Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    158
Selamlar sevgili anneler 🥰 ben yavaştan bi şeyler almaya başlıcam , müslim örtü çok alınıyor görüyorum internette, sizce gerekli mi kaç tane alsam ya da alsam mı ben de ?
ben 3 tane aldım, lazım olursa yeniden alırım dedim, ağız silme, omuz bezlerini de müslinden aldım. penye de almıştım da onları yıkayınca her köşesi bir tarafa kaydı gitti. zeypba mı ne bi marka önermişti bizden biri, o çok güzel, onlardan aldım bi tane kalın. 2 tane de tek kat ebebekten aldım.

Sola yatinca kafasini saga bir dayiyor mübarek😂 uykumdan uyandiriyor. Bakalim simdilik donmeye yanasmiyor😂
Benimki de sağa dayıyor da neresi hala anlamadım kafası sanıyordum döndüğü için artık kafası değil 😅😅 diz kapağı sanıyorum. Sol tarafımda ise nerdeyse sırtımda hissedecem bebisi o da ayağı sanırım daha küçük bir çıkıntı yapıyor ordan 😅

Şuan 33+1 tam 10 gün falan önde iyi bişey ama daha fazla önde gitsin istemeyiz dedi 😅

Dönüşünü hissetmedim ama gitmeden iki gün önce çok sancılı bi gece geçirdim büyük ihtimal o gün döndü çünkü ayaklar yukarı çıkınca sürekli mide yanması başladı. Ordan anlayabilirsin. Bir de alt kasıkların aşırı sertleşip baskı gibi oluyor kafa aşağı gelince. Ama dert etme bi arkadaşımın 37. Haftada dönmüş yine de sezeryan istiyordu yarın doğuma giriyor. Ve hiç döndüğünü hissetmedim bile dedi.

Geçmiş olsun kuzum uyuşukluk kötü ya. Benim de kuyruk şokumu bel ağrım aşırı arttı tutulup kalıyorum bazen. Eşim masaj yapınca açılıyor. Sağa sola gerilemediğimizden heralde kütletsem rahatlicak ama yapamıyorum 😂😂
Öff yeni başladı bu da hiç bu kadar uzun süreli uyuşukluk olmamıştı hissi çok kötü 😤
Sağol canım maalesef o ağrılar artık sabit saldım ben kendilerini ağrırsan ağrı diyorum 😂

Selamlar sevgili anneler 🥰 ben yavaştan bi şeyler almaya başlıcam , müslim örtü çok alınıyor görüyorum internette, sizce gerekli mi kaç tane alsam ya da alsam mı ben de ?
Müslin örtüler çok güzel oluyor ben 3-4 tane büyük boy, 3-4 tane de orta boylu örtü aldım.

Benimki de sağa dayıyor da neresi hala anlamadım kafası sanıyordum döndüğü için artık kafası değil 😅😅 diz kapağı sanıyorum. Sol tarafımda ise nerdeyse sırtımda hissedecem bebisi o da ayağı sanırım daha küçük bir çıkıntı yapıyor ordan 😅
Bnde onu çözemedim doktor doğum pozisyon aldi deedi e bnde o sert sağa sola goden ney😂

Yavaştan derken? 😅 Kuzum sen kaçıncı haftadasın 😅 ben bir tane trendyoldan dört katlı aldım dokusu falan çok güzel. Dört tane de tek katlı olanlardan aldım yarım kundak yaparım uyku öncesi diye.

Öff yeni başladı bu da hiç bu kadar uzun süreli uyuşukluk olmamıştı hissi çok kötü 😤
Sağol canım maalesef o ağrılar artık sabit saldım ben kendilerini ağrırsan ağrı diyorum 😂
O uyusma bende felaket oluyor
Bende ödem feci ona bağlıyorum
Birde senin gibi benimde hic krampim olmadi diyodum
Gece uyurken bacagima bir girdi aman ya rabbi😵‍💫
Magnezyumu arada iceyim bari
Kuzu seni ne kadar sıklıkla cagirdi bundan sonra

Sabahtan beri resmen sağ kasığımda şaka gibi
Orayi nasil zorlayabiliyor anlamıyorum 🥴
Elime geliyor ayagi bence benimkininde dunde kaburgalarimi tepikliyo gibiydi😂

O uyusma bende felaket oluyor
Bende ödem feci ona bağlıyorum
Birde senin gibi benimde hic krampim olmadi diyodum
Gece uyurken bacagima bir girdi aman ya rabbi😵‍💫
Magnezyumu arada iceyim bari
Kuzu seni ne kadar sıklıkla cagirdi bundan sonra
Bende o kadar ödemde yok ama akşama doğru baya şişiyor ayak bileklerim uzatınca geçiyor. Baskıladıkları yerle de alakalı galiba kuzum. 34te gittim 36da gidicem sonra haftada 1e düşücez 37-38-39 şeklinde nstyede haftaya başlayacak sanırım🫠

Sabahtan beri resmen sağ kasığımda şaka gibi
Orayi nasil zorlayabiliyor anlamıyorum 🥴
Elime geliyor ayagi bence benimkininde dunde kaburgalarimi tepikliyo gibiydi😂
Benim sürekli kaburgam ağrıyor, bu ağrı bana yapıştı gibi :KK70: Hareket etmese bile ağrıyor, karındaki basınç oraya vuruyor sanırım ama çok sinir bozucu bir ağrı. Dayanılmayacak gibi değil de parazit gibi bir şey :KK70:

Bende o kadar ödemde yok ama akşama doğru baya şişiyor ayak bileklerim uzatınca geçiyor. Baskıladıkları yerle de alakalı galiba kuzum. 34te gittim 36da gidicem sonra haftada 1e düşücez 37-38-39 şeklinde nstyede haftaya başlayacak sanırım🫠
Ayaklarım şişti benimde brkaç gündür, soğuk su tutunca çok iyi geliyor bu arada. Önce sıcak tutuyotum sonra soğuk su çok rahatlıyor ve iniyor şişlikler.

Ayaklarım şişti benimde brkaç gündür, soğuk su tutunca çok iyi geliyor bu arada. Önce sıcak tutuyotum sonra soğuk su çok rahatlıyor ve iniyor şişlikler.
Soğuk su iyi geliyor evet birde masaj. Gerçi onada gerek kalmıyor 2 saat bacağımı uzatıp otursam yeter. Zavallı ayaklarımız napsın 10 saat ayakkabı içinde aşağı sallıyoruz 😂

Günaydın kızlar.
Sağ ayağımda uyuşma başladı 2 gündür. Yatış oturuş pozisyonundandır geçer dedim de geçmiyor. Hiç yaşamamıştım normaldir diye düşünmek istiyorum. Her güne yeni bir güncellemeyle geliyorum harika gerçekten 😤
Geçmiş olsun canım, sinir sıkışması falandır belki. Valla bende de ilk gebelikte olmayan garip garip şeyler oluyor. Geniz akıntım var ve öksürtüyor sürekli. Karın kaslarım yırtılıyor sanki öksürürken, tam ortadan ikiye yarılacakmış gibi hissediyorum göbeğimi. Son ay artık ya hepsi üst üste geliyor sanki. Tüm gebelik sıkıntılarını yaşa da öyle doğur der gibi 😅

X