Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    158
Çok şükür canım benim ya, normal zamanda biraz daha katlanabilir de işte gebelik olunca ekstra endişe oluyor ister istemez. Mideni falan bile üşütmüş pla olabilirsin. Bir de cidden insan boyle kusunca sürekli tiksiniyor sevdiği seylerden bile. Bende de oldu bayağı bir şeyi görmek dahi istemiyorum değil yemeyi

Boğazım da hiç bişey yoktu kuzum tansiyonumda 9-6 idi normaldi yani antibiyotik vermedi idrarda ve kanda bi miktar enfeksiyon çıktı bilmiyorum vallahi anlamadım teşekkür ederim kuzucum
Sen ne olur ne olmaz düzelmezsen bir daha görün umarım çabucak atlatırsın bu dönemini

Kızlar bu haftasonu otele tatile gidecegiz. Havuza girmeyi düşünmüyorum ama denize girmek konusunda şüphelerim var. Denize girmek zararlı olur mu hamilelikte? İdrar yolu iltehabi olmaktan korkuyorum biraz. Yüzmek faydalı aslinda ama hijyen açısından nasıl olur ki

Kaan hoca yüzmek çok iyi diyordu bir videosunda ama temizliginden emin olduğunuz bir deniz diyordu. Eskiden tamponla defalarca denize girdim ben idrar yolu enfeksiyonu falan olmadım hiç bugüne kadar. Şöyle deniz kenarı bir yerde olsam da hergun yüzsem şimdi

Biz Antalyada yaşıyoruz normalde ama buradaki sahillerde çok kalabalıktan dolayı hijyen yok. Bu haftasonu biraz daha şehirden uzak bir yere gidecegiz. Ama denize girip girmeme konusunda kararsızım. Sorun yaşar mıyım diye tedirginim biraz

Sabahlari su durgunken öneriyorlar

Ay ne güzel ya Ben kalkanı çok seviyorum birkaç senedir hep oraya gidiyoruz denizi de görece daha temiz diğer yerlere nazaran. Plaj da tercih etmiyorduk direkt derinleşen yerler daha da temiz oluyor kalabalık olmuyordu canım. Denizin durumuna göre girersin olmadı aslında yüzmek bayağı da faydalı. Mayonu ıslak bırakmaz hemen değiştirirsen iyi olur bunu normalde de yapmamız lazım zaten

Normal kusma değildi ben 2 gebeliğimdede çok kustum ama bu başka bir boyuttu
Neyse ki geçti ya çok şükür bugünde kustum da 2 kere

Havuz enfeksiyon açısından önerilmiyor da deniz serbest kuzum. Sadece ıslak mayoyla kalma mantar açısından keyfini çıkar gebelikte yüzmek çok faydalı

Yaaaaa edoosss o kadar sevindim ki anlatamammm. Valla gozlerim doldu o derece. Ne guzel bir haber bu boyle. Insallahh guzel haberlerle donersin. Cok dua edecegim senin icin2 kese gorme ihtimali var ki peki

Otururken burnuma salçalı ekmek kokusu geldi geçen gün yemezsem ölcek gibiydim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…