Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    158
Kızzzlaarrr dolandırılmadım 😅😅 siteden aldıklarım geldi çokkkta güzellerrr, sitesinde bi tık daha uygun ve kapıda ödeme var. Almak isteyenlere fikir olsun güvenli site😅😅❤️❤️

Eklentiler

• IMG_4409.jpeg
    IMG_4409.jpeg
    175,3 KB · Görüntüleme: 73
  • IMG_4413.jpeg
    IMG_4413.jpeg
    182 KB · Görüntüleme: 72
  • IMG_4411.jpeg
    IMG_4411.jpeg
    161,9 KB · Görüntüleme: 69
Bana da is yerim ucretsiz kullanma dedi bunda 2 3 aylik ise donmem demek. Canim sıkıldı benimde dusunmemeye çalışıyorum ama sütüm bile sorun olur cunkunis yerim eve cok uzal sabah 6.30 da cikiyorum 8.20 de geliyorim nasil olacak bilmiyorum :/
maddi durum iyi olsa ben de ücretsiz kullanırım diyordum ama her geçen gün masraf artıyo yetişmiyor mecbur doğum izni bitince çalışacağıım kızlar 32. hafta ya girdim 37 ye kadar çalışmayı umdum ama zorlanıyorum açıkçası. bayrama kadar sabır etsem olacak..

Bana da is yerim ucretsiz kullanma dedi bunda 2 3 aylik ise donmem demek. Canim sıkıldı benimde dusunmemeye çalışıyorum ama sütüm bile sorun olur cunkunis yerim eve cok uzal sabah 6.30 da cikiyorum 8.20 de geliyorim nasil olacak bilmiyorum :/
Öfff ya keşke 1 ay bari olsa kullandırsalar. Bende nasıl yaparım bilmiyorum ama süt iznini haftada 1 gün kullanabilirsin toplu bu yasal hakkın.Herşey benim üzerimden yürüdüğü için bende 1 ay ücretsiz kullanabilicem sadece. Raporluyken bile evden yapmam gerekenler var biraz can sıkıcı.

maddi durum iyi olsa ben de ücretsiz kullanırım diyordum ama her geçen gün masraf artıyo yetişmiyor mecbur doğum izni bitince çalışacağıım kızlar 32. hafta ya girdim 37 ye kadar çalışmayı umdum ama zorlanıyorum açıkçası. bayrama kadar sabır etsem olacak..
Benim haziran 7si son. Salı günü 35 oluyorum.Diren kuzum sonrası çok güzel olacak bi kaç gün bile kalsak bebişlerin yanında kar kardır 🌸🙏🏼

Kızlar merhaba 10 gün önce doktor randevunuzda 1380 gram çıktı bebişimiz bugün sancı olunca doktora gittik 1437 gr olmuş doktor çok az aldığını karın çevreside 10 günde 5 gün geliştiğini söyledi.Bu durumu yaşayan var mı
Çözüm önerisi sunmuyorlar mı peki ? Şunu yap bunu yap diye. Bana da 1 hafta geri tarihle uyumlu demişti bugün gidyorum ben de bakalım

Kızlar merhaba 10 gün önce doktor randevunuzda 1380 gram çıktı bebişimiz bugün sancı olunca doktora gittik 1437 gr olmuş doktor çok az aldığını karın çevreside 10 günde 5 gün geliştiğini söyledi.Bu durumu yaşayan var mı
Canım şöyle bi okuyordum da ağustos annelerinde de karın çevresi ile ilgili soru soranlar sorun yaşayanlar olmuş oraya da bak istersen🩵 inşallah sorun yaratacak bi durum değildir

Aaa cnm medara kime gidiyon benimde araştırma da 50 mg yapılmıştı 149 çıktı ve çok takldm şimdi verdim tokluk kanlar çok düşük cikiyo kafam karıştı tekrardan Dr gitmek istiyorum 🥺
Merhaba benimde 50mg yükleme sonrası 149 çıktı. Çok tedirginim yarın dahiliyeye gidicem. Senin sürecin nasıl ilerledi acaba?

Kızlar bişey danışmam lazım size. Benim hiç bu zamana kadar sancım yada kasılma olmadı karnımda. O yüzden bilemedim ne olduğunu. Akşam randevum var ama yine de size sorayım. Sabahtan beri karnımda sancı var, sanki hiç geçmiyor, gaz sancısına da benziyor gibi. Bu yalancı kasılmalar anlık girip çıkıyor, sürekli değil dimi? Ne olduğunu anlamadım valla

Kızlar bişey danışmam lazım size. Benim hiç bu zamana kadar sancım yada kasılma olmadı karnımda. O yüzden bilemedim ne olduğunu. Akşam randevum var ama yine de size sorayım. Sabahtan beri karnımda sancı var, sanki hiç geçmiyor, gaz sancısına da benziyor gibi. Bu yalancı kasılmalar anlık girip çıkıyor, sürekli değil dimi? Ne olduğunu anlamadım valla
kasılmalar bi anda karnın sertleşmesiyle oluyomuş sanırım. bana günde 10 kere net oluyordur. bebek bi tarafını dayıyo sanıyordum ama kasılmaymış, zaten artık bi tarafını dayadığını anlıyorum o daha farklı oluyor. adet ağrısı gibi olursa doktora başvurun deniyor ama seninki cidden gaz sorunu da olabilir son aylarda çok oluyomuş çünkü. geçen gün bende gaz sancısında doğuruyorum sanmıştım :KK70: yine de bi doktoruna danış canım herkesin farklı olabilir:)

