2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    221
Kesinlikle düşüncesizlik hiç bu yoldan geçmese hadi anlicam da kendisi 2 çocuk doğurmuş

Ahahahha kesinlikle ya vallahi zor bak o dönem Allah bilir birde sen bilirsin ne kadar uzulmussundur bebeğin için ama her şeyde bi hayir var kendini toparlamissin..
Ben dükkanı kapattim

Amin canım inşallah başlar sancım da boşa gitmemiş olur bugünki acılarım senin çarşamba kaç haftalık oluyo neden beklemiyorsun günün mü doldu

Tövbe tövbe antalyadan konyaya birde ohooooo ölme eşeğim ölme gerçekten.. ayyy ben konyaya biraktiginizi bilmiyordum hiçbir planımız tutmadı mı ille arabanızla mi geldi

Bu arada konudan çok bağımsız ama merdiven çık in ben iğne vurulmak için her gün inip çıktım evrt zorluyor ama çok faydası oluyo 4 kat birde ben inip çıktım..
Gerçekten şu erkeklerde keşke şu durumu bi kerede olsa yasasalar... arkadaşları da sinir bozucu niyetleri iyi ama 40 günü bekleyin be kardeşim şuna bak doğum yapalı 3 gün olmuş senin

Son cümleni dün eşime kurdum bende hiç sevmem sevdiğimi paylaşmayı birde kv bana çok çektirdi o yüzden de ayrı gicikligim var ona karşı hiç sevdiresim bile yok aynen birde bebek sürekli uyuyor ne zaman sevecekler uyurken severlerse de kizarim çocuk huysuzlanacak diye bakalım yarın benim sabır sınavım basliyor

Demin kavga ettik bizde görüşmüyorum mesela ailesiyle yine geliyolar sanki beni değil çocuğu görmek için geliyorlar gibi yapıyolar leylekler getiriyor sanki çocuğu. Eşimde anlayışlı gibi davranıp sonra biraz üstüne gittikçe hemen savunmaya geçiyo o zaman senin arkadaşlarında gelmesin falan diye bende onları istemiyorum o zaman yapıyo. Yok arkadaş anlatamıyorum doğuracak olan benim ben kimi istersem o olur yanımda bu kadar basit değil mi bu ya. Sevmiyorum yalandan sahte ilişkileri 9 ay arayıp sormamış bir gün beni ne yüzle geliyo anlamıyorum

Ay kv ye gıcık oluyorsan Allah yardımcın olsun. Ben ilk kızıma hamileyken kv ye çok sinir oluyordum. Ne zaman kızımı kucağına alsa hiç durmuyordu , hep ağlıyordu
Birgün ben evde tekim 15 günlük kızım , bize gelecekmiş . Yıkamak ister diye hızlı hızlı kızımı yıkayıp , kızım şimdi babaanne seni kucağına alınca pırtlıyorsun tuvaletini yapıyorsun tamam mı demiştim . Ve gerçekten kadın kucağına alınca acayip altına yapmıştı

Amin canım inşallah başlar sancım da boşa gitmemiş olur bugünki acılarım senin çarşamba kaç haftalık oluyo neden beklemiyorsun günün mü doldu
Çarşamba 41 olıuo nerdeyse aslında adet tarihime göre bugün 40 ı geçtim ama doktor ilk zamanlar gelişimi için üç beş gün geriye çekmişti adet tarihini. Doktora göre 39+5 bugün ama normalde 40+2 Çarşamba 40+5 falan oluyo doktor riske giriyo 40 ı geçtikten sonra diyor bazen kakasını yapsa anlayamayabiliyolarmış bir de hiç sancım çıkmıyor Nst de doğacak gibi durmuyorsun beklesen de diyo. İstersen bekleriz ama artık kilo da almıyo bir gram almamış son kontrolden sonra beni dinlersen bekleme riske girmeyelim dediği için cesaret edemedim bekleyemeye canım. Belki kendi kendine gelir bir anda suyum keşke öyle olsa sezeryan çok korkutuyo beni o kadar çektim alttan muayene çatı vs dediğin gibi ama zorlamakta istemiyorum

Kızlar demin belimden bacağıma üç defa ard arda sancı girdi yürüyemedim dikelemedim sanki elektrik verdiler bana. Şimdi uzandım biraz daha iyiyim ama arada bacağıma vuruyor agrı neden olabilir

Normal tarihine göre evet çarşamba artık doğsa iyi olur canım. Benim doktorum da 40ın üstüne 3-4 gün daha beklerim ama tam 41+0’ı beklemem dedi bugün. İnşallah ikimizin de günü dolana kadar kendiliğinden sancısı başlar ben de açılma vs yoksa hiç suni sancı taraftarı değilim çok korkuyorum ondan

Seni çok iyi anlıyorum canım sahte ilişkileri bende hiç sevmem.. dogumuma yakın banada bi ilgiler bisiler başladı.. onlara göre öyle el kiziyiz her zaman..
Aynen bende senin gibi düşünüyorum doğuran biziz hasta olan dikisleri olan biziz ama insanlar neden düşünülüyor anlamıyorum.. sırf eşimin hatrina bir şey demiyorum yüzlerine karşı ama eğer laf çarparsa kv direkt yüzüne karşı carpicam lafi

Senin bebis çok akilliymis bende mi bi denesem acaba ahahah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…