2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    221
Ya yuh artık gerçekten oha ya karnın burnunda bir ora bir ora şehir şehir mi gezeceksin sırf kaynananın keyfi için. Sakın gitme bırak eşin gitsin nereye gidiyorsa gitsin o, abin de var mis gibi kimseye de muhtaç değilsin çok şükür eşini yolla boşver kafan da rahat eder

Bir gün daha bitiyor sanırım bu günde gelen giden yok

Normal doğum bekleyen kaç kişiyiz? O ozgeeeee1 _Ravzaa_ başka kimler vardı kızlar?
Yarın 39+0 oluyorum . Kalıyor bir hafta bu hafta içi senin doğurman lazım , yoksa iyice tükenecek umutlanırım evi topluyorum , çamaşırları yıkayıp yerleştiriyorum ben doğuma gidince iş kalmasın diye . Doğurmuyorum ve devamlı iş çıkıyor

Çok merak ediyorum bazen doktora sezeryanla alın diyorum ama biraz daha kilo alsın bekle diyor hareketlerinde de azalma var tedirgin oluyorum artık. Bugün hareket etmedi sanırım kontrole gidicem biraz sonra
Kahve iç canım , bir video da görmüştüm , kahve hareketi arttırıyormuş . Bakma biz acele ediyoruz ama ne kadar dururlarda o kadar iyi son haftalar sabırlar tükeniyor biraz .

Kahve iç canım , bir video da görmüştüm , kahve hareketi arttırıyormuş . Bakma biz acele ediyoruz ama ne kadar dururlarda o kadar iyi son haftalar sabırlar tükeniyor biraz .
Evet uyku yok ağrılar başladıkça daha aceleci olunuyor ilk zamanlar bu karar zor değildi tatlı yedim yemek yedim uzandım hareket ettim sabahtan beri takip ediyorum ya ben hissedemiyorum yeri kaldığı için daha yavaş hareket ediyorum sanırım

bende hafta içi doğurmazsam iyice arabeske bağlayacam

kahveyi dene bakalım , yinede birşey hissetmezsen doktora gidersin . Bende yürürken zorlanıyorum eve ellerim aşırı şiş ve uyuşuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…