Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    158
Kızlar selam. Bugün artık son eksiklerimi tamamladım hastane çantasıyla ilgili. Bir de çocuğa ufak bi dolap alacağız, sonrasında her şeyimiz tastamam inşallah. Ufacık ufacık şeyler, insanın aklında kalıyor, meşgul ediyor. Kurtuldum vallahi hepsinden artık çok şükür. Artık sadece 4 hafta iş yoracak beni, sonrasında 3 hafta kendime zaman ayıracağım. Tamamen hazır ve dinlenmiş bir şekilde kızımı bekleyeceğim.

Kizlar bacaklarina ayaklarina kramp giren var mi? Gece uykumdan uyaniyorum agriyla. Gunduz ayakta kalinca hemen kramp giriyo
Ahh ahh her gece saat 4lerde bacak krampı ve ağrıyla uyanıyorum. Çok normal tabi iyice ağırlaştık . Magnezyum mutlaka içmemiz gerekiyor bu süreçte en azından hafifletiyor. Son ay ne yapacağız bakalım bu ağırlıkla 🤔🤔🤔

Bence normal çünkü bende ne agrilar oluyor artık her şey normal modundayim. Pazara gittik bugün 2 adımda bir yalancı sanci geldi. Yürüyemedim kenarda bekledim eşim yaptı alisverisi geldi.😄 Sonra arabaya kadarda yürümekte zorlandım gelip beni arabayla aldi😄 Çok fazla karnımda kasılma oluyor doktora sormuştum normal hatta giderek daha da artar dedi. 31+5 deyim
Bende bugün markete eşimi yolluyorum gerçekten bana kalsa dışarı hiç çıkmayacağım 🥹😀 senin böyle kasılma gibi mi canım yoksa arada ağrı da oluyo mu benim arada ağrım oluyor zaten çatı ağrısını söylemiyorum bile

Ağrılar çoğalacak çünkü gliyo gelmekte olan kursta çatı ağrısı tutu öle kala kaldm geçmiyor birde artk gözüm doldu 😂

Bende bugün markete eşimi yolluyorum gerçekten bana kalsa dışarı hiç çıkmayacağım 🥹😀 senin böyle kasılma gibi mi canım yoksa arada ağrı da oluyo mu benim arada ağrım oluyor zaten çatı ağrısını söylemiyorum bile
Bende bugün son diyorum artk cikmiycam hep olyo bugün ikiden beri disardaym simdi girdim yemek vs yaptım çamaşır serdim yarun tatil yapcm dedim eşim yarin çalışıyormuş haydi koş oğlunun kursuna ve okul pantolon yırtılmış top oyanrkn ta LCW Waikiki git onu al son hastane eksikleri al 😂 pazartesi diyom oda veli toplantısı varmis salida kermes vsr adımı gözleme acmak için bas köşeye yazmışlar arymi glmiyim diye çokta utanıyorum her sene yaptm bu sende yok demeye 😂

Agri da oluyor ama kısa sürüyor geciyor. Bacak arasindaki kemik agrisini saymiyorum bile. Kasılma şeklinde olanlar daha zor acısız oluyor ama karnım toplanıp bir anda aşağı baskı oluyor. Çok tuvaletim varsa kaciracakmisim gibi hissediyorum.Yururken mutlaka durmam gerekiyor.

Değiştiriliyor mu spreyleniyor mu bilemem de Dünya insan eliyle öldürülüyor o kesin. Hep beraber yok oluyoruz yavaş yavaş.
İnsan nüfusu azaltılıyor yapay üretimler artıyor ve daha bunun gibi birçok şey söyleniyor. Özellikle dikkatimi çeken aşılar hakkında söylenenler. Bi ara bu düşünceleri savunanları çok takip ediyordum ve söyledikleri kafa yedirtir. Günlerce hayattan soğudum. Yapmak istediklerim vardı yapmak istemiyordum. Oğlanı aşıya götürücem ama korkuyorum. Çocuk yapıcam istemiyorum bilmediğim bir gelecekte ne olacak diye

