫠🫠
Eki Görüntüle 3416081
Anamm çok dadluuuuu 💗💗💗💗 kız senin göbüş daha yukarda özlem gibi olma sonra 😂😂😂😂

X