Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    142
Bebek kamerası ne tercih ettiniz? Galiba xiaomi c400 alicam. Evde hersey xiaomi diyebilirim. Telefon uygulamasi hata vermiyor ve basit.

Ayrıca aşırı derecede unutkanlık başladı dün arabayı nereye parkettiğimizi unutmuşum eşimde diyor ki artık bensiz dışarı çıkma sen :KK70:
Beyin fonksiyonlarımı yeterli kullanamıyorum ayrıca, yazılımcıyım ve işim tamamen düşünmekle ilgili. Normalde 1 saatte yapabileceğim işi artık 1 günde zor yapıyorum kafame eskisi gibi çalışmıyor. :KK70:
Ben siz çalışan anne adaylarına saygı duruşunda bulunuyorum her seferinde valla 👏👏 ben ev işini zor toparlıyorum bu dönem çalışsaydım düşünemiyorum yani yapamazdm

Kizlar hastane gldim nst sancı çıktı progestan diye bir fitil verdi düşük riski diye çok korkuyorum 🥺🥺
yaa ama o sancı dediğin bir iki çıkmıştır geçen arkadaşımada çıktı öyle bir tane yükselmiş sancın var dedi progestan verdi. Güzel at fitili yarım saat uzan cnm kötü bir ilaç değil korkma ben fitil + göbekten iğnesini + kalçadan depotunu vuruluyodum kötü etksi yok ♥️

Bebek kamerası ne tercih ettiniz? Galiba xiaomi c400 alicam. Evde hersey xiaomi diyebilirim. Telefon uygulamasi hata vermiyor ve basit.
Ben c200 aldim bebek için hatta gecen gün tatile gittiğimizde kopegim için kullandım. Çok memnun kaldım. Ses uyarısını bulamadim ama hareket uyarısı var ve surekli hareket algiladiginda size gönderiyor.

Yemek bile yapmaya üşenen ben anne evinde kalıyorum düşün halimi çalışsam kapıya çoktan koyrlardı iyiki işten çıkıp bebek yaptım 😬😬
Hem işlerin yoğunluğu hem hamileliğin verdiği yorgunlukla saat 5 gibi pilim bitiyor. Eşiminde bu aralar işi yoğun yoksa yemeğe o da yardım eder. Evde yemek yapamıyoruz. 3 gündür disardan yiyoruz bakalim ne olacak böyle. 😁😁

Kızlar yeni uyandım birkaç dk ya kadar rüyamda ikiz erkek bebek doğurduğumu gördüm hayırlara vesile olsun. Kuvöz ve erken doğum geçmişim yüzünden tüm rüyalarım bu yönde bebekleri küvöze almışlardı 🥲 ama iyilerdi

yaa ama o sancı dediğin bir iki çıkmıştır geçen arkadaşımada çıktı öyle bir tane yükselmiş sancın var dedi progestan verdi. Güzel at fitili yarım saat uzan cnm kötü bir ilaç değil korkma ben fitil + göbekten iğnesini + kalçadan depotunu vuruluyodum kötü etksi yok ♥️
Gerçekten mi k8z ısrarla bna diyo çok ağrın var demi yok valla çok değil diyorum olurmu diyo çok çıkmış sonra verdi recete döndü arkasina orda o düşük görünce hiç yaşamadım bir şey kaybediyorum sandım o an şükür öle değilmis burdaki arkadaşlardan öğrendim1🙈 arkadaşn kaç haftalık 😇

Kızlar yeni uyandım birkaç dk ya kadar rüyamda ikiz erkek bebek doğurduğumu gördüm hayırlara vesile olsun. Kuvöz ve erken doğum geçmişim yüzünden tüm rüyalarım bu yönde bebekleri küvöze almışlardı 🥲 ama iyilerdi
Bnde tüm gece karma karışık rüyalar gördüm vllha 🙈

Günaydınlar kizlar hepinize 🤩🤩🤩🤩çok şükür bin şükür miniklerimizle bir güne,daha uyandık 🤩😇Bn bir zaman tarlada ağır iş yaptım orda fareler nerde çıkacağı bli olmazdı hop yerden diyer yere sonra başka yere herkes korkardı bnde gülerdim şimdi miniğime tarla faresi diyorum hop orada hop burda 🤣🤣

X