Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    158
Ben yengeç anasıyım 22 sanırım değişimi.İçini rahatlatacaksa evet yaramaz bi çocuk değildi asla kapı bacı kitlemedim çekmecelere kilit takmadım ama aşırı huysuz kolay kolay memnun olmayan ağlak bir kız çocuğu dünyaya getirdim 😬
Ayy bu duymak istedigim son seydi gercekten canim. Bu tarif benim de kızım 😄 ve ben bambaska beklentiler iceriisndeyim🤣

Valla bende simdilerin kolik bebeği o zamanların nazından ağliyor dedikleri bebekmişim. Morarana kadar saatlerce aralıksız. Çok acillere götürmüşler bu yüzden. İnşallah annem çocuğun da sana çeksin dememiştir 🙏eşim sakin bir bebekmiş bakalım belki ona çeker
Ben cok sakin bir bebekmisim kuzum. Esim de oyle. Kizimiz kime cekti anlamadik ama ikimize birden saglam çektirdi orasi net🤣🤣

Ben 35+0 oldum bugün 🥰
Maşallah maşallah ya önden git yolu göster cnnm🥰😂
Ay yok ben almayayım 2 gün çok işim var yarın evde olmicam tüm gün dışardayım pazar günü sağıma devrilip yatıcam soluma devrilip yatıcam 😂
Bnde dayimlari yolcu ettim dedim siz gidin temuzda inşallah onlarda karnmi görünce bir israr etmedi ya görüşüz diyip bindiler 😂

Umarim oyledir🙏🙏 ablamin oglu da yengec cocugun sesini hatirlamiyorum resmen orada burada elinde cikolatali ekmegiyle uyuyakalirken bulurduk hep🤣 hayalim o
Şuan bana arkadaş ama inanılmaz dost canlısı herkese kendini sevdiriyor şeytan tüyü var derler ya öyle. Bambaşka biri aşırı cilveli işveli. Kolay kolay üzdüğü olmuyor evet 4 yıl çektim ama en yakın kankamı doğurdum gibi hissediyorum bütün gün geziyoruz tozuyoruz beraber yemekler hazırlayıp yiyoruz zorluk kısmını kapattık gibi 🫠

😂😂200 gramcık için kilolu yaptın bebişi, ben de sancım çıkmamasına sevindim. Bir an doğurcam galiba diye düşündüm ama Allahtan gazmış🤗
Belki benim de gazdı.

Ya ben oğlanda kilo problemi çok çektim hala çekiyorum. 1 kg doğunca 10 gr bile öyle değerliydi ki bizim için. Bu bebeğimiz hem kendiliğinden ilaçsız oldu hem de kilo almasına çok şaşırıyoruz.

23unde mi burc degisiyordu. Yengec bebesi cok uslu olur diyorlar. Umudumu ona bagladim. 23 une kadar dursun da sonra bayram da bitiyor zaten. Ne zaman olursa kabulum😄😄
Ablamın oğlu 25 haziran yengeçti. Ablama gelmeyen şikayet kalmadı, kızı teraziydi ve hep uslu bir bebek ve çocuktu. Buyur burdan yak 😅

Şuan bana arkadaş ama inanılmaz dost canlısı herkese kendini sevdiriyor şeytan tüyü var derler ya öyle. Bambaşka biri aşırı cilveli işveli. Kolay kolay üzdüğü olmuyor evet 4 yıl çektim ama en yakın kankamı doğurdum gibi hissediyorum bütün gün geziyoruz tozuyoruz beraber yemekler hazırlayıp yiyoruz zorluk kısmını kapattık gibi 🫠
Yaa evet o bebeklik zorlugu kalmiyor tabiki canım. Keyifli bir hal aliyor. 2.bir cocuk dusunmemin en buyuk sebebi ayni zorlugun devam etmeyisini tecrube etmemdi. Ama belli acilardan zorluyor beni hala benimki. Bana aşırı düşkün mesela. Asla ayrilmak istemiyor

X