Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    218
Kızlar tüm ağrı kesicilerin başaramadığını az önce kv arayarak başardı full yatıyordum birden kalktım oturdum sağolsun. Çocukları soruyor napıyolar filan diye iyiler diyip anlatttım filan bana diyor ki sütün yaramıyor mu acaba bazılarının öyle olur çocuğu ishal eder ondan çok kaka yapıyordur belki.
bütün gelenlerim geldi yaramıyordur belki bi ay sonra kontrol var doktor söyler bakalım yarıyor mu yaramıyor mu anlarız dedim. Aşırı sinirlendim şuan

Kızlar tüm ağrı kesicilerin başaramadığını az önce kv arayarak başardı full yatıyordum birden kalktım oturdum sağolsun. Çocukları soruyor napıyolar filan diye iyiler diyip anlatttım filan bana diyor ki sütün yaramıyor mu acaba bazılarının öyle olur çocuğu ishal eder ondan çok kaka yapıyordur belki.
bütün gelenlerim geldi yaramıyordur belki bi ay sonra kontrol var doktor söyler bakalım yarıyor mu yaramıyor mu anlarız dedim. Aşırı sinirlendim şuan
Parolun yapamadığını yapmış canım 🤣😍😍

Kızlar kontrole gittim bugün bebeğin suyu fazlaymış şekerim yok benim. Doğdugunda çocuk doktoruna baktırıcaz bağırsakları için dedi ama nedendir bu kötü bişi mi başına gelen var mı?? Haftaya cuma 9 da gün verdi

Ay tam olarak öyle oldu valla bak 😂😂 ya ben mi yanlış biliyorum hanımlar normal değil mi sizin bebekler nasıl ye iç sıç uyu modunda değiller mi yenidoğan nasıl olur Allah aşkına. Günde kaç kakalı bez değiştiriyorsunuz?
Kız boşver canını sıkma kime neyi anlatacaksın ki bacım

Kızlar kontrole gittim bugün bebeğin suyu fazlaymış şekerim yok benim. Doğdugunda çocuk doktoruna baktırıcaz bağırsakları için dedi ama nedendir bu kötü bişi mi başına gelen var mı?? Haftaya cuma 9 da gün verdi
Canım ben su fazlalığında böbreklere bakıldığını biliyorum ama bağırsakları duymamıştım. Yoktur Allahın izniyle bişey inşallah kalbini bozma kötü düşünme
Kız boşver canını sıkma kime neyi anlatacaksın ki bacım
Valla sırf anlatmaya eğrindiğim için evet öyle sensin dedim 🤦🏻‍♀️

Ayyy bu ne fenalık geldi kız. İyi sabrediyorsun.

Ay tam olarak öyle oldu valla bak 😂😂 ya ben mi yanlış biliyorum hanımlar normal değil mi sizin bebekler nasıl ye iç sıç uyu modunda değiller mi yenidoğan nasıl olur Allah aşkına. Günde kaç kakalı bez değiştiriyorsunuz?
Valla benim ilk zamanlar sanki kakayı bile daha çok yapıyordu. Sen takma kafana derin bi nefes al bebeklerini sev sakinleş sinir etme kendini

Yok canım konuşma tarzından biz geliriz istediğimiz zaman demeye getirdi yani 20 gün beklemek istemiyoruz diye düşündü gibi geldi bana. Sonrasında gelmese de olur zaten kendileri bilir ama işte bence önce gelmek istiyorlar.

Ay yok barışmasınlar böyle iyi yoksa birbirlerini şikayet ediyorlar, en iyisi görüşmemek zaten farklı şehirdeler ikisi de. Eşime de söyleteyim olmazsa garanti olsun
Bence de eşine de söylet zaten araları bozuk gelseler onlar da rahatsız olacak ilk gelince ellerine ne geçecekse sanki

Zaten o doyduğunun kanıtı değil mi 🙄 sütün yaramasa aç kalır kaka yapmaz benim bildiğim işte illa bir laf söyleyecekler ya saçma saçma şeyler uyduruyorlar

Kızlar lohusalığım güzel geçti dedim patladım ya , eşim annemi otogara bırakırken paran var mı anne yoksa ben senin oğlunum hiç çekinme demiş annem de alınmış ben dilenci miyim parasız mı geziyorum bu beni fakir mi sanıyor bir ton şey söyledi bir daha da evine gelmem dedi onu da görmek sesini duymak istemiyorum bize gelmesin benim için bitmiştir dedi, seni üzerse bitiririm o işi bile dedi:KK43: babama da anlatmış babam sinirlenmiş abimler sinirlenmiş hepsi düşman oldular kardeşim mesaj attı uzun bir süre bize gelmeyin diye. Psikolojim hiç iyi değil kızlar annem inanılmaz sinirli bir de şeker hastası, iki gündür şekerim tavan dedi . Eşime de bir şey diyemiyorum anneme de diyemiyorum . Psikolojim mahvoldu depresyondayım

Kızlar lohusalığım güzel geçti dedim patladım ya , eşim annemi otogara bırakırken paran var mı anne yoksa ben senin oğlunum hiç çekinme demiş annem de alınmış ben dilenci miyim parasız mı geziyorum bu beni fakir mi sanıyor bir ton şey söyledi bir daha da evine gelmem dedi onu da görmek sesini duymak istemiyorum bize gelmesin benim için bitmiştir dedi, seni üzerse bitiririm o işi bile dedi:KK43: babama da anlatmış babam sinirlenmiş abimler sinirlenmiş hepsi düşman oldular kardeşim mesaj attı uzun bir süre bize gelmeyin diye. Psikolojim hiç iyi değil kızlar annem inanılmaz sinirli bir de şeker hastası, iki gündür şekerim tavan dedi . Eşime de bir şey diyemiyorum anneme de diyemiyorum . Psikolojim mahvoldu depresyondayım
Annen abartmş sanki esin düşünp sormş kötü bişe dememişki

ayy böyle şeyleri okudukça kv nin bizde kalacağı aklıma geliyo ve doğum falan hepsini unutuyorum stresten, bide haftaya gelicek temizliğe yardım edicekmiş bebeğin kıyafetlerini falan yerleştiricez ona yardım edicekmiş, dün akşam da eşim mesaj atmış annesine vardiyamı değiştireyim mi diye ne alakaysa sorcam bunu da sanki onun annesi gelmese , benim annem gelip yapmıcak ayy herşeyi kendileri biliyomuş gibi kendi kafalarına göre tavırlar, zaten kavgalıyım eş denen kişiyle de iyice sinir oluyorum hepsine

X