Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    158
Kapı için canım baska detay yapmicam hastane için. Hastaneye gelen giden olsun istemiyorm. Bunu da odamiz belli olsn diye minik detay olarak götürücem.
Ben kapi susu de yapmicam cnm ilkine de yapmadim hic hevesim yok o konuda. Bir ikram cikolata bir de hediyelik koyucam masaya o kdr. Ben evdense 5 dk hasyaneye gelseler daha isime gelir ama kimse sana sormuyor ne yapalım diye tak tak kapi caliyor :)

Ben kapi susu de yapmicam cnm ilkine de yapmadim hic hevesim yok o konuda. Bir ikram cikolata bir de hediyelik koyucam masaya o kdr. Ben evdense 5 dk hasyaneye gelseler daha isime gelir ama kimse sana sormuyor ne yapalım diye tak tak kapi caliyor :)
Ikram yapıcaktim ama 40ından sonra bursada kayinvalidemde mevlid yapalim dedik o yuzden süsü püsü ikramı orası için yaptiricam. Eve de en az 1 ay kimseyi davet etmeyo dusunmuyorum valla😂

Ay iyice agirlastim yere oturdugum zaman kalcaya agri giriyor sol kalcaya kalkamiyorum yerden zar zor kalkiyorum hayirlisiyla bi haziranin 5ine randevuma kadar dayanabilsem doktor gün verir galiba artik pazartesi gunu 34 haftalik oluyoruz

Siz de iklimin değiştirildiğine inanıyor musunuz?

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    54,7 KB · Görüntüleme: 40
Kızlar ayakta durunca yürüyünce vs kasık ağrım oluyor 29+4 üz normal mi ya endişeleniyorum 🥹
Bence normal çünkü bende ne agrilar oluyor artık her şey normal modundayim. Pazara gittik bugün 2 adımda bir yalancı sanci geldi. Yürüyemedim kenarda bekledim eşim yaptı alisverisi geldi.😄 Sonra arabaya kadarda yürümekte zorlandım gelip beni arabayla aldi😄 Çok fazla karnımda kasılma oluyor doktora sormuştum normal hatta giderek daha da artar dedi. 31+5 deyim

Bence normal çünkü bende ne agrilar oluyor artık her şey normal modundayim. Pazara gittik bugün 2 adımda bir yalancı sanci geldi. Yürüyemedim kenarda bekledim eşim yaptı alisverisi geldi.😄 Sonra arabaya kadarda yürümekte zorlandım gelip beni arabayla aldi😄 Çok fazla karnımda kasılma oluyor doktora sormuştum normal hatta giderek daha da artar dedi. 31+5 deyim
Doktor haklı artıyor 😅 benim 28. haftada başladı. 35+1deyim bazen gerçekten dayanılmaz oluyor. Ama olsun buna da şükür 😍

Siz de iklimin değiştirildiğine inanıyor musunuz?
Bu şekilde komplo teorileri var ama bilemiyorum. İlginç uçaklar falan görüntülüyorlar. Artık hepimiz bir paranoya mı yaşıyoruz, yoksa birileri düzeni değiştirebilecek güçte mi orası muamma. Eş zamanlı olarak düzdünyacılar ve gökcisimlerinin yapay bir smülasyon olduğunu da ortaya atanlar çoğaldı. Off bu konu bir okyanus zaten, bilmemek en güzeli bence 😅

Kasık ağrıları çatı ağrısı kalça ağrısı bel ve sırt ağrısı bunlar artık normal canım. Benim mesela bütün gün sırtım normal ama akşam olunca ağrımaya başlıyor.
Çatı ağrısından zaten yuruyemiyorum 🥹 korktum ya doğum sancısı vs olmasın Allah korusun sırt bel iyi ama kasık ve çatı ağrısı çok zorluyor hiç bi iş yapmak istemiyorum

Çatı ağrısından zaten yuruyemiyorum 🥹 korktum ya doğum sancısı vs olmasın Allah korusun sırt bel iyi ama kasık ve çatı ağrısı çok zorluyor hiç bi iş yapmak istemiyorum
Pelvis ağrısı kasık ağrısı normal olmasaydı benim 20. Haftada falan doğurmam lazımdı 🙃
15 haftadır o ağrılarla yaşıyorum canım merak etme hele 29dan sonra adım atarken 3 kere atsam mı bak yine ağrıyacak falan diyorum normal 😌

Bu şekilde komplo teorileri var ama bilemiyorum. İlginç uçaklar falan görüntülüyorlar. Artık hepimiz bir paranoya mı yaşıyoruz, yoksa birileri düzeni değiştirebilecek güçte mi orası muamma. Eş zamanlı olarak düzdünyacılar ve gökcisimlerinin yapay bir smülasyon olduğunu da ortaya atanlar çoğaldı. Off bu konu bir okyanus zaten, bilmemek en güzeli bence 😅
Cehalet mutluluktur 💃

X