Bende 8 yıldır çalıştığım iş yerinden çıktım bu sebeplerden. Çok küçük oluyor cunku bebek. Özel sektörün kötü tarafı bu işte. Kariyerimin zirvesinde ara vermek zorunda kaldım 😔

Bende 8 yıldır çalıştığım iş yerinden çıktım bu sebeplerden. Çok küçük oluyor cunku bebek. Özel sektörün kötü tarafı bu işte. Kariyerimin zirvesinde ara vermek zorunda kaldım 😔
Aynı işte suan yönetici konumundayim ve ara vermek istemiyorum ama 2 3 aylikkende birakmak istemiyorum. Akisa biraktim bakalim ne olacak dusunmemeye calisiyorum :/ cocuklu kadinlarin ozel sektorde barışması cidden cok zor

Bence bu götürülücek çocuğun yaşına göre değişir gibi geliyor. Benim oğlum 2 yaşına giricek ağustosta onu geride bırakmak çok ağrıma gidiyor ama benim sancı çekerken halimi görmesini istemiyorum. Normal zamandaki ilgiyi verebilicek durumda olmayacağımı düşündüğüm için doğumdan sonra gelmesini istiyorum. Gecede babanesi ile bizim evde kalıcak duruma göre eve eşimide yollamayı düşünüyorum belki uyuyunca geri gelir yeniden yanıma. Ben 9 yaşındayken annem sezeryan olmuştu bende hastaneye onlarla gittim benim için çok heycanlı ve güzel bir bekleyişti kardeşimi görücek olmak mesela. Ama dediğim gibi yaş grubuna göre değişen bir mevzu bence.
Benim kizim 6 yasinda. Arkadasim soyle soyledi: bebek annemi cok hasta ediyor diyip Tavir alabilir gibi birseyler dedi. Benimde kafam karisti. Babasi bakicak bana dogumda. Babaanneye birakalim diyor babasi da bir gun. Banada dusununce mantikli geldi. Dogumdan sonrasi acili ve kanli bir durum. Elimi evde azcik kestigimde bile karalar baglayip agliyo 🥹

Aynı işte suan yönetici konumundayim ve ara vermek istemiyorum ama 2 3 aylikkende birakmak istemiyorum. Akisa biraktim bakalim ne olacak dusunmemeye calisiyorum :/ cocuklu kadinlarin ozel sektorde barışması cidden cok zor
Bende yönetici çalışıyordum zaten sorun da ordan çıktı benim işimi idare edecek kimse yoktu. Yerime geçici bir yönetici de alamazlardi. Bende zaten iş değiştirmek istiyordum aslında. 3 aylık hamileyken gelen direktörlük teklifini reddetmek zorunda kalmıştım. Vardır her şeyde bir hayır dedim hazırdaki işimi de bıraktım. Yoğunluğu şöyle anlatayım 60 gün senelik iznim vardı içeride 😅 iş yoğun ve stresliydi. Bebişi de beni de etkileyecekti. Gerçi ben devam edecektim ama eşim istersen bir süre ara ver deyince mantıklı geldi. 20. Haftaya kadar sürdü benim bulantilarim işi biraktigimda bulantılarım kesildi ister istemez takiyormusum sanırım kafaya 🥲 sen en iyisini yapıyorsun düşünmemeye akışına bırakmaya çalışırsin olmadı bir sure ara verirsin olmadı. Türkiye'de özel sektorde anne olmak çok zor çok. Umarım bir gün her şey değişir.

Çözüm önerisi sunmuyorlar mı peki ? Şunu yap bunu yap diye. Bana da 1 hafta geri tarihle uyumlu demişti bugün gidyorum ben de bakalım
Yok canım sancıda olunca nst ye bağladı.Hiç bir sorun yok kan tahlilleri,suyu,rahim ağzı uzunluğu v.b sadece idrarda enfeksiyon çıkmış çok az.2 hafta sonra takip edecekmiş 🥲

Yok canım sancıda olunca nst ye bağladı.Hiç bir sorun yok kan tahlilleri,suyu,rahim ağzı uzunluğu v.b sadece idrarda enfeksiyon çıkmış çok az.2 hafta sonra takip edecekmiş 🥲
Çok şükür sevindim sorun olmamasına , ben de suyu ne durumda onun için gidyorum 5 gündğr içim içimi yedi normalde 1 hafta sonra kontrol ama gidicem , bu stres beni de bebeği de kötü etkiler diye beklemek istemedim. İdrar enfeksiynunn da ilacı bol su (benim doktor kesin antiniyotik yazardı 😂)

X