Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    142
Kızlar ben isimli fotoğraf çekimi için istiyorum ama bulamadım istediğim gibi bazı yerlerinde fiyatı çok ütopik geldi açıkçası.Yaptıran fiyat ve model paylaşır mı

Kızlar ben isimli fotoğraf çekimi için istiyorum ama bulamadım istediğim gibi bazı yerlerinde fiyatı çok ütopik geldi açıkçası.Yaptıran fiyat ve model paylaşır mı
Ben bi çok sayfadan fiyat aldım canım da nasıl bişey istiyorsun nakışlı mı baskılı mı ?

Geçmiş olsun canım benim. Arasta çok güzel açıklamış durumu. Kendini salma öyle her şey yoluna girecek inşallah 🙏

Gebeliğin en başından beri kullanıyorum canım 29. Haftadayim.
Sakın agızdan içeyim deme kafanı kaldıramazsın. Fitil olarak kullanmak gerek yoksa cok Yan etki yapiyo bas donmesi uyku Hali gibi gibi

Geçmiş olsun canım bu haftalardan sonra ara ara bu tarz durumlar bizi yoklayabilir hic kendini üzüp yıpratma. Sana mudahale edenler aciklamasiz davrandiklari icin etkilenmissindir bu kadar.

Canım benim çok geçmiş olsun, canını sıkma, her şey çok güzel olacak, hepimiz zamanında ve sağlıkla alacağız bebeklerimizi kucağımıza. Kötü düşünmek yok❤️

Geçmiş olsun. Progestani hepimiz nerdeyse kullandik. Benim doktorum da cok hafif bisey de bile hemen bi hafta kullan diyo. Ben sanci hissetmiyorum diyorum. Ben ultrasonda hafif goruyorum, sen bi hafta kullan diyor mesela arada. Merak etme gecer inşallah

E Eflatunc geçmiş olsun canım ben de kullandım onu sorun olmaz inşallah
Dikkat et kendine asla ağır kaldırma uzan dinlen geçer az kaldı
Kızlar hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum sadece elime o reçete düşük tehlikesi yazisni görünce çok kötü oldum ama anladım çok önemli bir ilaç değilmiş inşallah geçer bunlarda hepimiz Sağlıkla kucağımıza aliriz yavrularmizi gldimden beri az hareket eden bebek kıpır kıpır içimi rahatlatyo bu durum🥰🥰🥰

İnşallah teşekkür ediyorum rahatlatin hastanenin bahçesinde oturup ağldm eve gidecek gücüm de kalmadı öle yapm🤲🤲
İstanbulda mı oturuyorsun? Sana genelde sevmezler o hastahaneyi ama sana doçent bir doktor önericem özeli bıraktım o doktora gidiyorum ve detaylı inceleyen bir doktor bizede bir başhekim önerdi doktoru kadın doğum olarak

Düşük olmaz erken doğum olur bundan sonra dikkat et kendine geçmedi diye mi gittin doktora ya hayırlı zamanda gelsin başka birşey yapmadı mı?
Yok canm sonuçlarım için boş bir doktor sirasi bulunca gitim ama hepimizin Yaşadığı normal kasılma hafif sancı vardi zaten nstyide Bn istemedim kndsi istedi girdim sancı çıktı

Bugün herkes nasıl?
Yarın açıköğretim sınavım var oğlanla misafirle bir şekilde çalışmaya çalıştım dua edin de geçeyim
Finallerim de tam 29 Haziran 😂 ya sınavda doğurucam
doğum yeri aöf 😂
Benim de sınavım var sadece pazar günü bu dönem tek ders benim de haziran sonu acaba finale girebilcek miyim diye düşünüyorum😂 Allah yardımcımız olsun🙏🏻😊

Bugün herkes nasıl?
Yarın açıköğretim sınavım var oğlanla misafirle bir şekilde çalışmaya çalıştım dua edin de geçeyim
Finallerim de tam 29 Haziran 😂 ya sınavda doğurucam
doğum yeri aöf 😂
Helal kız sana çocuk da yapıyorsun, kariyer de 👏🏼👏🏼

X