2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    221

Eklentiler

• Screenshot_2024-05-08-12-28-39-08_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    Screenshot_2024-05-08-12-28-39-08_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    72,6 KB · Görüntüleme: 27
Doyuyor olduğuna rminsiniz değil mi. Yani ben Geçen hastane fe aynı şekilde 2 saat boyunca emzirdim emzirdim sonra gelip baktılar meğer çocuğu doyurmuyormuş resmen küfreder gibiydi 😂 mama vermek zoruna kaldılar felan gerçi sizin 15 gün olmuş mutlaka doyuyordur düzene girmiştir. Emzik gibi kullanıyorsa yapacak bişey yok ya çekin gitsin 😂
Ayy doymuyosa cok üzülürüm uyuyo kalıyo coğu zaman cunku doyduğunu düsünüyorum😒

Bu gece sütümü sağıp eşime verdim sağ olsun iki buçuktan 6 ya kadar ilgilendi sonra ben devraldım bizim kız gece uykusu uyumuyor
Benimde öyle bi çılgınlık yapasım varda evde biberon yok sagma makinesinin biberonu var onu beğenip meme reddi yapar korkusundan acaba sagip kaşıkla mi verse bebeğe eşim

Aaa şu an çok şaşırdım zihnimde lohusalık bitince kanama da duygusallık da biter diye kodlamışım 😀 inşallah en kısa sürede eski haline dönersin canım hepimiz dönelim duygusallık çok kötü, hayatım boyunca bu kadar duygusal olmamıştım bebeğe bakarken bile gözlerim doluyor bazen🤣😀
Ben bunalımdayım 40 çıkınca geçer mi diye düşünüyordum 💗🤨🤨🤨🤨

Kızlar yorgunluktan sütüm azaldı gerçekten uyku kalitesi çok önemli ya..
Birde eşime tripliyim bebeği optu kokladı bana gelince bir şey yapmadı bebek kustu çok mu emzirdin dedi kızdı çocukta her yeri batırdı usuttun mu çocuğu dedi 🥲
Canım üşüten bebek her emdiginde arkasına kusar öyle yapmıyorsa korkma benimkide günde iki defa kusuyor ya fazlasını çıkarıyor yada kestirip kusuyor. Eşlere gelince ben önce eşime ben diyorum beni öpüp koklamadan bebiş yok önünü kesiyorum alıştı artık önce bana yöneliyor. Kızıp seni üzmesine gerek yok zaten sıkıntıdayız yardımcı olsunlar bu dönemde yeter

Canım üşüten bebek her emdiginde arkasına kusar öyle yapmıyorsa korkma benimkide günde iki defa kusuyor ya fazlasını çıkarıyor yada kestirip kusuyor. Eşlere gelince ben önce eşime ben diyorum beni öpüp koklamadan bebiş yok önünü kesiyorum alıştı artık önce bana yöneliyor. Kızıp seni üzmesine gerek yok zaten sıkıntıdayız yardımcı olsunlar bu dönemde yeter
aynen canım napiyim çok sıcak klima acmiyoruz akşamda pencere hafif açıktı kaç gündür öyle yapıyoruz sicaktada bebek uyumuyor asla.. belki çocuğun midesi büyüyor.. mide büyüdüğünde de böyle yaparlarmis benim bebekte tosun 4500 olmustur.. hayır birde onu bugün dinlendirmistim çok zoruma gitti

aynen canım napiyim çok sıcak klima acmiyoruz akşamda pencere hafif açıktı kaç gündür öyle yapıyoruz sicaktada bebek uyumuyor asla.. belki çocuğun midesi büyüyor.. mide büyüdüğünde de böyle yaparlarmis benim bebekte tosun 4500 olmustur.. hayır birde onu bugün dinlendirmistim çok zoruma gitti
Oda anlıcaktır yaptıgının yanlış oldugunu merak etme bazen bizim lohusalıgı onlar yaşıyor galiba ani çıkışları oluyor. Sıcaksa mecbur açacaz zaten bebekler sıcakta kesinlikle uyumuyor üşütmemek için elimizden geleni yaparız zaten sonunda en çok üzülen biz oluyoruz çünkü

Kızlar benim sütüm hala gelmedi bebeğe günd ekaç cc mama verdiniz siz süt almadığı zmana ilk doğduğunda bugün 3 günlük

Benimde öyle bi çılgınlık yapasım varda evde biberon yok sagma makinesinin biberonu var onu beğenip meme reddi yapar korkusundan acaba sagip kaşıkla mi verse bebeğe eşim
Kaşıkla kimi ver diyor kimi verme bi dene istersen biberonu iyi ki almışım zamanında çok şükür avent kullanıyorum meme reddi yapmıyor çok kolaylaştırdı işimizi dün gerçekten uykuya doydum resmen o bile o kadar güzel geldi kü bi de eşimde olduğu için kaygısız uyudum sanırım 🤣

X