2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    293
Bebek kamerasi telsiz kullanan varmı şuan araştırıyorum kararsiz kaldım memnun olan kulanan varsa markası yazabilirmisin
Kamera almayı düşündüm ama başka bir yöntem buldum aslında evde fazladan bi telim vardı ordan bi program indirdim bebek kamerası diye kendimden de indirdim o şekilde beden tripoda sabitleyip izliyorum

Kullanmadığınız bir telefon varsa uygulama ile izleme yapabiliriz. Aslında ben de alacaktım bu aralar çocuğu bırakamıyorum git gel yapıp duruyorum yemek yerken bile rahat edemiyorum sürekli bakıyorum wewell kamerası hoşuma gitmişti ama sonra bu çözümü buldum

Okuduklarınıza bakarak o kadar haklısınız Ki Artık herkes her şeyden şüphe duyuyo ama aşısız çocukların hasta hallerini görseniz aşıların koruyucu olduğuna gerçekten inanırsınız ben de sağlık personeliyim ve acillerde gördüğüm unuttuğumu sandığım vakalar doğumla birlikte bilinçaltımdan hortladı evet aşıların da riski var kendim de korka korka yaptırıyorum ya bir şey olursa diye ama yaptırmazsam sonraki sonuçlar çok daha kötü olacak biliyorum ki sonsuz göçmen alan bi ülkeyken özellikle bu tehlikeyi göz ardı etmemeliyiz ama aşı konusu çok ince bi çizgi yaptırın kesinlikle diyemem ama benim yaptırma düşüncem böyle
Bebek kamerasi telsiz kullanan varmı şuan araştırıyorum kararsiz kaldım memnun olan kulanan varsa markası yazabilirmisin
Ben internetsiz bi kamera istediğim için bunu tercih ettim e bebekten şubat ayında ekstra bi indirimler 1700 e almıştım gece görüşünden sesinden memnunum sadece görüntü veren kameranın hep şarjda olması gerekiyo prizinizin yerini düşünerek tercih edebilirsiniz

Eklentiler

• IMG_6457.png
    195,1 KB · Görüntüleme: 26
Bizim doktorumuz da mültecilerden dolayı artık bizde olmayan hastalıkların dahi geri geldiğini söyledi.yaptırmama sorumluluğunu bir anne olarak alamıyorum korkarak

benim yakın tarihte arkadaşım menenjit yüzünden ölüyordu ama çocuğu ve eşi aşılı olduğu için bulaşmadı kız aylarca hastanede kaldı hala da etkisi var

Bize 4 ölçü fazla geliyo kusuyo ama 3 ölçü de az geliyo doyurmuyo o yüzden 3 buçuk ölçü yapıyoruz.. 3 aylığız biz de.. Ama o tablolarda iki mama arası uzun benim ki hala 2 saatte bir acıkıyo.. Aslında total'de yine aynı miktar çıkıyo gün sonunda

Yorumunuz için teşekkür ederim. Bizim babamimizin boyu uzun ama karın çevresi dar yani zatif değil göbek yok oğlumda aynı babası kısa sürede az az besleniyor sadece geceleri yenidoğan gibi sıpa 2 3 saatte açıkiyor birazdaha sabretmek lazım sanırım umarım ek gıda dönemi sağlıklı uykulara kavuşuruz da hami ayak uzatıp TV izlemek değil şu bitmeyen ev işlerine yetişirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…