2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    221
Ayy valla ya 🤣🤣🤣 bakalım biz ne zaman katılacaz o muhabbetlere 😂

bende merak ettim daha girmedi belkide pazar diye yada hastanede 🤭🥹🤲🏻
Hayırlısıyla doğurmuş olsun 🥰 bugün biriyle konuştum , 4.çocuğu 10 gün gününü geçmiş , 5.tam 40 ında doğmuş 😂 ben haftaya pazar doğururum diye umut ediyorum , dua ediyorum ki geçmesin artık gününü 😵‍💫
Baksana doğuran kızların 40 ı çıkacak 😂😂

Kızlaaar anneler günümüz kutlu olsun 💐 kimlere ne hediyeler geldi bakalım 🤗 ben üçün birini aldım 🤣🤣🤣
Benim cahillik seviyesi peki, 3 ün biri ne ki diyorum yeni bir takı türü mü ben mi bilmiyorum diye Google ya yazdım, görsellerde nah işareti gördüm 🤣🤣🤣🤣 kız hani sana tamtur alıyordu herifin kabul etme 3 ün birini tamturdan aşağı yaklaştırma etrafına😀😀

Kac gunluk oldu. 3. Haftada anlattigin gibi oluyor.kaka degisiyor.ikinma ve gaz sancilari basliyor🙄 hatta gunluk kaka miktari falanda degisiyor.
19. Günümüz canım bugün , ilk günler daha çok kaka yapıyordu ya veya dünden beri gazı olduğu için yapamıyor bana öyle geliyor:KK43:

Hayırlısıyla doğurmuş olsun 🥰 bugün biriyle konuştum , 4.çocuğu 10 gün gününü geçmiş , 5.tam 40 ında doğmuş 😂 ben haftaya pazar doğururum diye umut ediyorum , dua ediyorum ki geçmesin artık gününü 😵‍💫
Baksana doğuran kızların 40 ı çıkacak 😂😂
Kreşe başlıcaklar biz doğurana kadar kim yazmıştı 😂😂 öyle valla

Biz de beşiğin sallama aparatını taktik artık o rahatlattı biraz uykuya dalamiyordu sallayip pis pis yapıyordum ben uyuyakalinca o uyanıyor. Sabah eşime dedim en son pis pis açar mısın boğazım kurudu artık diye. Açmış ben de bebiş de uyumusuz. Kapattigim an uyandı diyor 🤦🏼‍♀️
Pış pış kayıkçı kayıkçının küreği akşama fincan böreği 🤣🤣🤣

Kızlar happy kids diye bi uygulama var . Orada bebek uyutucu bölümü var.
Çok güzel sesler var. Pış pış , martılar , kuş sesleri , fön mak , baykuş sesi vb.
İsterseniz birden fazla ses açabiliyorsunuz
Saati bile ayarlayabiliyorsunuz . Mesela 2 saat pışpışla rüzgar sesi çalsın yapabiliyorsunuz.
Bi indirip inceleyin isterseniz.

Aynı anda yazmışız , hâlâ gitirmeyince doğurdun sandım ya 🥹 biraz merdiven in çık , ikili ikili . Hadi doğuralım bu hafta 😅

Ağrı nasıl ağrı adet olck gibi mi?
Ayy beni merak etmenizi yerim ya ♥️ gulumsebebek gulumsebebek eşim sabah gitmiş anneme ve bana çiçek yaptırmış geldi uyandırdı bi posta ağladım 😂😂 sonra kalktım ben de bir ananın evladıyım diyerek kahvaltı hazırladım annemi çağırdım geri dışarı çıktık lohusa tacı aldım o bile tamam ama benim oğlan gelmiyor 😂 ağrı adet olacak gibi evet 🥹

X