2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    286
Komik bir konu herkese yazmışsın sormuşlar söylemişim dostum musun sanki de yada utanılacak bir şey mi yaptın da gizleyim
Ekran görüntüsü neden aldın peki ne yapmak için ? Seni insan sanmışım da yazmışım. Dostluğu bırak insanlık bile eksik kalmış sende

Ekran görüntüsü neden aldın peki ne yapmak için ? Seni insan sanmışım da yazmışım. Dostluğu bırak insanlık bile eksik kalmış sende
Şöyle ki WhatsApp grubu kurmanın yasak olduğunu biliyorum numaranı almıştım biraz düşünüp belki gruba katılırım diye oradan cevap vermek istemedim sana olay bu art niyetli ve kötü olan sensin

Şöyle ki WhatsApp grubu kurmanın yasak olduğunu biliyorum numaranı almıştım biraz düşünüp belki gruba katılırım diye oradan cevap vermek istemedim sana olay bu art niyetli ve kötü olan sensin
Ki bu durum seni bu kadar üzeceğini bilseydim zaten böyle bir şey yapmazdım kullanıcı adını paylaşmazmazdım

Madem o kadar iyi niyetlisin neden başka yerlerde beni konuşuyorsun bırak ya çok tutarlısın

Ki bu gruptaki önceki yorumlarımda var WhatsApp grubu kurmak çok güzel olur evet ama yasak diye çünkü güzel bir şey kötü bir şey istemedin sen zaten

Ben iyi niyetli yaptığım bir şeyin bu kadar sakız edilmesinden rahatsızım ve cevap bile veremediğim durumda
Üzülmem böyle bir şeye
Aynı fikirdeyim kötü niyetle yaptığın bir şey yok tabii ki bunu defalarca söyledim aksine güzel bir şey istedin hepimize kolaylık olsun diye ben kullanıcı adını söylemem seni kırdıysa kusura bakma

Aynı fikirdeyim kötü niyetle yaptığın bir şey yok tabii ki bunu defalarca söyledim aksine güzel bir şey istedin hepimize kolaylık olsun diye ben kullanıcı adını söylemem seni kırdıysa kusura bakma
Sizin bunu yapmanıza şaşırdım burda en aklı başından insanlardan biri olarak düşünmüştüm

Bu siteyi seviyorum bir çok şey öğrendim herkes birbirine yardımcı oluyor ama fazla anlam yüklemiyorum hepimiz anonimiz ve anonim olan bir ismi paylaştım bunu ben yanlış görmedim yanlış görmediğim için de paylaştım
Mesele o değil ki başkalarının ekmeğine bal sürmüşsünüz

Sizin bunu yapmanıza şaşırdım burda en aklı başından insanlardan biri olarak düşünmüştüm

Mesele o değil ki başkalarının ekmeğine bal sürmüşsünüz
Dediğim gibi gereksiz yere uzatmaya gerek yok seni kırdıysam tekrar kusura bakma art niyetle bir şey yapmadım ben herkese mesaj gittiği için ismini sordular söyledim bu kadar

Ben kullandım augmentin 1 kutu. Süte çok az geçer ancak bebeğe zarar verecek miktarda değildir kullanırken probiyotik ver bebeğine dedi. Biogaia verdim antibiyotik bitene kadar. Hiç bir sorun yaşamadım. Çocuk doktorumuza sordum ben siz de öyle yapın isterseniz.
Evet doktorumdan öğrendim emzirirken kullanılıyormuş ama bebeğede geçiyormuş. Kızım hasta olduğu için antibiyotik vermiştim. O yüzden erteledim biraz tedaviyi.
Merhabalar ben doğum yaptığım an kullandım. 1 kutuyu doktor verdi. Sonrası hasta grip oldum antibiyotik verin deidm doktora vermedi bebekte mantar olur parol bitki çayları ve c vitamini ile idare et dediler 20 gün çektim hastalığı
Aaa bende kızım hasta olduğu için 2 kere antibiyotik kullandı ve ağzından pamukçuk geçmiyor bir türlü. Pamukçukta mantarmış 😕

Ben böyle gereksiz bir konu ile kimseyle tartışmayacağım . Kullanıcı adını sormuşlar bende söyledim bunda yanlış bir şey görmüyorum hatta aksine whatsapp grubu olayı benim çok hoşuma gitmişti buraya girmektense sürekli oradan konuşuruz diye tek yaptığım şey kullanıcı adını söylemek mesajı sen atmışsın kullanıcı adını ben söylemişim bunda yanlış bir şey yok
Yanlış doğru tartışılır ama gereksiz olmuş bence biraz 😔

X