Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    158
Gidebileceğimi sanmıyorum canımcım 38+4 falan oluyor ben bacaklarımı kapatamıyorum valla rezil olurum 😬
Niye ya git bn gecen o düğüne gitim bilmiyonmu uzun suyah elbise giydim halaya kalktım ama iki adim atim afedersin bacsk aram koptu nefesim giti bu kadar yeter dedim oturdum pasta yedim 😂

Niye ya git bn gecen o düğüne gitim bilmiyonmu uzun suyah elbise giydim halaya kalktım ama iki adim atim afedersin bacsk aram koptu nefesim giti bu kadar yeter dedim oturdum pasta yedim 😂
Kuzum ben 37. Haftama gün sayıyorum kemiklerim ayrıldı artık uzun saatler oturmaktan. Pazar günü eşim kızım Bursa’ya gidecekler nişana onada gitmicem mesela. Kaldı ki 38+4 gidip 5 saat orda oturamam. Görümcemi çok seviyorum da benim içimde bebek var 😂

Kuzum ben 37. Haftama gün sayıyorum kemiklerim ayrıldı artık uzun saatler oturmaktan. Pazar günü eşim kızım Bursa’ya gidecekler nişana onada gitmicem mesela. Kaldı ki 38+4 gidip 5 saat orda oturamam. Görümcemi çok seviyorum da benim içimde bebek var 😂
Bnim şuan daym teyzem aklima girdiler gel gidelim bursaya yol üstü senide aliriz bnde öle güzel bilmiyomki dedim iki saat öncede riskli gebelik bölümünden gldim bol bol dinlen dedi 😂😂🥰

Gel Bursa'da buluşak 😂😂

Daha önce evde yemek yapip ofislere gönderiyordum şimdi dün bni aradılar iste yone yaparmisniz konuşalım diye bn kabul etim cumartesi günu malzemeleri yolarlarmis pazartesi başlarim bunu kabul etim ams birszda korktu gözüm şuan 😂

Ayyy bir de bayram var sahi. Asla bayram zamanı doğurmaya kalkmayın, doktorların çoğu tatile gidiyor bu durumda. İçinizdekilere söyleyin dursunlar durdukları yerde. Yoksa kim denk gelirse o doğurtur 🤣🤣
Yaa ben de bundan korkmaya basladim. Korktuğum basima gelirse diye de daha cok korkuyorum🤣🤣 umarim bayrami atlatırız. Hem de icerde ne kadar buyurse ele avuca o kadar iyi gelir diye dursun istiyorum. Ama bir taraftan da çıksın istiyorum. Duygularim da karmakarisik😄

O aparatı yerkeştirdi birden o zaman çok acıdı canım. Bi de o halde açıklama yapıyor doktor yanma kaşıntı yoksa önemsemeyiz akıntıları diye içimden bitir hocaaa diye bağırıyordum😂 sonra ultrasonu soktu ama üzerne bi şey takılı değildi inşallah sterilize etmişlerdir ya 5 saniye falan baktı uzun değildi ama şimdi de bunu taktım kafama :KK43:
Senim bebek oğlan mı

dimen dimen @mely25 selam kızlarım, ben de yeni çıktık sayılır doktordan anca yazabildim. Nstde sancı çıkmadı. Bebiş 1990 gr(2 kilo değil ama 😅) 44 cm. Doktor iyi dedi boyu uzamış baya dedi. Onun dışında çalışabilir raporumu aldım. Haa bu arada bebiş dönmüş, baş aşağı duruyor dedi doktor ama daha doğum kanalında falan değilmiş, yani olması gerektiği gibi şükür🌸
İyi bakalım. Bence benim bu bebek bana çekmiş 😂 anası gibi kilolu
Siz demek ki kilolu değilsiniz. Benim oğlan da babası gibi iştahsz
Anlamıyorum ki niye yemiyorlar bu zayıflar.
Neyse boyu aynıymış iyi bari. Benim dün sancı benzeri çok ağrım vardı doktora sordum nst de sancı yok dedi. Muhtemelen çok vurmuştur ama ben döndüğünü düşündüm ki kafası tam bikini üstündeydi

23unde mi burc degisiyordu. Yengec bebesi cok uslu olur diyorlar. Umudumu ona bagladim. 23 une kadar dursun da sonra bayram da bitiyor zaten. Ne zaman olursa kabulum😄😄
Kardeşim 27 haziran dogumlu ve kaza kurşunu aramızda çok yaş yok o yüzden. Annem çok ağlamış ben çok sorunlu bir bebekmisim bu da oyleyse naparim diye. Aşırı uslu bir bebekti derdi annem kardeşim için.

İyi bakalım. Bence benim bu bebek bana çekmiş 😂 anası gibi kilolu
Siz demek ki kilolu değilsiniz. Benim oğlan da babası gibi iştahsz
Anlamıyorum ki niye yemiyorlar bu zayıflar.
Neyse boyu aynıymış iyi bari. Benim dün sancı benzeri çok ağrım vardı doktora sordum nst de sancı yok dedi. Muhtemelen çok vurmuştur ama ben döndüğünü düşündüm ki kafası tam bikini üstündeydi
😂😂200 gramcık için kilolu yaptın bebişi, ben de sancım çıkmamasına sevindim. Bir an doğurcam galiba diye düşündüm ama Allahtan gazmış🤗

Kardeşim 27 haziran dogumlu ve kaza kurşunu aramızda çok yaş yok o yüzden. Annem çok ağlamış ben çok sorunlu bir bebekmisim bu da oyleyse naparim diye. Aşırı uslu bir bebekti derdi annem kardeşim için.
Bir yengeç bebeği olarak ben de çok uslu sakinmişim ki hala öyle sakin bir insanım. Doğduğumda babam bebek odasının ordan bakmış bebeklerin hepsi ağlarken ben uyuyormuşum 😅😅😅 o yüzden kızım da annesi gibi yengeç burcu olsun istiyorum 🤩

23unde mi burc degisiyordu. Yengec bebesi cok uslu olur diyorlar. Umudumu ona bagladim. 23 une kadar dursun da sonra bayram da bitiyor zaten. Ne zaman olursa kabulum😄😄
Ben yengeç anasıyım 22 sanırım değişimi.İçini rahatlatacaksa evet yaramaz bi çocuk değildi asla kapı bacı kitlemedim çekmecelere kilit takmadım ama aşırı huysuz kolay kolay memnun olmayan ağlak bir kız çocuğu dünyaya getirdim 😬

Aa ne guzel Allah bir yerden dengelemis demekki.. Yengec olup da huysuz olan bir bebek daha duymadim canim simdiye kadar☺️☺️ hadi hayırlısı hakkimizda🫢

Bir yengeç bebeği olarak ben de çok uslu sakinmişim ki hala öyle sakin bir insanım. Doğduğumda babam bebek odasının ordan bakmış bebeklerin hepsi ağlarken ben uyuyormuşum 😅😅😅 o yüzden kızım da annesi gibi yengeç burcu olsun istiyorum 🤩
Valla bende simdilerin kolik bebeği o zamanların nazından ağliyor dedikleri bebekmişim. Morarana kadar saatlerce aralıksız. Çok acillere götürmüşler bu yüzden. İnşallah annem çocuğun da sana çeksin dememiştir 🙏eşim sakin bir bebekmiş bakalım belki ona çeker

X