2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    290
Ah ağzınıza sağlık, deneyimlerinizi özel anlarınızı paylaştınız benimle çok teşekkür ederim size. Allah analı babalı uzun ömür büyütsün bebeğinizi inşallah. Dediklerinizi harfiyen uygulayacagım çok çok sağolun🙏🙏😊
Rica ederim ne demek. 🤗 bizde gectik o yoldan nasıl heyecanlı korkulu endişeli olduğunu biliyoruz. Stresten uzak rahat ve kolay yolculuk diliyorum sizlere 🤗

Kızlar merhaba eylül annelerinden geliyorum. Hastane çantaları konusunda size danışmak istiyorum. Mesajlarınızı okuyunca bende daha bir heyecanlandım. Ben şimdiden hastane çantasını yapıp koymak istiyorum kenara. Herkes onu koyma bunu koy şunu hiç koyma diyor kafam karıştı. Sizlerden fikir almak istiyordum😊
Sağlıkla kavuşun inşallah. Olmazsa olmaz aklıma gelenleri yazayım depend götürün çok rahat oluyor, 2-3 tane gecelik hatta 2 gece kalacaksanız 4 gecelik (kan oluyor) ve kaşık biberon(hastanede hemşireler belki enjektörle besler o yüzden ben kullanmamıştım ama kullananlar oluyor çantada olsun) göğüs ucu kremi(nipple care marka öneririm çok rahatlatıyor) ve emzirme çayları.Süt gelsin diye hemen içmeye başladım.Bebeğe aşırı kıyafet götürmeye gerek yok bence, pek kirlenmiyor

Arkadaşlar saçınız çok dökülüyor mu? Benim bu ay inanılmaz dökülüyor ya. Benim üstüm başım çocuğun üstü başı hep saç. Ellerinin içinde hep saçımı çıkarıyorum. Kıyafetlerinin içine kadar benim saçım. Sizin de bu kadar dökülüyor mu saçınız ? Zaten saçım dökülürdü şimdi daha beter avuç avuç dökülüyor
Evet benım avuç avuç bıde banyoda ıyıce cogaldı

2. ay aşılarımızı dün olduk ama ateşimiz 38in üstünde hep kulaktan ölçüyorum 38.5 larda hatta calpol verdim soydum başka birsey yapmam gerekir mi ne zaman tehlikeli olur :KK43: hiç hali yok

Arkadaşlar saçınız çok dökülüyor mu? Benim bu ay inanılmaz dökülüyor ya. Benim üstüm başım çocuğun üstü başı hep saç. Ellerinin içinde hep saçımı çıkarıyorum. Kıyafetlerinin içine kadar benim saçım. Sizin de bu kadar dökülüyor mu saçınız ? Zaten saçım dökülürdü şimdi daha beter avuç avuç dökülüyor
Her elimi attığımda avuç avuç

Rica ederim ne demek. 🤗 bizde gectik o yoldan nasıl heyecanlı korkulu endişeli olduğunu biliyoruz. Stresten uzak rahat ve kolay yolculuk diliyorum sizlere 🤗
Koldan iğne yemek hayatımdaki en büyük fobim. Hayatımda hiç serum yemedim ama kan aldırmak benim için ölüm. Acaba istesem elden serum takarlarmı🤗

Eklentiler

• 1000043444.jpg
    1000043444.jpg
    200,3 KB · Görüntüleme: 57
Koldan iğne yemek hayatımdaki en büyük fobim. Hayatımda hiç serum yemedim ama kan aldırmak benim için ölüm. Acaba istesem elden serum takarlarmı🤗
Dogum zamanı el üstünden damar yolu açılıyor zaten fakat el üstü en acıyan yerlerden biri 😬 fakat doğum zamanı acıyan yeriniz olmuyo zaten korkunuz olmasın 🤩

Normalde hışırtılı kitabıyla pek oynamazdı halıya taktım oynuyor onunla da
Bizimki daha ellerini yeni uzatıyor ama bilinçli mi yapıyor emin değilim 🤨 bir şeyi ben tutturursam tutuyor kendisi almıyor hala 3 ay oldu tutması gerekmez mi ya 🙄☹️

2. ay aşılarımızı dün olduk ama ateşimiz 38in üstünde hep kulaktan ölçüyorum 38.5 larda hatta calpol verdim soydum başka birsey yapmam gerekir mi ne zaman tehlikeli olur :KK43: hiç hali yok
Doktorun dedigini yaziyorum ateş olursa calpol verip yarim saat sonrasinda banyo ettir dedi. Ama 5 dk durdurcaksin banyoda.

Bizimki daha ellerini yeni uzatıyor ama bilinçli mi yapıyor emin değilim 🤨 bir şeyi ben tutturursam tutuyor kendisi almıyor hala 3 ay oldu tutması gerekmez mi ya 🙄☹️
Benimki de almiyor kendisi daha hisirtili kitabi eline tutturunca baya hışırdattı ama. Bir de piyanolu oyun halisinda sarkilara eslik ediyo uuu vuuu diye. Aynasina da hayran hayran bakiyo begeniyor kendini 😁 Çıngıragi da sallansin diye veriyorum yere atiyor

Yavaş yavaş tutmaya başlayacaktır artık benimki de yenilerde tutuyor hatta birkaç gündür böyle eline verdiğim bir şeyi tutup inceliyor iki eline alıyor

Benimki de almiyor kendisi daha hisirtili kitabi eline tutturunca baya hışırdattı ama. Bir de piyanolu oyun halisinda sarkilara eslik ediyo uuu vuuu diye. Aynasina da hayran hayran bakiyo begeniyor kendini 😁 Çıngıragi da sallansin diye veriyorum yere atiyor
Benimki ayna görmeye tahammül edemiyor sanırım kendini beğenmedi 🤣

X