2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    286
Aman ne uzadı bu whatsap muhabbeti ya. Kuran kurdu giden gitti. Dünden beri izliyorum bir çok kişi @Porodica ya grup halinde yüklenip duruyo. Herkes gibi o kızda emziriyodur ve bir kişi ile değil bi çok kişi ile tartışmaya maruz kalıyor. Düşüneceksek böyle de düşünelim. Ve illa bi günah keçisi ilan edecekseniz de beni de asin. Bende şikayet ettim derim. Hadi bakalim. Oklarinizi birazda bana saplayin da bitsin gitsin hıncınız.
Bu kızı da savunuyorum evet. Birazda isteyen benimle uğraşsın.
Kimse ona durduk yere birşey demedi ki kendisi ta hamilelikten grubu kurmuş zaten ama hakkını helal etmeyen kendisi ben buna takıldım eğer kendin birşey yapıyorsan başkasından da aynı şeyi bekleyebilirsin neden hak muhabbetine giriyor ki kaç gün önce uzatmayalım yazan benim kendisi ısıtıp ısıtıp yazı yazıyor kimsenin durup durup ok sapladığı yok

Kimse ona durduk yere birşey demedi ki kendisi ta hamilelikten grubu kurmuş zaten ama hakkını helal etmeyen kendisi ben buna takıldım eğer kendin birşey yapıyorsan başkasından da aynı şeyi bekleyebilirsin neden hak muhabbetine giriyor ki kaç gün önce uzatmayalım yazan benim kendisi ısıtıp ısıtıp yazı yazıyor kimsenin durup durup ok sapladığı yok
Siz neden takılıyorsunuz ki. ? Hakkını helal ederler etmezler karşılıklı olarak kendi bilecekleri durum bu. Buna neden takildiniz. Kaçırmış olabilirim ama sizde mi tartistiniz porodica ile? Yani çünkü disardan bakıldığında bariz bi gruplasma ve grup halde yüklenme var. Minnosu hesap sormaya etiketleyip msj attı hurraaa ardından bi çok kişi kıza yüklendi. Savaş oacaksa teke tek savasilsin. Yoksa ben de porodica tarafında olurum. Hedef almak isteyen beni de alabilir..

Burda amaç kimseyle uğraşmak değil ki. Kaç yaşına gelmiş çocuklu kadınlarız biraz olgunca ve seviyeli davranalım, konuşalım lütfen. Dinime küfreden müslüman olsa diye bir laf var burda durup durup yazılan şeyleri kendileri zaten aylar önce yapmış, o yüzden bu şekilde konuşmaya hakları yok. Bebeklerle buraya zor giriyoruz zaten bir de insanlarla uğraşmaya kendi adıma hiç enerjim yok.Adını bile ağzıma almayacağım diğer arkadaşa da ben uygunsuz hiçbir şey yazmadım bebekleriyle alakalı. Şurda bir yıldır iyi kötü birbirimizi biliyoruz kimsenin masum bebesine laf edecek kadar delirmedim ben, şu anda ceza alan kişi de ben olmadığıma göre demek ki yanlış yapmamışım 🙏🏻
Bir daha da bu saçma sapan konuya ve işi gücü olmayan prim yapmak isteyen gereksiz insanlara yorum yapmayacağım

Bariz iki gruplaşma varken ki doğal herkes herkesle anlaşmak zorunda değil birileriyle daha fazla anlaşırsın ve birinin yaptığı şeylere diğerine satasarak yazması ve diğerinin kendini savunmasının nesi saçma ki kendini savunmak ne zamandan beri birinin gunah keçisi olması oluyor ki gunah keçisi denilen kişi herkese saldırıyorsa 🤔

