2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

2 kg luk prematüremle kavuştay🐣🤲🏻

IMG_2370.jpeg

Kızlar 39+1 haftalık bebişim makatımda şişlik var bağsur gibi ama gebelik öncesinde böyle bir sorunum yoktu gebelikte ara ara geldi ama 1 haftadır nerdeyse geçmiyor 2 gündür dahada şişti başıma gelen varmı çözüm bulan yada doğumdan sonra beni daha da zorlar gibi geliyor 1 hafta var dogumada perşembe gününe kadar geçirmem gerekiyor bunu
Benim 2 aydır basurum var ve geçmiyo canım doktorum hiçbir şey vermedi doğumda biraz daha çıkar dedi ama yapıcak bişey yokmuş bendeki acı kaşıntı falan yapmıyo o yüzden bir şey vermedi sanırım. Sende bunlar varsa krem veriyolarmış doktoruna söylersin en kısa sürede sadece o çözer

Ay sabah sabah içim açıldı akşam girememiştim 3-4 sayfa birikmiş oh çok mutlu oldum ya 😍😍

denizz98 denizz98 bence erken geç diye düşünme , minnacık kıyafetler zaten hemen halledersin, hastane çantasını ben 1-2 saatte hazırladım zaten her şeyi hazır olduktan sonra stres yapacak bir şey kalmıyor 🙏🏻🙏🏻

S Sezin88 ayy hadi bakalım sağlıkla gelsin inşallah canım 🙏🏻🙏🏻❤️❤️ artık bu zamandan sonra doktor bana da her an her şey olabilir dedi hepimiz kendimizi hazırlamalıyız kafa olarak galiba🥹🥹 çok duygusal çok güzel zamanlar

Z Zaaraaa oh nihayet , tarih tam net olunca rahatlamışsındır❤️ bunun heyecanından daha güzel bir şey düşünemiyorum ya , sağlıkla gelsin inşallah🧿

S snkk bebiş nası sağlıkla gelecekse öyle olsun boşveer , ikiniz de iyi olun önemli olan o🙏🏻🙏🏻

B BLGESU canımm şuan doğumdasın muhtemelen🙏🏻 Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin ❤️🧿 Müsait olunca bizi de bilgilendir mutlaka

M Minikmucizem9494 ya en güzel haber bu, dile kolay 1.5 aydır bu güzelliği bekliyorduk. Oh çok rahatladım vallahi , huzur, mutluluk ve sağlıkla bir ömür diliyorum minnoşa.. Darısı bizim de bebişlerimizi sağlıkla kucağımıza almamıza inşallah :KK200: :nazar:

Benim 2 aydır basurum var ve geçmiyo canım doktorum hiçbir şey vermedi doğumda biraz daha çıkar dedi ama yapıcak bişey yokmuş bendeki acı kaşıntı falan yapmıyo o yüzden bir şey vermedi sanırım. Sende bunlar varsa krem veriyolarmış doktoruna söylersin en kısa sürede sadece o çözer
Bendede öyle bişey yok sadeve şişlik o kadar pazartesi sorucam bakalım

Sor bakalım belki senin doktorun bir öneride bulunur biz de yaparız☹️
Mutlaka haber vericem aa bak ben sıcak suya oturdum bi kaç gündür biraz hafifletti şişliği ama haftan kaç bilmiyorum ben 39 dayım açılma yapıyor sıcak su eğer haftan 37 den büyükse bi dene istersen 15-20 dk ılık suda

S Slmnrmz ❤️ nasıldı doğum? Her şey yolunda mı
Çarşamba günü sabah 11.30 da 3 kilo 50 cm doğurdum kızlar, ikinci sezeryan ama ilkine göre ağrım inanılmaz daha bugün yuruyebildim o kadar çok sancim var ki...
Göğüs ucum yine yine yine yara oldu kızımda da olmuştu, var mi çözümü olan daha fazla ilerlemeden

Çarşamba günü sabah 11.30 da 3 kilo 50 cm doğurdum kızlar, ikinci sezeryan ama ilkine göre ağrım inanılmaz daha bugün yuruyebildim o kadar çok sancim var ki...
Göğüs ucum yine yine yine yara oldu kızımda da olmuştu, var mi çözümü olan daha fazla ilerlemeden
Sağlıkla büyüsün inşallah bebeğin canım 🙏🏻 yara için gümüş kapak altına lansıon krem iyi gelenler var diyorlar önceki grupta ama bilmiyorum herkesın farklı.

Canımm tebrikler❤️🧿 ne güzel kilosunda doğmuş bebişimiz çok sevindim . cok gecmis olsun, inşallah biran önce ayaklanır toparlanırsın. sana akşama eve gidince bakıp bi krem yazayım doktor verdi hazırladım bende medikal bir şey, yara olduktan sonra kullanılan o baya iyi geliyormuş, sen de doktoruna sorarak kullan mutlaka.

Mutlaka haber vericem aa bak ben sıcak suya oturdum bi kaç gündür biraz hafifletti şişliği ama haftan kaç bilmiyorum ben 39 dayım açılma yapıyor sıcak su eğer haftan 37 den büyükse bi dene istersen 15-20 dk ılık suda
Pazar günü 36+0 oluyorum daha yapmıyım ben onu henüz hazır değilim doğurmaya😄

Gece göğüslere beyaz lahana koymak çok iyi geliyomuş bende pek inanmamıştım ama arkadaşım söyledi o da çok şaşırmış etkisine. Çaresizlikte bi denenebilir belki de iyi gelir. Tebrik ederim canım sağlıkla büyüsün yavrun sen de çabucak toparlanırsın inşallah🌸🙏🏼

Selam kızlar 37+0 dan sesleniyorum:)
Bebeğine kavuşan her anneyi tebrik ederim, sağlıkla büyüsünler 😍
Darısı bekleyenlerin başına olsun inşallah :)

Bu gün kontrolümüz vardı.Şimdilik her şey yolunda henüz gelmeye niyeti yok gibi görünüyor dedi doktorumuz.
Muhtemelen bayramdan sonraki haftaya kadar bekleyeceğiz 😌
Ayrıca bu gün çatı muayenesi yapıldı.
Biraz endişeli ve stresliydim ama o kadar evhama hiç değmeyecek kadar kısa ve kolay bir süreçti.
O yüzden mutluyum 🥰
Ayrıca 3050 gr olmuşuz biraz göbek büyümüş :)
Şimdilik bu kadar 😊

X