2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    221
Ben de sleepy kullanıyorum 1 numara çok az kullanılıyor hemen 2ye geçiliyor dendi. 1 bile büyüktü prematüre almıştım ama geç gelince geri gonderdim. 128 tane vardı bitti. 100 tane daha aldık. Şimdi yolda yine 100 tane daha. Bezi ilk doğduğunda kocamandı şimdi biraz biraz oluyor gibi ama daha uzun sure 1 kullanırız gibi

Oyy yerim onu ya , emzik hayat emzik emsinlerde mama önemli değil sütün çoğalır zaten . Bol su ve uyku ohh miss

İnşallah canım sağolasın

Ekstra bi yumuşaklığı yok ama dolu da değil yani her zamanki göğsüm sert değil hiç
Benim de yumuşak canım
Benimde etrafi püfür püfür ortasinda beyaz kabuk gibi bişey var o süt mü ?
Benim de ortası sarıydı araştırdım kolostrum gelmiş ve kurumuş o yüzden öyle olur yazıyordu, kurumuş sütmüş onlar yani
Ay senin iri bebişine bile büyük geldiyse biz napcaz ben de az almıştım

Sütün varsa emzir canım bende mama aldım ama ilk gün süt gelmeyince korktum kaldı diye ama sonra geldi vermedim iki defa verdim sadece benimkide aynı emziriyorum yine aranıyor sürekli öyle sütümüz olsunda emsinler büyüsünler

Kaç çıktı canım sarılık biz 4 günlügüz 9 çıktı 2 gün sonra yine getir
Dedi hastaneye yatırır yükselir
Diye ödüm kopuyor

Annişler size soru. Demin çok açık sarı yoğun kıvamlı akıntı geldi. Şimdi bu nedir acaba bir kaç hafta önce mantar tedavisi gördüm ama o zamanki akıntım pütürlü ve sarı renkliydi. Şimdi gelen açık sarı gibi ve yoğun

Ben kendim emziriyorum canım kimse müdahale etmiyor sadece hastanede dogum sonrası dadı varmış o gelecek bebege memeyi tutturacak sizede
Anlatacak dedi o kadar zaten ev sürekli dolu oldugu için hep başka odalarda emzirdim

Senle aynı durumdayım yarın 40+0 olacağım tık yok.
Yarın fitil verecekler suni sancı eğer olmazsa sezeryan

Kızlar dün sancım çıktı progestan fitil verdi suyum falan gelmezse 21 Mayıs sezeryan günüm. Sancılarım nasıl sizce kasıklarımda hala doluluk var ağrı gibi kendimi tuhaf hissediyorum

Eklentiler

• IMG_4836.jpeg
    134,2 KB · Görüntüleme: 50
Kızlar dün sancım çıktı progestan fitil verdi suyum falan gelmezse 21 Mayıs sezeryan günüm. Sancılarım nasıl sizce kasıklarımda hala doluluk var ağrı gibi kendimi tuhaf hissediyorum
Birde daha fazla sancım çıktı 30 45 50 dedi oradaki ebe şansıma cihaz kağıda yazmamış yorumlar mısınız anlayanlar

Birde daha fazla sancım çıktı 30 45 50 dedi oradaki ebe şansıma cihaz kağıda yazmamış yorumlar mısınız anlayanlar
Benimde böyle sancilarim vardi dün doktor önemli değil dedi . Senin haftan önemli eğer erkense olarak magnezyum ve progestan veriyorlar . Dinlen bol bol . Hareket alanini kisitla .

Benimde böyle sancilarim vardi dün doktor önemli değil dedi . Senin haftan önemli eğer erkense olarak magnezyum ve progestan veriyorlar . Dinlen bol bol . Hareket alanini kisitla .
Yarın 35 haftalık olucak oda öyle dedi dinlen bol bol dedi. Ama ilk gördüğünde ciğerleri gelişti sezeryanla alabilirim dedi erken mi yapacak diye düşündüm kafamı karıştırdı. Kasıklarımda da ağrı var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…