Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    158
Bebişimin Hareketlerinde ciddi bir azalma var. Şiddetinde değilde aralığını baya baya açtı örnek veriyorum 2-3 saatte bir ben burdayım diyo artık geçen hafta hiç durmadan kıpırdıyordu 🥹🥹🥹
Uyku düzeni oturtuyordur elleme😄 Bir de alan daraldı tabi.

Bebişimin Hareketlerinde ciddi bir azalma var. Şiddetinde değilde aralığını baya baya açtı örnek veriyorum 2-3 saatte bir ben burdayım diyo artık geçen hafta hiç durmadan kıpırdıyordu 🥹🥹🥹
Ya kuzum yerimi daraldı bmimki de terse döndü o hissetmedim bebek bni artk uçuruyor 😂😂😂😂

ben 3 tane aldım, lazım olursa yeniden alırım dedim, ağız silme, omuz bezlerini de müslinden aldım. penye de almıştım da onları yıkayınca her köşesi bir tarafa kaydı gitti. zeypba mı ne bi marka önermişti bizden biri, o çok güzel, onlardan aldım bi tane kalın. 2 tane de tek kat ebebekten aldım.
Çok çeşit var cidden bi sürü marka bi sürü fiyat, aynı marka trendyolda farklı e ebebekte farklı fiyat. Bi siteye girip alayım her şeyi diyorum ama insanın içi rahat etmşyor aynı ürün 100 tl faha ucuza bile oluyo ya :/

Yanlış anlaşılma olmasın gezme diyince bendede akan sular duruyor bende topuklu giyiyorum bu arada 😬 doğurana kadar gezerim gerekirse yolda doğururum yine gezerim 😂
Kışın düz taban çizme-postal, baharda convers, spor ayakkabı giydim. Artık cumartesi sandalete geçtim, kızımı okuldan alana kadar plaj yürüyüşü, ordan da alıp alışverişe geçtik. O kadar gezebildiğime şaşırdım, ama topuklu şu an asla. Zaten boyum uzun olunca topukluyla dengem bozuluyor, davetten davete anca.

Yavaştan derken? 😅 Kuzum sen kaçıncı haftadasın 😅 ben bir tane trendyoldan dört katlı aldım dokusu falan çok güzel. Dört tane de tek katlı olanlardan aldım yarım kundak yaparım uyku öncesi diye.
Bugün 31 +1 oldum çok şükür 😁 30 lu haftalara gelmeyi çok istiyodum 😅 aslında çok özeniyorum burda da arkadaşlar erkenden aldı bitirdi ben niyeyse pozitif olmakta zorlanan biryim hep biraz daha büyüsün istedim, Allah hepimize sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin bana da evhamsız pozitif bi hayat 😁

Sanırım müslin örtü almayan tek benim grupta😅 Hastane çıkışının içine bir tane müslin mendil koymuşlar hediye ondan başka müslin yok. Gerek olursa alırım sonra ama şimdilik gerek duymadım. Müslin çarşaf alacaktım ondan da vazgeçtim sonra, öyle kaldı.
Kundak yapmak için ya da duş aldırırken sudan ürkmesim diye alıcam ben sanırım ben de kendi hayatımda da hiç kullanmamıştım bu kumaşı 😁

Kizlar bu yarim kundak hakkında ne düşünüyorsunuz bn tam kapatmak istmiyorm ama yarm almak istiyorum uyurken elini kolunu sallayarak uyanmasın diye alan varsa tasfiye edeceği varmi

Sen Antalya'daydın sanırım hakikaten oranın denizi kötü yaa, çok fazla insan aynı anda giriyor bir de. Zaten su yal gibi insan girince serinleyemiyor bile, mutlaka bildiğiniz güzel yerler vardır da ben genelde meşhur plajlarına gitmiştim, hiç deniz keyfi alamamıstım, tıklım tıklım. Biz Kuzey Ege'deyiz, temiz yer bulmak sıkıntı olmuyor.
Benim Antalya'da favorim kaş-kalkan😍 Her sene mutlaka giderdik bu sene zor görünüyor bakalım. Denizi de Antalya'nın diğer yerlerine göre görece daha temiz ve serin ama koy koy. Yüzme bilen çocukla çok keyifli olur ama aileler genelde plaj tercih ediyorlar 🙂

