2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    221
Acaba emzik mi alsa bazen gerçekten keyfine istiyolar ben biraz daha böyle olursa vermeyi düşünüyorum

Ay aynen dimi ya bence varya ağlamaya yer arıyoruz şarkılara mana buluyoruz hormonlar alt üst tabi

Sol taraftan 2. Şekildeki gibi emzirebilirsiniz koltuk altına doğru o zaman belki istediğiniz
Pozisyonu yakalarsınız. Yani
İlla ters çevirip de bebeği
Sol koldan desteğe gerek olmayabilir. Koltuk altına doğru alarak bi deneyin isterseniz.

Doktorun kim

Ay normalde akşamları uyanık olurdu dün akşamda uyudu ondan mı öyle oldu acaba. Bugün uyutmayacağım
Evet canım gündüz akşam uyuyunca bizimkiler uyumuyor normalde bebek dedigin hep uyur ama bizimkiler uyumaz biraz büyüdüler bakışlar hareeketler degişti farkedersen onunda etkisi var inşallah geceyi gündüzü ayırt edecekler

39+0 boy 50 cm kilosu 3700
Ekledim canım
Aynen bebek dediğin hep uyumazmı ya bizimkiler niye uyumuyor mahvetti beni hala uyumuyor azıcık dalıyor hop geri uyanıyor bayılcam artık yorgunluktan. Bide gece gündüz ayrımını çabuk yapsın diye iki beşik kullanıyorum gündüz birinde gece birinde yatıyor ama tersten anladı heralde olayı gündüz gece sanıyor geceyi gündüz

Kızlar bebeğimin poposunda tam makat kısmında kızarıklıklar var geçmiyor doktor çilek acı ekşi portakal suyu filan yeme içme dedi de ben zaten bunları yapmıyorum. Ama geçmiyor. Üstelik o kızarıklıkların bazıları nokta nokta kan olmuş. İçerden gelmiyor kaka da yok popo da var. Bez mi yaramıyor acaba

Yani bu tutma işlemini memenin tersi olan kolla yapiyosun dimi sağ emzirirken sol elle yapıyorsun o sıra bebişin gövdesi bağrıma basmisim gibi oluyor ya sol elim aramizda kalıp onun göğsüne batıyor gibi oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…