2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    286
Bugün 2. Ay aşısına gidiyoruz biraz anksiyetem tuttu doktor da ateşlenirse fitil yap dedi nasıl olcak bilmiyorum gece rüyalarıma bile girdi ya aşı sonrası
Bişey olmaz inşallah canım, bir çok kişi deneyimledi ve kimse çok ateşi yükseldi falan demedi, huzursuzlaştı dediler. Sen sakin ol ki Aslan kuzu da su gibi geçirsin🤲🤲

Kimse ona durduk yere birşey demedi ki kendisi ta hamilelikten grubu kurmuş zaten ama hakkını helal etmeyen kendisi ben buna takıldım eğer kendin birşey yapıyorsan başkasından da aynı şeyi bekleyebilirsin neden hak muhabbetine giriyor ki kaç gün önce uzatmayalım yazan benim kendisi ısıtıp ısıtıp yazı yazıyor kimsenin durup durup ok sapladığı yok
Ben hiçte her seferinde bu konuyu buraya yazmadım dün kendisi banı kalkınca geldi buraya ateş püskürdü konu öylelikle tekrar açıldı

Ben hiçte her seferinde bu konuyu buraya yazmadım dün kendisi banı kalkınca geldi buraya ateş püskürdü konu öylelikle tekrar açıldı
Ya hala benim hakkımda ona buna yazıyorsun bana yazsana 😀 benim hakkımda konuşursan ateşin alasını görürsün zaten . Buradaki insanlar için susuyorum artık.
Sen de benle ilgili konuşmayı bırak kendinle ilgilen

Az önce sağıp yumuşattım memeyi ama yine istemedi az emdi uyuyor şimdi🤷‍♀️
Hay Allah ya neden öyle yapıyor sıpa 😞
Bazen biz de yaşıyoruz
Ben diline damağına bakıyorum pamukcuk mu olmuş
Atak haftasında mıyım
Ateşi mi var
Bunları kontrol ediyorum eğer değilsek az bekliyorum yarım saat falan sonra tekrar teklif ediyorum çoğunlukla kabul ediyor 😊 insallah geçici bir durumdur 🙏 hemen geçer gider 🙏

Kurbanda tatile gidemiyo muyuz yani ya? Üfff. Tam 5 aylık oluyor o zaman.

Çekirdeğimle gelirim 😎
Gidersin kız niye gidemeyesin. Ben ortanca 5 aylıkken gitmiştim denizede soktum sabah ve akşam saatlerinde kısa süreli. Bebek arabasına asılan şemsiyeler var onlardan almıştım giderken çok iş gördü. Küçük bebeyle yola çıkmayı göze aldıysan gidilir o tatilee🤣

Gidersin kız niye gidemeyesin. Ben ortanca 5 aylıkken gitmiştim denizede soktum sabah ve akşam saatlerinde kısa süreli. Bebek arabasına asılan şemsiyeler var onlardan almıştım giderken çok iş gördü. Küçük bebeyle yola çıkmayı göze aldıysan gidilir o tatilee🤣

Şemsiye linki gelir mi?

Kızlar iki saatte bir uyuyan bebeğim gündüzleri bir haftadır uyumuyor koca gündüz sadece birer saatten iki saat uyuyor.Ne olacak böyle neden böyle oldu

Kızlar iki saatte bir uyuyan bebeğim gündüzleri bir haftadır uyumuyor koca gündüz sadece birer saatten iki saat uyuyor.Ne olacak böyle neden böyle oldu
Malesef gündüz uykuları bizde de bitti , gece uykuları uzadı 2 saatte bir kalkıyordu 3 e çıktı iki gecedir ama gündüz uyumuyor kuş uykusu

Bizimde böyleydi bayramda başladı 2gün önce son buldu yeni güncelleme gelmiş bebişe meğersem🤣

Bizimde böyleydi bayramda başladı 2gün önce son buldu yeni güncelleme gelmiş bebişe meğersem🤣
Biter mi dersiniz ne güzel uyuyan bebek uyuduğu yerde uyumuyor artık nereye yatıracağımı şaşırdım.Gündüz uykularını nerede nasıl uyuyor sizin bebiş

Bende yazlık yerdeyim haziranda 4 ay olacak başlarım sokmaya diyordum gölgelikli simit alcam trendyolda var
4-5 aylıkken bile kullanmışlar

Bunlar güvenli değil. Rüzgar esince çok fena sürükleniyor ya da terse dönüyorlar.
Çok sakin yerde ve dar alanda kullanmak lazım.

Moni moni Moni moni meehaba nasılsınız sizin bebişle benimki aynı doğum haftası aynı zamanlarda doğmuştu.Sizde durumlar nasıl yeni yeni güncellemeler geldi mi bebişe uyku durumları nasıl.Benimki uyumamaya başladı gündüzleri 🫠

Bugün 2. Ay aşısına gidiyoruz biraz anksiyetem tuttu doktor da ateşlenirse fitil yap dedi nasıl olcak bilmiyorum gece rüyalarıma bile girdi ya aşı sonrası
Korkma canım genelde sakin ve uyuyarak geçiyor aşı günleri. Akşama doğru ateş olabilir belki o zaman ilaç verirsin.

Bende yazlık yerdeyim haziranda 4 ay olacak başlarım sokmaya diyordum gölgelikli simit alcam trendyolda var
4-5 aylıkken bile kullanmışlar

Bu en iyisi, bak bi.

Biter mi dersiniz ne güzel uyuyan bebek uyuduğu yerde uyumuyor artık nereye yatıracağımı şaşırdım.Gündüz uykularını nerede nasıl uyuyor sizin bebiş
Ben anlatırsam taşlanırım ya🤣benim bebiş uykuyu seviyor çok şükür nerde nasıl oduğunun önemi yok onun için söylenip seviç çığlıkları atarken birden uyuyuveriyor mesela yorulduysa. Ama atak zamanıymış bayramda başladı ne gece ne gündüz uyuyamadı sürekli kucakta ağlama halindeydi. Eyvah noluyor derken bitti bol kahkahalı güncelleme geldi🥰 sizinkide geçer inşallah çok amin ☺

X