Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    213
Canım neden üzülüp ağladın doktorun ne güzel bilgilendirmiş seni işte, doğum travması yaşamandan çok daha iyi, hayırlısı böyleymiş üzme kendini 🌸

Yaa canım benim çok sağol motivasyonun için 🥰😘😘 koltuk silmek biraz şov olmuş ama mesajı aldım 😄 ay inşallah benim de sizin gibi geçer. Kötü yorumlara kendimi kapattım pozitif düşüneceğim 🙏🏻🙏🏻

Kız güldürdün beni 😂😂 biri halay çekiyor diğeri koltuk siliyor iyiymiş valla
Kız valla 8 gündür maşallah gelen giden çok oldu yatılı misafirler de hep koltukların üstünde uyudu tiksindim koltuklardan pasta felan ikram ettik gelene hep kırıntı olmuştu otururken tiksindim salonumdan🤣😂

Canım senin o ağrıların devam ediyor mu ? Benım bebiş kanala girmemiş daha nst de normal. Bu sefer hiç alttan bakmadı açılma var mı diye. 40+2 bugun. Cumartesi tekrar gidicem. Ama sıkıldım artık gelsin istiyorum ztaen pazartesi son suni başlatacak gelmezse. Dün ve bugun belimde cok hafif ağrı var regl öncesi olur ya o tarz hafif ama
Benim kanalda olduğu için ağrı yapıyor, kanala girmeden önce çok rahattım.. seninde baya olmuş yerini seviyo bizim bebisler.. benim o ağrı yine gitti ben normal doğumdan umidimi tamamen kestim bugün zaten benimkinin kafa çapı ve kilosu fazla yine de hani acaba mi demiştim de yok bana suni verilse bile sezaryene döner.. seninkinin kilosu olsun vs değerleri nasıl

Kız valla 8 gündür maşallah gelen giden çok oldu yatılı misafirler de hep koltukların üstünde uyudu tiksindim koltuklardan pasta felan ikram ettik gelene hep kırıntı olmuştu otururken tiksindim salonumdan🤣😂
Doğumdan önce kimseyi istemiyordun demek ki hamilelik psikolojisi🤭

Kızlar size sorum var tecrübeli anneler doğum yapmış anneler bebeğim 2600 doğdu 4 günde 170 gram kaybetti ve 2430 a düştü sarılık değeri 4.gün 15 di yarın tekrar çağırdılar ne yapmak lazım düşmesi için ve bebek sürekli uyuyor kaldırmak çok zor oluyor kaldırıp emzirip mama verip yatırıyorum mamayı da çocuk doktoru günde 4 defa 30 cc ver dedi hepsini de içiyor ama çok uyuyor böyle durum yaşayan var mı çok üzgünüm zaten erken ve kilosu az doğdu cevaplarınızı bekliyorum
Canim aynisi yasadim bendede uray kristali cikti.cocuk beslenemedigi icin. mama takviyeside yapiyormussun zaten.cisini ve kakasini duzenli takip et.yiyor ise atlatir zaten.uyandirmak icin altini ac ve ayaklarina yuzune kaynatilmis sogutuknus sulu mendil sur.

Kizlar benim bebek gazdan kendini paraladi ya.altinada yapiyir kac kez ama her yapişi olay🥴 masajlarida denedim ama..kolik mi acaba😔

Doğumdan önce kimseyi istemiyordun demek ki hamilelik psikolojisi🤭
Evet doğumdan önce kimseyi istemiyordum dün 3 kız arkadaşım gece geldiler o kadar hoşuma gitti ki ben çıkamıyorum onları görünce çok mutlu oldum bayağı sohbet ettik eğlendim vallahi iyi ki kimseye gelmeyin demedik vallaha çok şükür lohusa depresyonuna da girmedim şimdilik bakalım insan o bebeği görünce nasıl depresyona girsin ya tabi eşinin ailenin çevrenin davranışı da çok önemli gerçekten hassas bir dönem oluyor duygusal oluyoruz

Ya lohusalıktan mi bilmiyorum terleyince kokuyorum resmen. Banyoda sabun duş jeli ne bulduysam yapıyorum çıkınca koltukaltı kremi falan sürüyorum ama her türlü kendime kokuyorum gibi geliyor😩
Benimde diğer kızımda öyle oldu ve çok uzun sürdü 😞 belki inanmazsın ama su gibi terlesem de kokmazdı terim ama hamilelikten sonra hormonlar değişti 😞

Kizlar bebeğim bir haftada 280 gram almış ama karın cevresi bir buçuk hafta geride kilosu da bir hafta geride seker için de diyete diyete devam dedi karin cevresi geriliği benim çok canımı sıktı:KK43:

Benimde diğer kızımda öyle oldu ve çok uzun sürdü 😞 belki inanmazsın ama su gibi terlesem de kokmazdı terim ama hamilelikten sonra hormonlar değişti 😞
Lohusalikta bebisler annelerini kokusundan bulsun tanısın diye böyle yoğun olduğunu okumuştum ama rahatsız ediyor beni de 🥺 sanki duş alsam da geçmiyor :KK43:

Kizlar benim bebek gazdan kendini paraladi ya.altinada yapiyir kac kez ama her yapişi olay🥴 masajlarida denedim ama..kolik mi acaba😔
Bitki çayı içiyor musun canım golden kimyon çayı demliyordu gaz sorunu yaşamadı sanırım o. Ben de gece uyumadan anason rezene içiyorum kayınvalide demliyor. Doktoruna bir sorsana niye böyle acaba inşallah hemen geçer bizim de bazen sıkıyor kendini zorluyor ya :KK43:

X