2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    286
Kızlar bildiğiniz üzere bayadır burda yoktum. Kaç yaşında insanlarız.Bize daha kolaylık olsun diye gerçekleştirmeyi düşündüğüm fikri paylaştığım birisi beni şikayet edip burdan uzaklaştırmaya çalışmış. Olumlu ya da olumsuz cevap ile konu kapatılabilirdi. Ama bunu neden bu kadar dert edip işinizi gücünüzü bırakıp zaman ayırıp şikayet ettiniz ki. O kişinin Komik davranışından ötürü tebriklerimi iletiyorum. 2. Bir diğer konu utanmadan sıkılmadan dedikodumu başka gruplarda rahatça dalga geçerek konuşmuşsunuz. Başka zaman sorsak hümanist, hak gözeten insanlarsınız. Şimdi hakkım size helal mi? Hem de burda değildim ve cevap hakkım yoktu. Kaldı ki o gruba hiç girmedim ben ? Bir başka husus da mesaj atmadım diye içerlemiş bazı arkadaşımız var. @Porodica 1. Si ertesi gün sana yazmayacağımı nereden biliyordun ? Neden bu kadar emindin istenmediğinden ? 2.Si sana fikrini sormak zorunda mıyım ? B Buddy x size de şunu sormak istiyorum bu zamana kadar burada ne kötü davranışımı gördünüz de direkt beni astınız ?
Kusura bakmayın siz beni düşünmediniz , üzülür müyüm , kötü biri miyim , neden böyle yaptım sorgulamadan insafsızca davranmışsınız. Ben de şuan aynısını yapıyorum. Bana gayet kibar ve anlayışlı davranan arkadaşlarıma gönülden teşekkür ediyorum
Kazen Kazen sizden ricam şu wp grubu kurmaya çalışan arkadaşı kim cep numarasını özellerden paylaştı diye şikayet ettiğini söyleyin de ben konudan çıkayım olay saçma yerlere sürüklenip farklı boyuta taşımak istemiyorum

Kazen Kazen sizden ricam şu wp grubu kurmaya çalışan arkadaşı kim cep numarasını özellerden paylaştı diye şikayet ettiğini söyleyin de ben konudan çıkayım olay saçma yerlere sürüklenip farklı boyuta taşımak istemiyorum
Ne kadar garip davranışlarda bulunuyorsunuz art niyetinizden emin oldum şuanda . Aklımdaki soru işaretleri de netleşti .

Kızlarrr Allah ortalık karışmış burada 🥲 şubat grubumuzun konusunun mart grubunda olması doğru olmadı ben de yazmıştım orayı meşgul etmeyelim hiç diye.. Minnoşu ban’ın açılmış çok sevindim.. Aslında bu sayede bir sürü grupların olduğu da ortaya çıktı. Geçti gitti herkes bebişiyle meşgul zaten yeterince yoğun geçiyor hepimizin günleri (dert bölümünde millete laf yetiştirmiyormuşum gibi 🤣)

Kızlarrr Allah ortalık karışmış burada 🥲 şubat grubumuzun konusunun mart grubunda olması doğru olmadı ben de yazmıştım orayı meşgul etmeyelim hiç diye.. Minnoşu ban’ın açılmış çok sevindim.. Aslında bu sayede bir sürü grupların olduğu da ortaya çıktı. Geçti gitti herkes bebişiyle meşgul zaten yeterince yoğun geçiyor hepimizin günleri (dert bölümünde millete laf yetiştirmiyormuşum gibi 🤣)
Hahahah görüyorum seni millete laf yetiştirip ban yiyip duruyorsun 😂😂

Sana da çok teşekkür ederim gayet mantıklı bir şekilde şubat grubumuzun uluorta her yerde konuşulmaması gerektiğini söylemişsin ve hakkımı savunmuşsun

M merakediyorum1 sizi unutmuşum size mi kaldı kullanıcı adımı ilan etmek
Ben böyle gereksiz bir konu ile kimseyle tartışmayacağım . Kullanıcı adını sormuşlar bende söyledim bunda yanlış bir şey görmüyorum hatta aksine whatsapp grubu olayı benim çok hoşuma gitmişti buraya girmektense sürekli oradan konuşuruz diye tek yaptığım şey kullanıcı adını söylemek mesajı sen atmışsın kullanıcı adını ben söylemişim bunda yanlış bir şey yok

Çocuklarımı laf yapacak kadar düşme o AĞZINA SIÇAR buradan banlanırım! Hadsiz
Çok şaşırdım bu yorumunuza bebeklerinize neden laf etsin o da iki bebekli bir anne.. sizin bebekleriniz uslu ondan mı zamanınız çok demişti hakaret etmedi bunu yazmanıza gerçekten ben de içerledim size suan

Ben böyle gereksiz bir konu ile kimseyle tartışmayacağım . Kullanıcı adını sormuşlar bende söyledim bunda yanlış bir şey görmüyorum hatta aksine whatsapp grubu olayı benim çok hoşuma gitmişti buraya girmektense sürekli oradan konuşuruz diye tek yaptığım şey kullanıcı adını söylemek mesajı sen atmışsın kullanıcı adını ben söylemişim bunda yanlış bir şey yok
Hani utanılacak bir şey yapmış olsan ben de kullanıcı adını söylemiş olsam tamam derim

Evet özelden yazmışım sen ise Burda söylemişsin benimle aynı davranmış gibi konuşmazsan iyi olur. Benim hakkımda konuşma hakkı nerden geldi

Çocuklarımı laf yapacak kadar düşme o AĞZINA SIÇAR buradan banlanırım! Hadsiz
Hepimiz küfür etmeyi ve terbiyesizce konuşmayı biliyoruz ama tercih etmiyoruz. Sakince tartışmayı bilmiyorsan tartışma ortamı yaratmayacaksın. Kadın çocuklarına kötü birşey demedi ne bu agresiflik.

X