2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    295
Arkadaşlar hayırlı sabahlar, kan ilacı başlayan arkadaşlar vardı acaba ne kullanıyorsunuz? Ebe başlamamız gerektiğini söyledi. Hatta verdi ama biz onu almadık. Daha doğal bir içerik bakalım dedik. Sizler ne kullanıyorsunuz ve kabızlık yaşadınız mı?

Bu süreçte eş desteği çok önemli. Şans işi oda kuzum. Yani faydası bile olmasa manevi destek vermesini bekliyor insan." Seni anlıyorum. Zor. Sabaha kadar uykusuzsun. Annelik kutsal gibi" fakat bu beklenti birde gerçekler var. Yıpratma kendini. 13 yaşında benim gibi oğlun vardı. Geçeceğini biliyorsun zor bir süreç. Atlaticaz. Sadece anne olarak bu şurec hafifleyip kadın oldugumiz aklımıza gelince. İnsan olduğumuz sosyalleşme sürecinde sağlıklı bir birey olarak kalabilmek için biraz daha sakin ve sabırlı olmalıyız. Erkek es figür onlar dahil olmak isterse olurlar. İstemezse inan ki zorla hiç bir manası kalmıyor.
Öküz ya tam şans ısı Alah yardkmcımız oldu sabaj uyandım 6 da oğlan kamptan geldı onun camssırlsrı kahvaltısı hazırla bu arada efe kanguru da sonra efeyı doyur alt üst bıde cısı cıkmıs dedım bunuda yıka sınra camssır yıkalanalı balkona at arka arkaya camasır ben dıye bısı kalmamıs yemek yaoutorsun adam dört dortlık istiyor yapan nasıl uaoıyormus acaba nasıl yapuyır bende merak ediyorum çok doluyum

4 ayda baslanıyormus doktor demıstı saglık ocagındajı dıssye leke yapıyormuş ben yazayım sıze demıstı daha 4 ahlık olmadık benım oğlan agzı acık uyuyor meme emıyor emzıkgı bıraktı acaba genız etı mı var kı bundada sureklı acıyorum ama hep hırlama var burnunda

Arkadaşlar hayırlı sabahlar, kan ilacı başlayan arkadaşlar vardı acaba ne kullanıyorsunuz? Ebe başlamamız gerektiğini söyledi. Hatta verdi ama biz onu almadık. Daha doğal bir içerik bakalım dedik. Sizler ne kullanıyorsunuz ve kabızlık yaşadınız mı?
Ocean microfer kullanıyorum. Benim bebeğin kaka sorunu vardı aksine kaka yapma durumu düzene girmeye başladı. Kaka renginde de hiç değişiklik olmadı. Söylenene göre piyasanın en temizlerindenmis

Ay takvimine göre hareket etmek işin aslı. Ben takvime göre kepek dökülme ve hızlı uzama sorununu p şekilde düzene sokmustum. Sadece kesim de degil. Epilasyon günleri temizlik bitki çiçek bakimi utu günleri konserve günleri cilt bakım zamanları biii sürü zamanlar var. Özellikle takvime göre ev temizliği günlerinde temizlik yapıldığında işler daha kolay hızlı ve bizi yormadan bitiyor. Gebelik öncesinde tüm takvime göre işlerimi yapardım ben. Doğum sonrası yeniden takvime göre ayarlamak istiyorum ama bi türlü düzen olusturamadigim için hep erteliyorum.
Nerden bakıyoruz bu günlere 😅

Çok anlamıyorum ben de bi arkadaşım demişti saç kesme günleri falan oluyormuş o zaman kestiğinde kepek dökülme vs sıkıntılar gidiyor daha iyi uzuyormuş attım aslında ekran görüntüsünü buraya. Ona dedim zamanı gelince bana söyle keseyim öyle kestim 😅
Zeynep Akçay instgrmdan takip edin o paylaşıyor 🌸

Öküz ya tam şans ısı Alah yardkmcımız oldu sabaj uyandım 6 da oğlan kamptan geldı onun camssırlsrı kahvaltısı hazırla bu arada efe kanguru da sonra efeyı doyur alt üst bıde cısı cıkmıs dedım bunuda yıka sınra camssır yıkalanalı balkona at arka arkaya camasır ben dıye bısı kalmamıs yemek yaoutorsun adam dört dortlık istiyor yapan nasıl uaoıyormus acaba nasıl yapuyır bende merak ediyorum çok doluyum
Bakan nasıl bakıyor demeleri yok mu. Bizim ki de bir kere dedi çocuğa bakamiyosun dedim bakıyorum ona süper bakıyorum ama kendime bakamıyorum. Yemek yiyemiyor. Evin işi bitmiyo onu yapamiyorum ki ☺️🥲 yemek yap koca ayri yemek ister büyük sipa ayrı :)

4 ayda baslanıyormus doktor demıstı saglık ocagındajı dıssye leke yapıyormuş ben yazayım sıze demıstı daha 4 ahlık olmadık benım oğlan agzı acık uyuyor meme emıyor emzıkgı bıraktı acaba genız etı mı var kı bundada sureklı acıyorum ama hep hırlama var burnunda
Burnu tıkalı olabilir mi açıyor musunuz

Bizim doktorumuz sidefer önerdi.Saglık ocağının verdiğini kullanmıyoruz

Best iron alacağım ben, gebelikte de onu kullanmıştım halen kendime kullanıyorum hiç kabizlik yaşamadım

Best iron alacağım ben, gebelikte de onu kullanmıştım halen kendime kullanıyorum hiç kabizlik yaşamadım

Nasıl bir takvim o ?
Ay takvimine göre hareket etmek işin aslı. Ben takvime göre kepek dökülme ve hızlı uzama sorununu p şekilde düzene sokmustum. Sadece kesim de degil. Epilasyon günleri temizlik bitki çiçek bakimi utu günleri konserve günleri cilt bakım zamanları biii sürü zamanlar var. Özellikle takvime göre ev temizliği günlerinde temizlik yapıldığında işler daha kolay hızlı ve bizi yormadan bitiyor. Gebelik öncesinde tüm takvime göre işlerimi yapardım ben. Doğum sonrası yeniden takvime göre ayarlamak istiyorum ama bi türlü düzen olusturamadigim için hep erteliyorum.

Ayın konumuna şekline göre güne saate uygun yapılabilecek uygun işleri söylüyorlar. Diyet sac boyama bebeği memeden ayırma tuvalet eğitimi vs bi çok konu var.
Baktım bende deneyeceğim hamilelikte saçlarım ilk zamanlar dökülse de sonrası çok güzeldi. Şuan hamilelik öncesi sorunlara döndüm çok kuru ve kepek var

X