Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• ikiz erkek

OY: 0 0,0%
  • ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    18
Benim de aşırı kasık agrım oluyor ama tüp bebek iğne ilaçlara devam ediyorum ona yoruyorum. Bulantı yok kasık asgırısyla göğüs hassasiyeti var. Kasıklarım agrıdıkça korkuyorum. Küçük kanama alanım varmış
kanama alanına doktor bi şey önerdi mi? kasık ağrısı oluyor canim normal o

kızlar çok olmasada ara ara mide bulantım oluyordu ama dün hiç olmadı bugünde daha yok. İnsan tedirgin olıyor ister istemez niye geçti birden diye. Bu ilk hamileliğim değil ama kaygılarım hep var 🥲 sizlerde nasıl durumlar

kızlar çok olmasada ara ara mide bulantım oluyordu ama dün hiç olmadı bugünde daha yok. İnsan tedirgin olıyor ister istemez niye geçti birden diye. Bu ilk hamileliğim değil ama kaygılarım hep var 🥲 sizlerde nasıl durumlar
Aynı şeyi dün ablamla konuştum bende. Kendimi hamile gibi hissetmiyorum, herhangi bir yakınmam yok acaba bir sorun mu var endişeliyim diye. 🥺 çünkü ilk kızımda kusmaktan su bile içemezdim. Şimdi böyle olunca insan tedirgin oluyor ama bence biz içgüdüsel olarak abartıyoruz . Herşey yolunda Allahın izniyle 🥰❣️

Aynı şeyi dün ablamla konuştum bende. Kendimi hamile gibi hissetmiyorum, herhangi bir yakınmam yok acaba bir sorun mu var endişeliyim diye. 🥺 çünkü ilk kızımda kusmaktan su bile içemezdim. Şimdi böyle olunca insan tedirgin oluyor ama bence biz içgüdüsel olarak abartıyoruz . Herşey yolunda Allahın izniyle 🥰❣️
Evet evet her şey yolundadır olumsuzu düşünmeyin 🌸 bende öyleyim mide bulantım falan da çok yok. Her hamilelik kendine özel sizde biliyorsunuz. Mide bulantısı olan kadar olmayan da var ☺️

canım lütfen sakin ol ve tartışmayı enine boyuna düşün bazen farkında olmadan kendimiz haksız oluyoruz. eğer sen haksızsan lütfen uzatma stres olursun bebisin etkilenmesin. hormonlardan dolayı diyorum bazen asırı tepkiler veriyoruz. ha eğer o haksızsa durumunu belirt sen haksızsın şöyle böyle oldu diye en nihayetinde onunla ortaklaşa olan bir bebeği tasıyosun. beş on güne esamesi okunmucak şeyler için hiç de stres olma 🥰
Canim cok sag ol Haklisin iste oluyor Benim de artik Sabrim gercekten tükendi.hala sanki tüm hücrelerim titriyo😞allahim Sen Koru lütfen sizde edin 🤲🏻

Her hamilelik farklı diyorlar ama işte insan belirtileri olunca hamileliğin devamıyla ilgili içi daha rahat oluyor sanki😅 bende oğlum da pek belirti yaşamadım ilk zamanlar çok bel ağrısı ve yine hafif mide bulantılarım oldu genel olarak rahattım. Ama o zaman da hep sağlıklı mı nasıl diye düşünüyordum yine aynısı. 7. Hafta da gidicem doktora bakalım

Bej bugün tam 8 haftalığım sadece 2 kez istifra ettim. Biri bugün diğeri de 1.5 hafta kadar önce. Mide bulantim da bu kadar sürede 4 5 gün olmuştur. Şu anda daha çok yemekten içmekten tiksiniyorum. Bende tedirgin olmayın, bazısının hiç bulanmiyor midesi.

Her hamilelik farklı diyorlar ama işte insan belirtileri olunca hamileliğin devamıyla ilgili içi daha rahat oluyor sanki😅 bende oğlum da pek belirti yaşamadım ilk zamanlar çok bel ağrısı ve yine hafif mide bulantılarım oldu genel olarak rahattım. Ama o zaman da hep sağlıklı mı nasıl diye düşünüyordum yine aynısı. 7. Hafta da gidicem doktora bakalım
Ah ah annelik delilik işte 🤭 bende bugün 5+1 im yarın kontrolüm var umarım kese içinde bebişimi görürüm 🥰

Bej bugün tam 8 haftalığım sadece 2 kez istifra ettim. Biri bugün diğeri de 1.5 hafta kadar önce. Mide bulantim da bu kadar sürede 4 5 gün olmuştur. Şu anda daha çok yemekten içmekten tiksiniyorum. Bende tedirgin olmayın, bazısının hiç bulanmiyor midesi.
Kesinlikle öyle,inşallah güzel haberler alırız doktor kontrolümüzde 😊
Ah ah annelik delilik işte 🤭 bende bugün 5+1 im yarın kontrolüm var umarım kese içinde bebişimi görürüm 🥰
Hadi inşallah güzel haberler verirsin😍

Ahahhaa ben de öyle diyorum 🤣🤣🤣 doktor çok gülüyor.. cinnaboncum sen kalp atışını 5+6 da duymuş muydun? Benim de perşembe görüş günü tam 5+6 olacak duyar mıyız ki acaba?
Evet canım vajinal muayeneyle çok kısa dinletti doktor kalp atışını. Bebeği yormayalım dedi. Güm güm atıyordu kalbi 😍😍😍😍😍
Doktorun karından mı muayene yapıyor vajinal mi

Evet canım vajinal muayeneyle çok kısa dinletti doktor kalp atışını. Bebeği yormayalım dedi. Güm güm atıyordu kalbi 😍😍😍😍😍
Doktorun karından mı muayene yapıyor vajinal mi
Vajinal yaptı, 4+5 te keseyi gördük. Haftaya gel yine kontrol edelim dedi ama kalp falan demedi..

Ben 2300 beta ile keseyi gördüm. Kalp atışı için bebeğin ortalama 6 7 haftalık olması gerekiyor.
Benim değer ortalama 2.5 artıyor. Cumartesi 886 çıkmıştı. Salı Çarşamba gel tekrar bakalım dedi,keseye benzer bir oluşum var dedi. Çarşamba beta ortalama 3.500 + oluyor, Sat göre de hafta 5+5 oluyor acaba neler göreceğiz :emir_bebek:

Vajinal yaptı, 4+5 te keseyi gördük. Haftaya gel yine kontrol edelim dedi ama kalp falan demedi..
Ben ilk gittiğim de 5+4 dü. Kese , yolk sac , bebek hepsini görmüştük. Kalp atışını da gördük ama çok minik daha o yüzden dinlemeyelim dedi. 5+6 da kanamam olmuştu onda evin yakınında başka bi doktora gittik o muayene ederken kalp atışını da dinletti 😅
gittiğinde kalp atışını duyamasan de endişelenme sakın çünkü benim ki biraz erken oldu

X