Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    158
İçine koycanmi gerçekten bn çok korkuyorum ya bnde başarabilirmiym banyo için bile Koca koca file alcm aman su boğazına kaçmasın diye bnimde bunu aşmam lazm ya
Boyna takılan simitler var onlarla koyarım, iyi yüzme bildiğim için sanırım öyle bir su korkum yok.

Instagram da 34 haftalık bir gebe gördüm davete diye paylaşım yapti ful makyajıni siyah Hafif topuklusunu giyip elbisesini giyip giti Ben yarın nasl gidecm bu kermese diye kara kara düşünüyorm 🤦 gitmek yerine uyusam mışıl mışıl ne olur sanki 😂😂

Biz ankaradayiz denizi olan bir yerdeyseniz ne güzel 🥰ama bende yüzme işini hemen kapsın istiyorum valla güvenlik için sadece eğlensin spor yapsın gibi değil de.
Antalyadayız burada arkadaşlarımızın bebekleri var 2 yaşında ama sudan çok korkuyor. Bizde hemen alıştıralım istiyoruz. O yüzden suya hemen götürme taraftarıyım.

Yok ya deniz suyu da o kadar masum değil :KK70: Temiz bir koyda girebilir belki ama biz yine de 40'ı bekleriz :KK70:
Sen Antalya'daydın sanırım hakikaten oranın denizi kötü yaa, çok fazla insan aynı anda giriyor bir de. Zaten su yal gibi insan girince serinleyemiyor bile, mutlaka bildiğiniz güzel yerler vardır da ben genelde meşhur plajlarına gitmiştim, hiç deniz keyfi alamamıstım, tıklım tıklım. Biz Kuzey Ege'deyiz, temiz yer bulmak sıkıntı olmuyor.

Bende de var bu sag ayagim komple diyemem ama bas parmagim ve ayagimin üstünde var. Ilk gebelikte de bunu yasadim ben ayni ayak ayni yer ve buna eslik eden ödem de başladı ayaklarimdaki damarlar cok belirgin hatta mor mor damarlarda olustu 🥴
Kılcal damar çatlaması var benimde ayak bileğimde ilk gebeliğimden kalmada 5 krş büyüklüğünde mor bi yer var dediğin gibi 🥹
Demek ki normal bu uyuşma ben ilkinde yaşamamıştım. Evet canım benimde komple değil ayak üstüme doğru daha çok.

Yok ya deniz suyu da o kadar masum değil :KK70: Temiz bir koyda girebilir belki ama biz yine de 40'ı bekleriz :KK70:
Doktor 2 aydan önce önermiyorum demişti. Ciltleri çok narin olduğu için. 4. Aydan sonra daha rahat sokabilirsin dedi. 3 aydan önce de krem önermiyorlar 30 faktörle başlayın dedi 🫠
Sen sadece ayaklarını sok al hemen yeter ona 😂

Instagram da 34 haftalık bir gebe gördüm davete diye paylaşım yapti ful makyajıni siyah Hafif topuklusunu giyip elbisesini giyip giti Ben yarın nasl gidecm bu kermese diye kara kara düşünüyorm 🤦 gitmek yerine uyusam mışıl mışıl ne olur sanki 😂😂
Yanlış anlaşılma olmasın gezme diyince bendede akan sular duruyor bende topuklu giyiyorum bu arada 😬 doğurana kadar gezerim gerekirse yolda doğururum yine gezerim 😂

Sen Antalya'daydın sanırım hakikaten oranın denizi kötü yaa, çok fazla insan aynı anda giriyor bir de. Zaten su yal gibi insan girince serinleyemiyor bile, mutlaka bildiğiniz güzel yerler vardır da ben genelde meşhur plajlarına gitmiştim, hiç deniz keyfi alamamıstım, tıklım tıklım. Biz Kuzey Ege'deyiz, temiz yer bulmak sıkıntı olmuyor.
Aynen merkezde hiç girilebilir deniz yok. Genelde koylara gitmek gerekiyor. Fashelis vardı çok seviyorduk ama oranında tadı kaçtı herkes gidiyor artık :KK70:

Bebişimin Hareketlerinde ciddi bir azalma var. Şiddetinde değilde aralığını baya baya açtı örnek veriyorum 2-3 saatte bir ben burdayım diyo artık geçen hafta hiç durmadan kıpırdıyordu 🥹🥹🥹

Aynen merkezde hiç girilebilir deniz yok. Genelde koylara gitmek gerekiyor. Fashelis vardı çok seviyorduk ama oranında tadı kaçtı herkes gidiyor artık :KK70:
Denizli bir alanda deniz sıkıntısı cekiyorsunuz gerçekten. Sizin oranın en güzel mevsimi mayıs ve eylül bence.

Müslin örtüler çok güzel oluyor ben 3-4 tane büyük boy, 3-4 tane de orta boylu örtü aldım.
Benim aldığım tükenmiş ama bir benzeri şu var çok büyük değil yalnız kundak filan olmaz. https://www.hepsiburada.com/posh-baby-65x65-3-lu-muslin-pm-HBC00001HEJWT
Teşekkür ediyorum bakıcam hemen 🥰

Yanlış anlaşılma olmasın gezme diyince bendede akan sular duruyor bende topuklu giyiyorum bu arada 😬 doğurana kadar gezerim gerekirse yolda doğururum yine gezerim 😂
Yok ya kadin cok dinc bnim oram buram ağrıyo acabs arka planda onlarında ağrısı olyomu bakıyorum burdaki tim arkadaşlarnda ağrıları olyo ama Instagram da hic yok 😂

X