Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    158
Gündüz halalarıyla olur muhtemelen kuzenleri falan hep birlikte takılırlar bu şekilde daha az aklına gelirim oyalarlar. Ben normalde de bıraktığım icin kontrole giderken falan alışkın bu duruma yadırgamaz. Akşam da babasıyla babannesinde kalır benim yanimda da annem olur.
Yanina anneni mi alicaksin cnm bende kararsiz kaldim esimi alip cocuk annemle mi kalsa acaba diye

Günaydın canım nasılsın?
Dün okudum da yazamadım çok yorma kendini dikkat et. Bursa'ya da gitmemen iyi olmuş bosver boş vaktin varsa dinlenmeye bak sen. Biz de eşimle haftasonu kaçalım Bursa'ya dedik ama valla güvenemedim kendime gitmedik 😅
Çok şükür iyim cmn vllha gitmedim dedim otur oturdun yerde zatn onlarda koca karnmi gorunce hic itiraz etmedi 😂😂bnde oğlumu derse getirdim sabah iki aksam iki dersi var evi temizlerim sonrası sen naslsun csnm nasl geciyo ben gitmedim sende gitme Bursa'ya 😂

Birakacak birinin olmasi bile cok guzelde iki gece kardesinin dogdugunu bilecek kendini yalniz hisseder mi dedim yoksa bende annemlere birakiyorum devamli ama napalim artik mecburuz
Bnimki eşimle olck oda hastanede kalck gündüz gider bir yere arkadaşıma yengeme yada ama asla gece bir yere birakamam gerekirse babayi eve yollarım zatn devlete eş yukarı cikmyo aşağıda bklemesin gitsin oğluşumla eve inşallah sadece bir gece kalirm çünkü ilk kez oglum bn olmadan evde yatar

Çok şükür iyim cmn vllha gitmedim dedim otur oturdun yerde zatn onlarda koca karnmi gorunce hic itiraz etmedi 😂😂bnde oğlumu derse getirdim sabah iki aksam iki dersi var evi temizlerim sonrası sen naslsun csnm nasl geciyo ben gitmedim sende gitme Bursa'ya 😂
Yorma kendini canım aklımız sende bak 🥰 Allah yardımcın olsun 🌸
Çok şükür iyiyim canım bi yaramazlık yok haftaya kontrole gidicem ben de çok merak ediyorum kilosunu duruşunu döndü mü dönmedi mi vs. 🥹
Kiz onu diyorum ya aslında görünürde öyle biseyim yok anlık kasılmalarım hariç, göze alamadım ya bisey olursa diye 🙈 tabi yine hiç bisey belli olmaz her an hepimiz risk taşıyoruz da. Gitsek de iyi olurdu diye düşünmüyor değilim değişiklik olurdu iyi gelirdi neyse sağlık olsun 😅

Yorma kendini canım aklımız sende bak 🥰 Allah yardımcın olsun 🌸
Çok şükür iyiyim canım bi yaramazlık yok haftaya kontrole gidicem ben de çok merak ediyorum kilosunu duruşunu döndü mü dönmedi mi vs. 🥹
Kiz onu diyorum ya aslında görünürde öyle biseyim yok anlık kasılmalarım hariç, göze alamadım ya bisey olursa diye 🙈 tabi yine hiç bisey belli olmaz her an hepimiz risk taşıyoruz da. Gitsek de iyi olurdu diye düşünmüyor değilim değişiklik olurdu iyi gelirdi neyse sağlık olsun 😅
Aynen canm inşallah bebeklerimizle gideriz ohh mis vllha onlar kucağımzda içimizde rahat olur zaten 10 temmuz düğün vsr inşallah ona giderim 😍

Bnimki eşimle olck oda hastanede kalck gündüz gider bir yere arkadaşıma yengeme yada ama asla gece bir yere birakamam gerekirse babayi eve yollarım zatn devlete eş yukarı cikmyo aşağıda bklemesin gitsin oğluşumla eve inşallah sadece bir gece kalirm çünkü ilk kez oglum bn olmadan evde yatar
Kac yasinda ufak mi :) bnmki ilk kez degil cok kaldi anneannesinde fln ama simdi kardesinin olacagini bilerek 2 gun kalmasi o kısım onu kesin uzecek.

