2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

İyi akşamlar kızlar yarın sezeryana gireceğim 11 de, ve ben daha Yeni oturabildim meğer baya eksik varmış dün gece temizliği bitirdim bugünde eve market alışverişi hastanede ikramlık falan aldım kayısı hoşafı yaptım sezeryandan sonra ilk gece içmem gerekiyormuş son gün valize atarım dediğim şeyleri attım umarım bir şey unutmamışımdır

Tecrübeli anneler şunu da al yanına dediğiniz birşey varsa tavsiyelere açığım

classy classy benim sezeryan tarihi 2 Nisan olarak değişti bir sürpriz olmazsa 2 Nisan sabahı doğuma gideceğim 🙏 sonlar olduğu için mi bilmiyorum hem çok heyecanlıyım hem de tedirginim karmaşık duygulardayım Allah yardımcımız olsun inşallah şu an 37+3 üz nasip olursa 38+1 de doğum olacak

Sabah 9 da yatışım yapılacak inşallah odama geçebilirim hemen çünkü oda süslemesini kendim yapacağım girmeden önce yetiştirmem gerek
Şimdiden hayırlı olsun sağlıkla gelsin inşallah darısı bekleyenlerin başına 🙏 inşallah yetişir belki durumu belirtirseniz erken geçmenize izin verirler hazırlarsınız

classy classy benim sezeryan tarihi 2 Nisan olarak değişti bir sürpriz olmazsa 2 Nisan sabahı doğuma gideceğim 🙏 sonlar olduğu için mi bilmiyorum hem çok heyecanlıyım hem de tedirginim karmaşık duygulardayım Allah yardımcımız olsun inşallah şu an 37+3 üz nasip olursa 38+1 de doğum olacak
Tarihi bilmek çok heyecan veriyor insana ben bir haftadır uyuyamıyorum heyecandan

İyi akşamlar kızlar yarın sezeryana gireceğim 11 de, ve ben daha Yeni oturabildim meğer baya eksik varmış dün gece temizliği bitirdim bugünde eve market alışverişi hastanede ikramlık falan aldım kayısı hoşafı yaptım sezeryandan sonra ilk gece içmem gerekiyormuş son gün valize atarım dediğim şeyleri attım umarım bir şey unutmamışımdır

Saglıkla kucagına al canım inşallah 🫶 cok az kalmış ya nasıl heyecanlı mısın 🥰

Kızlar selam. Nisan annesi sanıyordum kendimi ama mart annesi yapmaya karar verdi annesini oğlum. Cumartesi sezeryana giriyoruz. 36+6 da çünkü sabırsız çıktı oğluşum. 35 de baya çok sancı cikinca 4 gece hastanede yattım sancıyı azalttılr ama çok tutamayız dediler. Bütün bebislerimiz saglikla gelir insallah

Güzel haberlerini bekliyoruz sağlıkla doğsun inşallah çok heyecanlı yaa tek tek sıra geliyo hepimize😂

Kızlar 39+1 haftalık bebişim makatımda şişlik var bağsur gibi ama gebelik öncesinde böyle bir sorunum yoktu gebelikte ara ara geldi ama 1 haftadır nerdeyse geçmiyor 2 gündür dahada şişti başıma gelen varmı çözüm bulan yada doğumdan sonra beni daha da zorlar gibi geliyor 1 hafta var dogumada perşembe gününe kadar geçirmem gerekiyor bunu

Saglikla gelsin inşallah çantana her şeyi ekledinmi

selam canım.benim de 35 yenı bıttı. dun doktorum döndürmek ıcın hareketlerı yapabılırsın dedı dun yazmıstım buraya hatta. bence yapabılırsın hatta benım 32 de gıttıgımde normal pozısyondaydı doktor eger ters olsaydı hareketlerı yap dıyecektım demıstı. detaylıda ne cıkmıstı kı ? ben oncekı gruplarda goruyorum ıkılıde fılan yuksek rısklı vs cıkanların bıle hıcbır sorunu olmayanlar oldu bebeklerde. son bırkac haftan zaten kaygı stres yapma o zaman ıste o cocuga gecıyor hıssedıyor, rahat olmaya calıs, allahın ıznıyle hıcbısı olmaz. saglıkla gelsın ınsallah bebısın
Bende yarın kontrolde doktoruma sorayım başla derse hareketlere başlarım. Aslında stres olmayım diyorum ama elimde olmuyor bazen inşallah sağlıkla gelsinler🤲🤲

Benim bebek hep makat gelişti 37 haftada döndü ama ben sezeryqn olucam genede
Benimde sezaryen çünkü zamanı belli olmalı dedi doktor kontrolü yapacak hekimlerinde hastanede olması gerekiyormuş. Ama yine de böyle gelmeye hazır olsun hani çıkarırken ayaklarından çekiştirmesinler falan diyorum. Şuan yazarken ne saçma düşüncelerde olduğumu farkettim😂

Kızlar 39+1 haftalık bebişim makatımda şişlik var bağsur gibi ama gebelik öncesinde böyle bir sorunum yoktu gebelikte ara ara geldi ama 1 haftadır nerdeyse geçmiyor 2 gündür dahada şişti başıma gelen varmı çözüm bulan yada doğumdan sonra beni daha da zorlar gibi geliyor 1 hafta var dogumada perşembe gününe kadar geçirmem gerekiyor bunu
Benimde aynı sorun var normal doğum mu yapacaksınız

X