2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    286
IMG_0873.png
İlk 6 içinde organik içerikli olduktan sonra güneş kremi kullanabilirmisiz

Sizinki zamanında doğmuş zaten benimki 38 de doğdu doğması beklenen tarih düzeltilmiş diye biliyorum ben ama yanlış bir şeyde söylemiş olmayayım. Benim 2 şubatta doğdu 2 Şubat girince tarihi daha 6 gün var diyor atağa ama 40. Haftaya göre beklenen 14 Şubat tarihini girince atağın bitmesine 3 gün kaldı diyor. Bu düzeltilmiş olayını ben burda okumuştum ama doğrumu anlamışım bilemiyorum 😊
Tarihlerimiz çok yakın bnmki de 38+5 doğdu 6 Şubat ama beklenen tarih 15 Şubat'ti. Nasıl oluyor smdi nasıl hesaplicaz acaba bide nerden hesapliyorsunuz canım?

Bizde piyanolu var şarkı da çalıyor güzel vakit geçiriyor aslında yarım saate yakın ama ben yalnız bırakamıyorum çok üzülüyorum o muhtaç haline ☹️😂 aşırı bi vicdan yapıyorum beraber oynuyoruz yine 🤭
Bu bende de oluyor hatta buraya yazacaktım unutmuşum. Kendi oyalanırken de ben onunla oynamalıyım tek bırakmamalıyım gibi hissediyorum. Sürekli konuşmalıyım gibi

Sizinki zamanında doğmuş zaten benimki 38 de doğdu doğması beklenen tarih düzeltilmiş diye biliyorum ben ama yanlış bir şeyde söylemiş olmayayım. Benim 2 şubatta doğdu 2 Şubat girince tarihi daha 6 gün var diyor atağa ama 40. Haftaya göre beklenen 14 Şubat tarihini girince atağın bitmesine 3 gün kaldı diyor. Bu düzeltilmiş olayını ben burda okumuştum ama doğrumu anlamışım bilemiyorum 😊
Hesaplarken beklenen tarihi mi yazmamış lazım yani

Hesaplamacidan yaptım 8 haftalik çıktı bnm bebe canım, ne yani bu uykusuzluklar ağlama krizleri vs 8. Atak haftasının belirtileri mi şimdi ?

Aşı takvimizi eklemeye çalıştım olmamış 3 ve 4 demiş doktorumuz ama çevremde 3. Ayda yaptıranlar 5 te yaptırmış benim de kafam karıştı artık doktorumuzun olduğu şehirde de yaşamıyorum burda da henüz bi doktor bulamadım
1 ay arayla da yapılabiliyor yeni doktorunuza danışırsınız

Bu bende de oluyor hatta buraya yazacaktım unutmuşum. Kendi oyalanırken de ben onunla oynamalıyım tek bırakmamalıyım gibi hissediyorum. Sürekli konuşmalıyım gibi
😃 bakıyorum şöyle uzaktan yapayalnız sanki atmışım bi köşeye gibi geliyo😃 halbuki gidip iş yapicam çamaşır falan yıkayacağım yani🤣 tavana falan bakıyor ne geçiyor acaba o küçük kafasından diyorum o kadar masum o kadar muhtaç duruyorlar ki ay of valla şimdi bile ağlayasım geliyo 😞🤣 benim psikoloji yerinde degil
Galiba 🤭😂

Biraz uykulu aşıdan sonra bir çay kaşığı calpol verdim 37.3 oldu ateş biraz durgun yavrum 🥲🥲 bakalım gecemiz nasıl geçecek

2 hafta geç benim de 41+2. Pardon 42. Hafta oluyo 🤭 o zaman ben de geriye mi gidicem mesela 10 haftalık su an ama aslında 12 hafta mı olması gerekiyor 🤣 ay valla hiç bisey anlamadım 🤣
Sizin durumunuzda nasıl oluyor ben de bilmiyorum 😅 atak haftası gerçekten oluyor mu bebeklerde ondan da emin değilim bu sefer takip edeceğim bakalım hangisine göre olacak huysuzluklar 🥲

Tarihlerimiz çok yakın bnmki de 38+5 doğdu 6 Şubat ama beklenen tarih 15 Şubat'ti. Nasıl oluyor smdi nasıl hesaplicaz acaba bide nerden hesapliyorsunuz canım?
Google a atak haftası hesaplama yazdım şu çıktı
Burda sanki biri bubadresi vermişti ya da Ocak grubunda ben bazen oraya da bakıyorum bizden daha önceler diye

Sizin durumunuzda nasıl oluyor ben de bilmiyorum 😅 atak haftası gerçekten oluyor mu bebeklerde ondan da emin değilim bu sefer takip edeceğim bakalım hangisine göre olacak huysuzluklar 🥲
Oluyor ya 😅 e benim o zaman 12. Hafta atağıma 5 gün kalmış görünüyor çok saçma 🤣 benim bebem geç doğmuşsa bebemin ne gunahi var ataklardan ataklara koşuyor 🤭 doğduğu günden itibaren sayarım ben arkadaş 😃

😃 bakıyorum şöyle uzaktan yapayalnız sanki atmışım bi köşeye gibi geliyo😃 halbuki gidip iş yapicam çamaşır falan yıkayacağım yani🤣 tavana falan bakıyor ne geçiyor acaba o küçük kafasından diyorum o kadar masum o kadar muhtaç duruyorlar ki ay of valla şimdi bile ağlayasım geliyo 😞🤣 benim psikoloji yerinde degil
Galiba 🤭😂
Benimkinin orda duracağı da 15 dk bırak dursun işte 🤣

X