Uykusuz kalmak ve o yorgunlukla bebekle ilgilenmek çok çok zor bilirim. Ama yürekten tavsiyem özellikle bu baybaydan uzak durun. İlk duyduğumda çok mantıklı demiştim sonra arastirdigimda ve kullanan kişilerin yaşadığı ki yıllarca sürmüş etkisi korkutucu geldi. Mevlam kolaylığını versin sana. Doktorların varsa bi önerisi ona bak derim. Misal yatıştırıcı caylardan içip süt ile sakinleşmesi uykuya gecisini kolaylaştırma imkanı varsa onu sorun. Bide arabada uyutmayi denediniz mi.? Kolik durumu varmi bide
Şükür kolik durumu yok. Öyle saatlerce ağlayan susmayan bir çocuk da olmadı hiç şu son zamanlar ayakta gezmek istediği için yatırınca oturunca falan yalandan bağırıyor 😅 geçen 3 saat dışarıda yürüdük gözünü kırpmadı hatta pek sevmediği için zor durdu. Araçla da yolculuk yaptık 4 saatte parça parça 1 saat uyumuştur. Sorun çıkarması daha fazlaydı 😅

Şükür kolik durumu yok. Öyle saatlerce ağlayan susmayan bir çocuk da olmadı hiç şu son zamanlar ayakta gezmek istediği için yatırınca oturunca falan yalandan bağırıyor 😅 geçen 3 saat dışarıda yürüdük gözünü kırpmadı hatta pek sevmediği için zor durdu. Araçla da yolculuk yaptık 4 saatte parça parça 1 saat uyumuştur. Sorun çıkarması daha fazlaydı 😅
Ahhh ahhh gündüz uyumamak benımkı de, aynı gelecek nerde olursa olsun

Söyle yapıyorum.. Emiyor iki meme yi. 1 ya da. 1.5 ölçek veriyorum.
Gunde 2.dedi.ama yetmiyor bazen 3.4 veriyorum napiyim durmuyor agliyor..
Ama Kusması baya azaldı. Kilo. Alımı. Normalse böyle devam etcem..
Çünkü emdikten sonra, 60.90 vercem. Aşırı kusuyordu yaa
Benımkı her beslenmede mama ıstıyor yıkıyor ortalıgı

Aman ne uzadı bu whatsap muhabbeti ya. Kuran kurdu giden gitti. Dünden beri izliyorum bir çok kişi @Porodica ya grup halinde yüklenip duruyo. Herkes gibi o kızda emziriyodur ve bir kişi ile değil bi çok kişi ile tartışmaya maruz kalıyor. Düşüneceksek böyle de düşünelim. Ve illa bi günah keçisi ilan edecekseniz de beni de asin. Bende şikayet ettim derim. Hadi bakalim. Oklarinizi birazda bana saplayin da bitsin gitsin hıncınız.
Bu kızı da savunuyorum evet. Birazda isteyen benimle uğraşsın.
Ben de emziriyordum beni de düşünseydiniz ya ne kadar da iyilik perisi oldunuz

H hersey guzel benim de bebeğim 2. Ayında 1700 kilo aldı.ben de günlük 6 kere mama veriyorum bazen 60 bazen 90. Ama sütüm yokmuş gibi hissediyorum. Senin sağınca kaç çıkıyo. Hiç sağdın mı ben kafayı yemek üzereyim çünkü. Yok gibi hissediyorum sütümü
Canım bende elektrıklı yok Manuel var zorla 30 25 çıkıyor artı takılmıyorum inan bır ara yıyecektım kafayı emıyorsa emıyor emmıyorsa verıyorum mamayı şöyle çocuk durup sakın emmıyor kı bıse sur olsun yedıklerıö ıctıklerım hepsi 6 kg olarak gerı döndü bana benım ilk oğlumda emmedı o ırı bır bebektı 4200 gram doğmuştu bıde hastanede yatma surecı olmuştu 3 gebelıgım oldu 2 sağ 1 ölü hıc bır zaman benım csmasırım ıslanması bırını emerken diğerinden akmadı nasıp lefı bu kadar dedim ve, artık ssgmıyorum

X