Benim Antalya'da favorim kaş-kalkan😍 Her sene mutlaka giderdik bu sene zor görünüyor bakalım. Denizi de Antalya'nın diğer yerlerine göre görece daha temiz ve serin ama koy koy. Yüzme bilen çocukla çok keyifli olur ama aileler genelde plaj tercih ediyorlar 🙂
Yine gidersiniz yaa bir sey olmaz. Eylül 15 ten sonra harika olur hatta, tabi eşinin izin dönemine de denk getirebilirseniz. Millet nerelere gidiyor, siz mi gidemeyeksiniz aaa.

Bizde bebişi hemen suya denize alıştırmayı düşünüyoruz kırkı çıkar çıkmaz denize götüreceğiz, temiz bir denize tabiki. Yüzmeye ve suya alışsın çok istiyorum :KK70:
ben de yazın izmir'de olacağım da 3-4 aydan önce pek deniz önermiyorlar, o sebeple ben de sokabilir miyim emin değilim. belki sadece ayaklarını sokar sonra gölgeye alırım. çok fazla araştırmıştım bu konuda pek sokana da rastlayamadım.

Yok ya kadin cok dinc bnim oram buram ağrıyo acabs arka planda onlarında ağrısı olyomu bakıyorum burdaki tim arkadaşlarnda ağrıları olyo ama Instagram da hic yok 😂
instagramdaki bir çok şey bana rolmüş gibi geliyor ya, belki öncesinde çok hareketli bir hayatı vardıysa ve gebelikten sonra o hareketli hayata devam ettiyse olabilir, ben de 2 hafta kadar önce dolgu topuklu bir ayakkabı giymiştim ama ince topuk cesaret edemem açıkçası.

Ben o tarz bir şey almadım ama tek kat müslinlerle yarım kundak yapmayı düşünüyorum inşaallah
canım bana eltim şundan verdi, o sebeple almayacağım tekrar, bu çok sıkmazsa bunla ya da müslinle yarım kundak yaparım diyorum ben de.

Kışın düz taban çizme-postal, baharda convers, spor ayakkabı giydim. Artık cumartesi sandalete geçtim, kızımı okuldan alana kadar plaj yürüyüşü, ordan da alıp alışverişe geçtik. O kadar gezebildiğime şaşırdım, ama topuklu şu an asla. Zaten boyum uzun olunca topukluyla dengem bozuluyor, davetten davete anca.
Kurumsal hayatın kölesi olmuşuz 😂
2-3 saat giyip çıkarıyorum canım bende toplantı varsa yada ziyarete gideceksem falan, onun dışında sporlarla yada düz kapalı klasik ayakkabılarlayım henüz sandalete geçiş yapmadım havalar dengesiz 🫠

Çok çeşit var cidden bi sürü marka bi sürü fiyat, aynı marka trendyolda farklı e ebebekte farklı fiyat. Bi siteye girip alayım her şeyi diyorum ama insanın içi rahat etmşyor aynı ürün 100 tl faha ucuza bile oluyo ya :/
farklı sitelerden bakmakta fayda var ama ben öyle yapınca hiç alamıyorum, en son bakınmaktan yorulup vazgeçiyorum, o sebeple gözümü karartıp aldım hepsini 3üne 5ine bakmadan mecburen. yoksa çocuum çıplak kalacaktı :KK70:

canım bana eltim şundan verdi, o sebeple almayacağım tekrar, bu çok sıkmazsa bunla ya da müslinle yarım kundak yaparım diyorum ben de.

Bunlar da mantıklı. Dediğin gibi bir denersin çok sıcak olmazsa devam edersin

X