2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    295
Biz bugün 4 ay aşımızı olduk. 2 tane 😔 ebemiz ateş yapmaz ama takip edin dedi. Yeni güncellememiz sürekli mızmızlık olduğu için extra bir şey farketmedim.
Bebe mızırdanınca eşim diyorki iki kedi karşılaşınca konuşurya seninkide öyle söyleniyor diyor 😅😅😅
Benimkide henüz dönmüyor.

Bebişi diş çıkarma dönemine giren var mı sevgili anneler. Damakta diş kabartısı gören, bebeği sürekli tüküren 😅
Biz yaklaşık 2 aydır tükürüyoruz sürekli salyamız akıyor Bizim damakta diş kabartıları doğduğundan beri vardı aslında o yüzden herkes dişini erken çıkartabilir dyo eşim de zaten dişli doğmş hatta herkes bebeğimin ağzına baktı dişli doğdu mu diye

Selam hanımlar 196 beta hcg ile ben geldim. Tek embriyo transferi oldu. 8. Gün daha kalp atışına var. Dualarınızı esirgemeyin inşallah
Canım hayırlı uğurlu olsun çok sevindim rabbim sağlıklı bir şekilde kucağınıza almayı da nasip etsin inşallah 🙏🏼 Kayıplarından sonra çok dua etmiştim şükür kabul olmuş 🥹💕

Saç dökülmeleriniz ne durumda? Benim bebeğim 2 aylıkken başladı 2 aydır dökülüyor saçım ama baya baya avucuma sığıyor top halinde çok kafaya takmaya başladım çıkacak geri diyorlar ama bilmşyorum ön tafaflarım baya açıldı
Benimde inanılmaz dökülüyor elimi atıyorum dökülüyor. Kel kalacam diye korkuyorum aşırı inceldi saçım ne zaman duracak acaba

X