Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    158
Yaaaaa edoosss o kadar sevindim ki anlatamammm. Valla gozlerim doldu o derece. Ne guzel bir haber bu boyle. Insallahh guzel haberlerle donersin. Cok dua edecegim senin icin2 kese gorme ihtimali var ki peki
ben inanamıyorum hala kuzum Rabbim sonunda bana da bu duyguyu yaşattı. Ucundan kıyısından sana yetiştim hCG değerime göre şimdilik tek duruyor ama çifte de dönme ihtimali varmış ❤ inşallah sağlıklı olacaksa ikiz olsun ❤ tek de yeter tabiki, yeterki olsun, sağlıklı olsın benim olsun sıkı sıkı tutunsun senin nasıl gidiyor hamişlik

Güzelmiş güle güle kullan ben de daha nasıl bir şey yapayım diye düşünüyorum. Kendim yapmak istiyorum da malzemeleri bi arada toplamak sıkıntı

Güzelmiş güle güle kullan ben de daha nasıl bir şey yapayım diye düşünüyorum. Kendim yapmak istiyorum da malzemeleri bi arada toplamak sıkıntı
Teşekkür ederim.
Kendin yapacaksan şişe kolonya küçük kavanozda bal-şeker yada metal mum mantıklı etiket basmak çok kolay bir sürü tasarım olan siteler var yapışkanlı etkilerde satılıyor. Daha önce bi çok süslemeyi kendim yaptım doğum günlerinde sözlerde falan.
Kapı süsü belki makrome yada punch tarzı olabilir pleksi isimlik yapan yerlerde var. Ama dediğin gibi hepsini ayrı ayrı yerlerden toplaman lazım.
Çikolatayı ben kendim yapıcam 1500lük şeye 4500 yazmışlar çünkü.

Canımmm o kadar sevindim kiiii,çok şükür çooook..Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin çok dikkat et kendine

Sen ve bebis veya bebisler saglikli olun da kuzum tek cift farketmez tabiki insallah saglikla kucagina aldigin gunleri de goruruz. Bu cümlelerin arkasindaki emegi hayal kirikliklarini uzuntuleri sevincleri en iyi biz biliriz uzun uzun konustuk hepsini aylarca. Ama bak sonunda o gun geldi yürekten sevindim gercekten. Hep guzel haberlerini alalim insallah. Hep birlikte de saglikla alalim kucaklarimiza
Benim de iyi cok sukur. 30.haftaya dogru yol aliyorum. Büyüdü tabi karnim da insallah kalan haftalari da saglikla tamamlarım diye bekliyoruz bakalim

Ağzın bal yesin ne güzel söyledin öyle ya
Rabbim mutluluğunu tamamına erdirsin, gününde sağlıkla gelsin yeğenim eminim hamişlik sana çok yakıştı, şimdi annelik de çok yakışacak ❤ Rabbim tüm emek edenleri, isteyenleri sağlıkla bebeklerine kavuştursun inşallah. Çok çok öpüyorum kuzum seni

kızlar selam, ya bir şey sormak istiyorum. hediyelik yaptırırken kağıtlara doğum tarihi işini nasıl yapacaksınız? google de bütün örneklerde tarih var. ya bebek erken gelirse ya da geç. tarihin tutma şansı çok da değil. tarihsiz mi kağıt bastıracaksınız?

Planlı sezaryen değilse doğum tarihi nasıl olsun ki ? Ki planlı sezaryenler bile değişebilir 1 gün ileri 2 gün geri doğum sürpriz
O yüzden tarihsiz canım tabiiki

Planlı sezaryen değilse doğum tarihi nasıl olsun ki ? Ki planlı sezaryenler bile değişebilir 1 gün ileri 2 gün geri doğum sürpriz
O yüzden tarihsiz canım tabiiki
yani ben de öyle düşünüyorum da evde de bir iki kişinin süsleri vardı onlarda da tarih vardı mesela. planlı sezaryendi demekki onlar:)

Ben de hepsini kendim yapmıştım kapı süsüm de makrome
Bu sefer farklı bir şey arıyorum
Çikolatalar çok basit Picsart uygulamasından kendim seçip yaptım matbaadan yapışkanlı çıktı aldım yapıştırdım folyolu çikolataya
Bu sefer de hazırladım baskısını ama daha güzel bir şey mi yapsam kararsızım

Eklentiler

• 783095C2-BF6B-4E89-A187-AD8BDCC4DAD4.jpeg
    37,8 KB · Görüntüleme: 41
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…