Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    146
kızlar demir ilacını günde 2 kere kulnanan var mı ? doktor düşük olduğu için 2 ye çıkaralım dedi ama saat olarak nasıl yapsam bilemedim . Normalde gece uyanıp içiyorum kabız yapmasın diye . Şimdi nasıl ayarlasam bilemedim

kızlar demir ilacını günde 2 kere kulnanan var mı ? doktor düşük olduğu için 2 ye çıkaralım dedi ama saat olarak nasıl yapsam bilemedim . Normalde gece uyanıp içiyorum kabız yapmasın diye . Şimdi nasıl ayarlasam bilemedim
Aksam yatmadan ve sabah erken saatte 6 7 gibi iciyorum ben. Bazen sabahkini aksatıyorum tabi troid ilacida kullaniyorum çünkü ☹

Burada yazılan her şeyi ben geriden takip ederek yaşıyorum. Mesela geçen gün karında titreme gibi bri şey hisseden var mı denmişti bugün karnımda titreme oluyor ara ara bazı yerlerde. :KK70:
Bn onu uzun ve şiddetli hissetmiştim korkmuştum oda normalmiş

Kadin dogumcu mu dedi bunu? Bana kadin dogumcu gunde 2 kullan dedi. Ayni zamanda hematologa gidiyorum kan pihtilasmam var. Hoca öyle sacmalik mi olur iki farkli saatte demir kullanılmaz dedi. Femarat 1 doz kullaniyorum gece yatmadan. 1 ay sonra duzelmezse serum takacakmiş. Kesin çözüm.

Bu hafta bitince hastane çantasını yıkma ütüleme dolap düzenleme başlyacm 🥺çok heyecanlı beşiği kurasim var ama erken biliyorum

X