Bu şekilde komplo teorileri var ama bilemiyorum. İlginç uçaklar falan görüntülüyorlar. Artık hepimiz bir paranoya mı yaşıyoruz, yoksa birileri düzeni değiştirebilecek güçte mi orası muamma. Eş zamanlı olarak düzdünyacılar ve gökcisimlerinin yapay bir smülasyon olduğunu da ortaya atanlar çoğaldı. Off bu konu bir okyanus zaten, bilmemek en güzeli bence 😅
Yaşadığım yer GDAB ama bu havanın bu tarihte bu şekilde olması imkasızdı
Yıllardır aynı seyrediyor. Bu sene ne oldu da her gün durum değişiyor ?
Evet bilmesek güzel gitse her şey iyi yaşarız ama biz geleceği çocuklarımıza emanet edeceğiz. Korkum onları bu dünyaya getirdikten sonra koruyamamak

Aynen öyle. Şu an tek bilgili olmak istediğim konu bayramda benim doktor çalışacak mı, çalışmayacak mı😅 Ayy arkadaş olsa dahi soramıyor insan. Herkes gibi tatil onun da hakkı nihayetinde.
Tabi ki yaaa doktorlarda insandır 😂
Benimki sıkı sıkı tembih etti 4 gün olmicam biletimi almadım ama alıcam cumartesi falan burdayım doğuracaksan o zaman doğur dedi 😬
Nöbetçi doktora kalmak hiç istemiyorum

Kizlar bacaklarina ayaklarina kramp giren var mi? Gece uykumdan uyaniyorum agriyla. Gunduz ayakta kalinca hemen kramp giriyo
Canm bn ilk gebelikte de şimdide dehşet bir bacsk ağrısı çekiyorum özelikle sol günde iki kez magnezyum içiyordum yine yok yanlz şunu fark ettim 5 kere denedim olyo gecr bir avuç kabak çekirdeği ve yaninda soda beraber sadece ikisini tuketip yatıyorum ağrım çok cok azaldi mutlaka dene cok işe yaradı ya dün gece yoktu resmen sabshi zor etim ,

İnsan nüfusu azaltılıyor yapay üretimler artıyor ve daha bunun gibi birçok şey söyleniyor. Özellikle dikkatimi çeken aşılar hakkında söylenenler. Bi ara bu düşünceleri savunanları çok takip ediyordum ve söyledikleri kafa yedirtir. Günlerce hayattan soğudum. Yapmak istediklerim vardı yapmak istemiyordum. Oğlanı aşıya götürücem ama korkuyorum. Çocuk yapıcam istemiyorum bilmediğim bir gelecekte ne olacak diye
Zaten amaç tamamen insan gücünü bitirip yapaya dönmek. Spreylemeye gerek yok çünkü dünyayı çoktan kirlettik kimyasal atıklar radyasyonlar kirli hava en basiti herşeyin plastik olması ve çöpe atmaktan aciz olmamız içtiğimiz sigarayı yere atmamız vs. Dünya nüfusu azaltılmalı kısmına girmiyorum bile. Kısacası şeytan çoktan oyundan çekildi 2 ayaklılar yetiyor. Şahsen bu konulardan dolayı çocuk yapmak hiç istemedim 2. Çocuğu düşünmedim bile. Aşı konusu kırmızı çizgim komploculara orda dur diyorum. Allah’a güveniyorum çocuklarımızı korusun 🙏🏼

Canm bn ilk gebelikte de şimdide dehşet bir bacsk ağrısı çekiyorum özelikle sol günde iki kez magnezyum içiyordum yine yok yanlz şunu fark ettim 5 kere denedim olyo gecr bir avuç kabak çekirdeği ve yaninda soda beraber sadece ikisini tuketip yatıyorum ağrım çok cok azaldi mutlaka dene cok işe yaradı ya dün gece yoktu resmen sabshi zor etim ,
Bununda sebebi devletin verdiği magnezyumun yetersiz olmasıymış daha çok kabızlığa etki ediyormuş. 2 formu varmış. Diğer formundan 2 tane içince miss gibi oluyor insan.

Çalışan anneler daha çok çocuk yapsın diye 🧐 hangi dünyaya??

Eklentiler

• 628ABEA8-FD62-4C9A-ACAF-6F7291F0CCBD.jpeg
    628ABEA8-FD62-4C9A-ACAF-6F7291F0CCBD.jpeg
    191,9 KB · Görüntüleme: 42
X