2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    221
Kizlar doktorum son günde iğneni vur dedi . Tiroid için hap aliyordum onuda al dedi . 12 den sonra bişey yeme dedi su içe bilirsin dedi
Canım ben de tiroid hapı kullanıyorum 36.haftada kontrole gittim endokrin doktoru güzel düşmüş değerin ilaca devam et ama doğumdan önce son bi kontrole gelmen gerek dedi. Ben de doğumum planlı değil nasıl gelicem dedim. O zaman kendi doktoruna söylersin doğum sırasında dedi ama mantığını anlayamadım napıcaklar ki

Herkes mi kötü yoksa tek kötü ben miyim feci kaçtı ayarlarım valla 😂
Boşver insan hamileliliğinde lohusalılığında kendisine yapılanları unutmuyor. Evet bizde de hormon etkileriyle abartı tepkiler olabilir ama bunu çevremiz bilip alttan almalı şu süreçlerimiz geçene kadar. Sonuçta bizde hep böyle kalmıcaz normal halimize normal hormonlarımıza döncez.
Bu arada kim gelecek senin yanına doğumdan sonra annen gelmicekti galiba 🤔

Boşver insan hamileliliğinde lohusalılığında kendisine yapılanları unutmuyor. Evet bizde de hormon etkileriyle abartı tepkiler olabilir ama bunu çevremiz bilip alttan almalı şu süreçlerimiz geçene kadar. Sonuçta bizde hep böyle kalmıcaz normal halimize normal hormonlarımıza döncez.
Bu arada kim gelecek senin yanına doğumdan sonra annen gelmicekti galiba 🤔
Sanki 2 yıldır hamileyim o kadar çok şey yaşadım ki bu süreçte hiçbirini asla unutmayacağıma çok çok eminim..
Yok kuzum benim annem gelecek hatta anneannem de gelecek kalmaya. Chen31 Chen31 annesinin gelmeme durumu vardı o da halloldu sanırım onun annesi de gelecek

Sanki 2 yıldır hamileyim o kadar çok şey yaşadım ki bu süreçte hiçbirini asla unutmayacağıma çok çok eminim..
Yok kuzum benim annem gelecek hatta anneannem de gelecek kalmaya. Chen31 Chen31 annesinin gelmeme durumu vardı o da halloldu sanırım onun annesi de gelecek
Evet canım hatırlıyorum 2-3 aylık filandık sanırım yaşadığın süreci. Neyseki herşey daha iyi şimdi.
Ben geçerken uğramıyor bile kısmında kalmışım o sen değilmiydin kız.
Hamileyken b12 iyiydi benim şimdi yerlerde galiba 😂

Evet canım hatırlıyorum 2-3 aylık filandık sanırım yaşadığın süreci. Neyseki herşey daha iyi şimdi.
Ben geçerken uğramıyor bile kısmında kalmışım o sen değilmiydin kız.
Hamileyken b12 iyiydi benim şimdi yerlerde galiba 😂
Yok yok oraları doğru hatırlıyosun bi kap yemek getirmiyodu dipdibe oturmamıza rağmen 😂😂 ben de doğumda nasıl olcak acaba kesin onda da böyle davranır diyodum. Sonra bikaç kez ayar verdim ufak tefek küslükler falan anladı artık anneanne olacağını kendince düzeltti kendisini😂

Evet canım benimki de gelecek inşallah son dk vazgeçmezse 😂

Hormonlardan dolayı zaten iyice alıngan ve duygusal olduk, doğurunca toparlarız inşallah sıkma sen canını 😘

Bana ameliyat gününden bir gün önce yapma iğneyi dedi sonra kaçta yapıyordun dedi ben sabah 8 gibi yapıyorum o zaman son gün de yap sabahtan dedi, 24 saat olmuş olacak yani. Sen de spinal olacaksın dimi canım?

Ay beni iyice korku sardı ya rüyalarıma giriyor senin de oluyor mu? Acaba normal mi doğursaydım diyorum onu yaşadım biliyorum ya en azından, bu bilinmezlik beni geriyor 🫣
Yaa ben senin yerinde olsam normal bi kere olmuşum ikincisi daha kolay oluyor normalde . Beklerdim normali bebeğin kilosu iyiyse

Bana ameliyat gününden bir gün önce yapma iğneyi dedi sonra kaçta yapıyordun dedi ben sabah 8 gibi yapıyorum o zaman son gün de yap sabahtan dedi, 24 saat olmuş olacak yani. Sen de spinal olacaksın dimi canım?

Ay beni iyice korku sardı ya rüyalarıma giriyor senin de oluyor mu? Acaba normal mi doğursaydım diyorum onu yaşadım biliyorum ya en azından, bu bilinmezlik beni geriyor 🫣
Bende de oluyor kız o artik stres doğum korkusu çocuğa yetememe . Senin süreç zordu . Çoğu zaman tektin sanki . Bence doğduktan sonra ikimizde daha iyi olcaz gibi geliyor

Canım ben de tiroid hapı kullanıyorum 36.haftada kontrole gittim endokrin doktoru güzel düşmüş değerin ilaca devam et ama doğumdan önce son bi kontrole gelmen gerek dedi. Ben de doğumum planlı değil nasıl gelicem dedim. O zaman kendi doktoruna söylersin doğum sırasında dedi ama mantığını anlayamadım napıcaklar ki
Bende söyledim sabah al dedi bişey olmaz doktora birakacaz artik

Yaa ben senin yerinde olsam normal bi kere olmuşum ikincisi daha kolay oluyor normalde . Beklerdim normali bebeğin kilosu iyiyse
Kafası 10 gün önden gidiyor canım kilosu normal de kafa işi tedirgin etti beni. Bir de ne kanala girdi ne sancı var 40 ı geçer kesin o zaman kilosu da ilerleyebilir, başı iyice büyür.

İlkinde 3715 gramdı oğlum kafası yine büyüktü, burada o kilodakiler sezaryen oldu hep, kendimi boşa zorlamışım diye düşündüm o yüzden sezaryen istedim aslında aynı şeyleri yaşamayayım diye ama sezaryenden de korkuyorum. Doğumun iki türlüsü de zor Allah kolaylaştırsın inşallah 🙏🏻
Bende de oluyor kız o artik stres doğum korkusu çocuğa yetememe . Senin süreç zordu . Çoğu zaman tektin sanki . Bence doğduktan sonra ikimizde daha iyi olcaz gibi geliyor
Evet eşim çok yoğun çalışıyor evdeki tüm işler bana kaldı, hareket etmiş oluyorum gerçi ama artık çok fazla sırt ağrım oluyor. Annemlerin bir an önce gelmesini bekliyorum 😀 inşallah bebişler doğunca rahatlarız dediğin gibi 🙏🏻 en azından artık iğne olmayacağız o bile güzel
Kızlar tek tek etiketleyemedim ben doğurdum 🌸 suyum geldi ama sancı gelmedi suni verdiler bebek kabul etmedi sezeryan olduk 3300 gr 50 cm meleğime kavuştum darısı başınıza 🥰
Hayırlı olsun canım Allah analı babalı büyütsün 🥰

X