Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    158
Deliksiz uyku zaten imkansız canım artık. Ağrılardan hareketlerden. Öğlen bir uyku bastırıyor iş yerinde zor topluyorum bu sebepten. Neyse bişey kalmadı son 4 hafta 🥳
Ayyy evet son haftalarda ohhh onunlada bir temizlik yapcm iki hafta da yemek isi aldım onu teslim et okul kapancak gezi yil sonu gösterileri derkn anca yetisirm 😂😂😂

Yok Tanıdık değil zaten çok hijyenik bulmuyorum kuaförleri. Kas aldirirken bile maske takıyorum çünkü sürekli gripler. Bilmiyorum heralde kendi imkanlarımla devam😄
Benim güzellik merkeziyle kuaför liseden beri sabit. Hala utanıyorum 15 sene olmuş kocandan fazla gördüm yeter artık diye azarlıyor beni öyle bi samimiyet o yüzden nazım geçiyo ilk ağdayı bende kullanır falan 😂

Ayyy evet son haftalarda ohhh onunlada bir temizlik yapcm iki hafta da yemek isi aldım onu teslim et okul kapancak gezi yil sonu gösterileri derkn anca yetisirm 😂😂😂
Allah hepimize kolaylık versin cidden şu işlerden çok sıkıldım artık bitse de kurtulsam ya zaman çok hızlı akıyor ama işler bitmiyo 😤

Allah hepimize kolaylık versin cidden şu işlerden çok sıkıldım artık bitse de kurtulsam ya zaman çok hızlı akıyor ama işler bitmiyo 😤
Vllha bitmiyor yani baktım madi acidan kar bırakacak bir yemek işi doğum öncesi de iyi gelir sadce 15 gun yapcm çünkü tandgm yer olunca doğum sonrası iki ay sonra yine yapacm inşallah,😂 günlük rutin işler zatn hic bitmiyor ya

Kızlar benim kızçe de dönmüş doğum pozisyonunda artık.🥳 33 haftayı geride bıraktık 2300 gr olmuş ama 10 gün önde gidiyor. 34+3 gibi görünüyor. 5 haftan var gibi düşün dedi 😱 Ben panik ne ara sona geldik ya 😰
Çok hızlı geçti gibi de mi
Ben de öyle düşünüyorum

Kızlar benim kızçe de dönmüş doğum pozisyonunda artık.🥳 33 haftayı geride bıraktık 2300 gr olmuş ama 10 gün önde gidiyor. 34+3 gibi görünüyor. 5 haftan var gibi düşün dedi 😱 Ben panik ne ara sona geldik ya 😰
Yaa maşallah cnmm evet cok az kaldı 😍😍😍senin normalde kaçtı canm benimde iki hafta önde gidiyor dedi gecrn hafta

Kızlar epilasyon işini nasıl hallediyorsunuz ya da halletmeyi düşünüyorsunuz. Artık kocaman göbüşlerden pek bir görüş alanımız yok 😬
ben lazere gitmiştim, iyice azalmıştı zaten, kalanları ayda bir alıyordum jiletle, yetiyordu. ama son 2 aydır göbeğimden göremez oldum :KK70: eşimden rica ettim biraz utana sıkıla, tamam sen ne zaman istersen dedi ama hala ben istemedim :KK70:

kızlar günaydın, güzel bir hafta olsun. haftasonları neden bu kadar hızlı geçiyor ya anlamıyorum. yine başladı mesai :) neyse son 4 haftam, 1 haftası bayrama denk geliyor, yıllık izinden kullanıyorum. son 3 çalışma haftası benim için. sürekli oturmak çok yoruyor ama bir şekilde dayanacağım artık. dün youtube'dan gebe okulu videoları izledim, biraz gebelik ve doğumla ilgili kitap okudum derken, bir çok korkum silindi. kafam biraz daha rahat ve net. ilk kez doğum yapacaklara tavsiye ediyorum bu tarz videoları, gebe okuluna gitmeye zamanım da olmadı, keşke gidebilseydim, daha iyi olurdu.

Benim yarın 34 oluyor 🙃🙃
benimkide en son 8-9 gün ònde gidiyordu. Bakalım yarın görüş günü ne diyecek doktor. Hala inanamiyorum sona geldiğimize. Dün bebişi ikna etmeye calisiyordum dönmesi için😂😂 yoksa bana sezeryan yollari gözükecek😂😂

kızlar günaydın, güzel bir hafta olsun. haftasonları neden bu kadar hızlı geçiyor ya anlamıyorum. yine başladı mesai :) neyse son 4 haftam, 1 haftası bayrama denk geliyor, yıllık izinden kullanıyorum. son 3 çalışma haftası benim için. sürekli oturmak çok yoruyor ama bir şekilde dayanacağım artık. dün youtube'dan gebe okulu videoları izledim, biraz gebelik ve doğumla ilgili kitap okudum derken, bir çok korkum silindi. kafam biraz daha rahat ve net. ilk kez doğum yapacaklara tavsiye ediyorum bu tarz videoları, gebe okuluna gitmeye zamanım da olmadı, keşke gidebilseydim, daha iyi olurdu.
Tavsiye edeceğin videolar var mi bende izlemek isterim.

Günaydın kızlar.
Sağ ayağımda uyuşma başladı 2 gündür. Yatış oturuş pozisyonundandır geçer dedim de geçmiyor. Hiç yaşamamıştım normaldir diye düşünmek istiyorum. Her güne yeni bir güncellemeyle geliyorum harika gerçekten 😤
Geçmiş olsun cnm ya 🤦 az az çok az kaldı 😂

X