Kac yasinda ufak mi :) bnmki ilk kez degil cok kaldi anneannesinde fln ama simdi kardesinin olacagini bilerek 2 gun kalmasi o kısım onu kesin uzecek.
Yo çok büyük 😂ama ailem uzakta o yüzden bir yerde birakmadim hic geceleri zatn uzun süre bir yerde de kalmaz evim de evim der 8 yaşında hats bir ay sinra 9 😍

Kızlar benimde hayatımın en yoğun iş dönemi hamileliğin bu zamanına denk geldi. Sürekli iş gelmeye başladı aslinda bu normal zaman için çok iyi bir şeydi benim için ama hamileliğin son zamanları ve surekli iş talebi insanı bir noktada yoruyor. İki tip çalışıyorum biri bir şirket için bir de yurtdisindan bir firma ile çalışıyorum. İkisi de part time yani sabah bir iş öğleden sonra bir iş. Yurtdisindaki firma benle çok çalışmak istiyor sürekli proje gönderiyorlar. İşimi çok seviyorum söylemiştim daha önce yazilimciyim. Öğrenmek gelişmek beni mutlu ediyor. Şimdi çok yoruluyorum eşim istersen ara ver biraz kendini yorma diyor. Ama bende zaten bebek doğduktan sonra bu sekilde yoğun halde çalışma imkanı bulamayacağım için elimden geldigince bu aralar çok çalışıyorum. Bu da beni fiziksel ve zihinsel yormaya başladı. İşler ekonomik olarak iyi oluyor tabiki doğum sonrası çalışmayacagim dönemde içime dert olmaması için. Bir yanım evde sakın sakın son dinlenme günlerini değerlendirmek biraz ruhumu dinlendirmek istiyor. Bir yanım iş kolik sürekli iş yapmak istiyor 😑 İnsan ne yapacağını bilemiyor 🙄

Yanina anneni mi alicaksin cnm bende kararsiz kaldim esimi alip cocuk annemle mi kalsa acaba diye
Evet canim anam da anam dedim yine 😄 cocugun kac yasindaydi senin cok mu küçük? Benimki 4bucuk yaşında babasina da cok düşkün gözüm arkada kalmaz yani bu sekilde

Kadın kadının yurdu olsun dedikçe kurdu oluyor. Ne geçiyo ellerine bilmiyorum ama bi kulağından girsin bi kulağından çıksın takma kimseyi istediklerini söylesinler zaten amaçları da moral bozmak saf kötülük gibi geliyo bana. Ben artık cidden aştım cevap veriyorum kim olursa olsun eyvallahım yok. Eşinde umarım desteğini kesmez çabucak geçer bu süreç 🙏🏼
Benim kv çok yumuşak laf sokar. Bi sohbet eder seni sohbetin göbeğine çeker lafını da güzel sokar. O sıra insan ne diyeceğini şaşırıyor tabi.
Bazı durumlarda susuyorum da yine de saygıyı aşmamak için uzatmıyorum. Evime gelince ne arar ne sorarım. Bu ona zaten dert oluyor

Kızlar 32 hafta 1 günlük kızım ama iki günden beri afedersiniz popomda ağrı var anlamadigim bir şekilde dün daha çoktu bugünde yine var ama çok değil sebebi ne olabilir ki

Kapı süsü de geldi oğluşumun🥰🥰🥰
Hastane için de tül aldım mı tamamdır😂
1716628930737.png

Kızlar 32 hafta 1 günlük kızım ama iki günden beri afedersiniz popomda ağrı var anlamadigim bir şekilde dün daha çoktu bugünde yine var ama çok değil sebebi ne olabilir ki
Cnm benimki tekmelediginde sanki popoma atiyor tekmeyi bazen supheleniyorum bana normal geldi ama baska yasayan var mi bakalim :) bu arada butun organlar yer degistirdi garip garip yerlerimiz agriyor

X