Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    145
yani ben de öyle düşünüyorum da evde de bir iki kişinin süsleri vardı onlarda da tarih vardı mesela. planlı sezaryendi demekki onlar:)
planlı sezaryen olabilir yada benim arkadaşım Mevlüt hediyeliklerine doğum tarihini yazdırmıştı o tarz bişey olabilir. Ama bence büyük risk

Günaydın biz bugün 30 olduk kızlar kimler kacta bu gurupta en önde kim var
27+1 den hellöö.
Bugün şeker yüklemesi yaptırdım 75gr. Şekerim çıktı maalesef.
Açlık 85
1.saat 180
2.saat 133
Doktoruma attım 179 olsa bisey demeyecektim ama yüksek dedi. Sinirim bozuldu. Saat 2ye dahiliyeye randevu aldım bakalım ne diyecek

Hazır baskılı Dökme çikolata alıp cam sandığı kendim süslicem sadece. Üstüne belki bir ayırıcım
Evet bu tarz baskılar çok var uğraşmak işime gelmedi yarım kilosu 500-600 tl gibi bişeydi galiba 70li miydi neydi

Geçmiş olsun canımm diyet yazdırırsın ya da kendin de dikkat edersen düzelir

Ay kuzum geçmiş olsun biraz yemene içmene dikkat ederek toparlarsın sıkma canını az kaldı kaldı yolumuz Allahın izniyle

Ben hala çok kararsızım. Kaşınmayıp paşa paşa sezaryen tarihi mi alsam belki pırt diye doğururum diye normal doğumu mu beklesem
Gece hastanede kendi doktorum olmayacak ani bişey olursa başkasına doğurmak istemiyorum doğuramaz o kadar sancıdan sonra sezaryene alınırsam çok sinirlenirim

Diyet veriyorlar cnm dikst etmk gerekiyor çok

Ay ama gerçekten zor bir karar ya inşallah senin için en iyisi neyse o olsun kuzum

Ben de aşırı kararsızım bu konuda hem bilgim/ tecrübem yok hem de korkum var . Akışına bıraksam dediğin gibi hangi doktora denk gelirsin belli değil. Bilsem ki garanti kolay geçecek sezeryan ve sonrası sürecim tarih almak isterdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…