Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    158
kızlar demir ilacını günde 2 kere kulnanan var mı ? doktor düşük olduğu için 2 ye çıkaralım dedi ama saat olarak nasıl yapsam bilemedim . Normalde gece uyanıp içiyorum kabız yapmasın diye . Şimdi nasıl ayarlasam bilemedim

Aksam yatmadan ve sabah erken saatte 6 7 gibi iciyorum ben. Bazen sabahkini aksatıyorum tabi troid ilacida kullaniyorum çünkü ☹

Burada yazılan her şeyi ben geriden takip ederek yaşıyorum. Mesela geçen gün karında titreme gibi bri şey hisseden var mı denmişti bugün karnımda titreme oluyor ara ara bazı yerlerde.
Bn onu uzun ve şiddetli hissetmiştim korkmuştum oda normalmiş

Kadin dogumcu mu dedi bunu? Bana kadin dogumcu gunde 2 kullan dedi. Ayni zamanda hematologa gidiyorum kan pihtilasmam var. Hoca öyle sacmalik mi olur iki farkli saatte demir kullanılmaz dedi. Femarat 1 doz kullaniyorum gece yatmadan. 1 ay sonra duzelmezse serum takacakmiş. Kesin çözüm.

Bu hafta bitince hastane çantasını yıkma ütüleme dolap düzenleme başlyacm çok heyecanlı beşiği kurasim var ama erken biliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…