Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    143
Ayy harika bende benim mi büyük acaba karnım diyordum aynıyız😂 ya benim kilom daha fazla ama ben hala nasil o kadar aldım anlayamıyorum 😂😂 bence ödem yarısı😂😂😂
Yok ya ideal bence yarın 32 doluyor benim birde ikinci hamilelik 😁
Evet kesinlikle ödem çok etkili şişliğim var hissediyorum hemen eriyelim doğumdan sonra amin 🤩

Merhaba hanımlar 32+1oldum bugün fl 3hafta geri çıkınca başka bir Dr daha gittim o da 2 hafta geri normal vs dedi ama bu 2. İlk kez gittiğim Dr çok garipti beni baya inceledi 150yim ben 49küsür kg oldum şuan kesinlikle normal doğuramazsın asla deneme zaten 38e kalmaz sancım başlar 1 aya vs dedi hatta ciğer geliştirici vuralım falan dedi şimdiden şok oldum. Daha sabahına kendi doktorum 41 e kadar bekleriz siz nasıl isterseniz öyle olur doğum vs dedi. Çocuk da bugün her iki muayenede baş gelişti. bebek de biraz küçük 1700 Gr çıktı kendi Doktorum 1660 ölçmüştü vs vs
Ama merak ettim normal doğumu engelleyen böyle şeyler var mı

Merhaba hanımlar 32+1oldum bugün fl 3hafta geri çıkınca başka bir Dr daha gittim o da 2 hafta geri normal vs dedi ama bu 2. İlk kez gittiğim Dr çok garipti beni baya inceledi 150yim ben 49küsür kg oldum şuan kesinlikle normal doğuramazsın asla deneme zaten 38e kalmaz sancım başlar 1 aya vs dedi hatta ciğer geliştirici vuralım falan dedi şimdiden şok oldum. Daha sabahına kendi doktorum 41 e kadar bekleriz siz nasıl isterseniz öyle olur doğum vs dedi. Çocuk da bugün her iki muayenede baş gelişti. bebek de biraz küçük 1700 Gr çıktı kendi Doktorum 1660 ölçmüştü vs vs
Görümceme de düşük doğum ağırlıklı gebe dediler de çatır çatır doğurdu. Çatı ve bebek kilosu önemli daha doğrusu kilosundan çok kafa ölçüsü. Farklı doktorlar her zaman kafa karışıklığıdır sen takma canım kafana akışına bırak

Evet kesinlikle ödem çok etkili şişliğim var hissediyorum hemen eriyelimoğumdan sonra amin 🤩
Sende her mola da bnce gelip bizle yer giderdin arastada olsa yanimzda tüm motiveleri yapar bomba gibi dönerdi 🤣
Evet kesinlikle ödem çok etkili şişliğim var hissediyorum hemen eriyelim doğumdan sonra amin 🤩

Sende her mola da bnce gelip bizle yer giderdin arastada olsa yanimzda tüm motiveleri yapar bomba gibi dönerdi 🤣
Aaa çok güzel yerim hiçte kısamam kendimi kaç kere hamile kalabilirim ki 😂
Keşke herkes her hafta sonu gün yapıp beni çağırsa.
Ben hepinizi doğumdan sonra linçlicem benide linçleyin ki azıcık boğazımı tutayım 🤡

Yani bunu nasil biliyo kilodan ilham mi gelmis? Kafasi normalden buyukse bunu soyleyebilirdi.

Görümceme de düşük doğum ağırlıklı gebe dediler de çatır çatır doğurdu. Çatı ve bebek kilosu önemli daha doğrusu kilosundan çok kafa ölçüsü. Farklı doktorlar her zaman kafa karışıklığıdır sen takma canım kafana akışına bırak
Bnde senin gibi düşünüyorum farklı doktor kafa karışıklığı gerçekten 🥺

Ay sağol canım beniminin başı 1hafta ileri ama o da normaldir hep önce baş gelişir bakalım ben de kendi başlasın doğum, başladıktan sonra ne olursa sezeryan-normal kabulüm dedim hep. Yani suyum gelir, sancım gelir sonra ne gerekiyorsa o tek hassaslığım bu.

Aaa çok güzel yerim hiçte kısamam kendimi kaç kere hamile kalabilirim ki 😂
Keşke herkes her hafta sonu gün yapıp beni çağırsa.
Ben hepinizi doğumdan sonra linçlicem benide linçleyin ki azıcık boğazımı tutayım 🤡
Çağırdılar beni uzaktı espri yaptm eve yolYin bu saat oldu ne gln var ne giden aklım yemediklerimde 🤣

Doktorlar böyle şeylerden bahsederken, onlardan sayısal veriler istemek daha doğru. Mesela doktor çatı genisliginize ve bebegin kilosuna göre değerlendirme yaptı ve buna göre mi bu karara vardı. Mesela çatı genisliginiz mi darmis da bu yorumu yapmış ya da bebegin kafası mı büyük mesela. Herseyi kabul edince doktorlar çok dayatma yapıyor. Ben bu yüzden her şeyi soruyorum sorguluyorum. Gerekirse doktoru soru yağmuruna tutacağız sonuçta özelse para veriyoruz. Ters bir şey söylerse hastaneye ya da google yorumlara bunu yazın bakin size nasıl geri dönüyorlar hastaneleri zarar etmesin diye.

İlk gittiğim doktor bize çok ters davranmıştı. Eşimle google yorumlarda bunu yazdık. Sonra hastanenin başhekim arayıp bizden özür diledi. Bize başka şubelerinden ücretsiz muayeneler verdiler.

X