Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    218
İyi geceler canım anneler. Uzun süredir arada girip takip etmeye çalışsam da buraya yazmaya fırsat bulamıyordum. Çoğu kişinin doğumu olmuş neredeyse, yavrusunu kucağına alan her anneye Allah hayırlı bir şekilde anneli babalı büyütsün dileklerimi iletiyorum. Bana gelecek olursak aylardır normal doğum için hazırlık yapıyordum. Ancak 40 haftayı doldurmuş olmama ragmen bebek kanala inmeyince gerginlik seviyem arttı haliyle. Neyse ki cumartesi akşam saat 20.00 gibi bebeğin aniden açılmayı başlatması ile kızımı kucağıma alabildim . Henüz çok taze anneyim. Eşimle ben bakıyoruz sadece bebeğe. O yüzden sizlerin sorun yorumlarını daha sık takip ediyor olacağım. Umarım herkes su gibi bir doğumla yavrusunu kucağına alır.

Emzik mi yapacak diye ben de düşündüm ama boş boş durmuyo memede emiyor sürekli, o emerken çekmek de vicdansızlık gibi geliyo sütüm çok mu az acaba anca mı doyuyo

Aa evet uzun süre yapmıyor zaten bezimiz öyle hemen dolmuyor ben de niye çiş az yapıyo diyorum demek ki senin söylediğin gibi lekeyle de bağlantılı

Hayırlı olsun allah analı babalı büyütsün inşallah

Ay doğursam da kurtulsam vallahi bana yine apayrı bir güncelleme geldi bir anda sanki yoğun kıvamlı akıntım gelmiş gibi hissediyorum sonra bakıyorum çok açık pembe su gibi akıntı ara ara böyle oluyor aktığını hissediyorum yani dolu doluymuş gibi akıyor ama su şeklinde sizin suyunuz hangi renkti su gelen anneler?

Süt sagma olayı aynı miktarda çıkabilir şansa üretmiş olabilirsin de en iyi çocuğun kilosunun anlarsın

Eger ben ayaktaysam binbir naz yapiyo hadi annesi sen değiştir diye ama ben uyuyunca mecbur değiştiriyor yaa o sıcaklığı nasıl ayarliyosunuz şimdi derece falan koyuyoruz ya duşta da suyu ayarlamak ölüm

Canım öncelikle biberonu kesmelisin meme reddi yaşarsın. Bebeğin muhtemelen biberon ağzı gibi kavrayabilecegi başlık arıyor. Kaşıkla vermeni tavsiye ederim. Bebeğin emiyordur göğsünün kenarından dökün sertse emzirdikten sonra da yumusamissa sıkıntı yoktur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…