Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    158
Boyle mesajlar okudukca keyifleniyorum😍 gelir gider huysuz bir ikizler dogururmusum😱
😂😂😂 İkizler hiç bilmiyorum ama yengec çok güzel hepsimi öyle bilmiyorum ama gerçekten eşimle daha simdi bile konustk diyo bir zorluğu yoktu bir inadı vardi oda sürekli degil nadir ya cok güzeldi camın önüne koy saatlerce araba izlesin simdide 12 tane demir arabası vsr dünyaya degismez 😂

Maşallah maşallah ya önden git yolu göster cnnm🥰😂

Bnde dayimlari yolcu ettim dedim siz gidin temuzda inşallah onlarda karnmi görünce bir israr etmedi ya görüşüz diyip bindiler 😂
Ben hafta olarak önden gidiyorum ama belki de benden önce doğuracaklar olur 😅belki değil kesin olur planlı sezaryenler var sonuçta grupta 😅

Yarın doğum çantasını kapatıyorum sanırım. Son parti yikanacakları da attım makineye. Bebişin odası da hazır. Çantanın hazır olması beni inanılmaz rahatlatacak 😅
image.jpg

Bende tam onu hallediyordum 🥳

Kizlar bnim bebek iki hafts önde gidiyor gitim kadin doğum doktoru cok ta kötü değil dedi ama bugin riskli gebelik bölümü çok fazla dedi iki hafta sizde varmı önde giden
Benim de 2 hafta önden gidşyor, biraz tombik bir bebek olacak dedi, onun dışında korkutacak bişey söylemedi benim doktorum.

İnşallah canım benim lütfen akışına bırak herşeyi biraz zor biliyorum kaygılısın biliyorum kötüyü düşünmeden sen artık doğum yapacağın güne odaklan güzelce yürü temiz hava al meyve dondurma ye kahveni iç gerisi Allah’a emanet 💙
Elimden geleni yapıcam artık 🥲Çok teşekkür ederim Allah razı olsun🥰

Kanala yaklaştıkça miden rahatlar demişti doktor 3 gündür farkettim bende cidden azaldı Banu çiftçinin uygulamasındada yazdığını gördüm 😬
Ay inşallah hepinizin başına gerçekten biraz daha rahat nefes alıyorum tabi bu sefer de alttan bişey çıkacak hissi başladı korkunç bi baskı var 😂
Bitmicek dimi bu tatlı sorunlar doğurana kadar 😅😅 ahhh analık zor iş karnındayken de kucağındayken de.. 😅😅😅

Kizlar bnim bebek iki hafts önde gidiyor gitim kadin doğum doktoru cok ta kötü değil dedi ama bugin riskli gebelik bölümü çok fazla dedi iki hafta sizde varmı önde giden
30+5 de 1950 gramdi bizimkide önden gidiyor hatta kafası 34 haftalikla uyumluydu. Gayet normal sorun yok dedi

X