Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• ikiz erkek

OY: 0 0,0%
  • ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    18
Nerden anlıyorsun canım merak ettim
Nubdan canim seninkinin duz gorunuyor ondan kiz dedim.
1CC8A9AA-9935-4D6A-B1E9-EE627061B5BB.jpeg

Kizlar Iyi geceler ,benim de büyük cok agrim oldu.esimle asiri tartistik.aglama Krizine girdim.leke falan yok ancak sari leke oluyor arada Haziran 5 te randevum var.yarin doktora gideyim diyorum.Allah kimseyi viddandan yoksun biri ile karsilastirmasin
canım lütfen sakin ol ve tartışmayı enine boyuna düşün bazen farkında olmadan kendimiz haksız oluyoruz. eğer sen haksızsan lütfen uzatma stres olursun bebisin etkilenmesin. hormonlardan dolayı diyorum bazen asırı tepkiler veriyoruz. ha eğer o haksızsa durumunu belirt sen haksızsın şöyle böyle oldu diye en nihayetinde onunla ortaklaşa olan bir bebeği tasıyosun. beş on güne esamesi okunmucak şeyler için hiç de stres olma 🥰

Ilk aylarda sizlerin ağrısı nasıldı
benim çok kasık ağrım oluyordu kuzum şu an hafifledi ara ara geliyor gidiyor hafif hafif
meme hassasiyeti
uykulu haller
şişkinlik çok hafif
mide bulantısı kusma yok
not: herkesin çok farklı sakın kendinle karşılaştırma burda çoğumuzun farklı, bebeğinle konuş yarın da dışarıya çık bi temiz hava al gez ailen yakınsa onlara git değillere ara konuş 💐

Maşallah , sağlıkla gelsin 🌸 bende izmirdeyim 29 Nisan da transfer olmuştum Medical Funda hanımda ☺️ benim bundan önce ikiz gebeliğim vardı ve 21. Hafta erken doğum yaptım. Doktorum Emrah Beyan dı. Evet muayeneler iyi geçiyordu ancak kanamam olmuştu doktoru aradım açmamıştı mesajlar attım dönüş yapmadı akşam olduğu için medifemaya gitmedik doktordan dönüş gelmeyince torbalıdan , Buca kadın doğumun aciline gittik. 4 cm Açılmam olduğunu söylediler isterseniz sabahı bekleyin ya da tepeciğe gidin acil müdahale edilsin dendi Emrah beyi tekrar aradım bu sefer açtı durumu anlattım siz bilirsiniz dedi hiç bir yönlendirmede bulunmadı. Daha sonra biz tepeciğe gittik hastanede yattım ve doğum yaptım. Doktor bir daha hiç arayıp sormadı. Sonuçta ben onun takipli hastasıydım ne yardımcı oldu ne de sonrasında merak etti. Her şey yolunda giderken iyi bir doktor ama sorun çıkarsa sizi yüz üstü bırakacak bir doktor. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.
Ben de Funda hanımın hastasıyım😊 anladım çok geçmiş olsun çok kötü bir durumda bırakmış sizi. Yorumlar fln cok övülüyor ben de yakın olur diye Emrah beye gitmeyi düşünmüştüm. Ozmn şerife hanıma gideyim bi bakayım olmadı. Teşekkür ederim

benim çok kasık ağrım oluyordu kuzum şu an hafifledi ara ara geliyor gidiyor hafif hafif
meme hassasiyeti
uykulu haller
şişkinlik çok hafif
mide bulantısı kusma yok
not: herkesin çok farklı sakın kendinle karşılaştırma burda çoğumuzun farklı, bebeğinle konuş yarın da dışarıya çık bi temiz hava al gez ailen yakınsa onlara git değillere ara konuş 💐
Benim de aşırı kasık agrım oluyor ama tüp bebek iğne ilaçlara devam ediyorum ona yoruyorum. Bulantı yok kasık asgırısyla göğüs hassasiyeti var. Kasıklarım agrıdıkça korkuyorum. Küçük kanama alanım varmış

Kızlar günaydın doktor randevum var bugün sonunda 5+6 gözüküyoruz inşallah her şey yolundadır kendimi kasmaktan gece kaplamam kırıldı hamilelikte taktırılıyor mu lamine kaplama bilen var mı

Kızlar günaydın doktor randevum var bugün sonunda 5+6 gözüküyoruz inşallah her şey yolundadır kendimi kasmaktan gece kaplamam kırıldı hamilelikte taktırılıyor mu lamine kaplama bilen var mı
Gunaydin insallah guzel sonuclar alirsin. 2. Trimesterda dis tedavileri yapiliyordu diye hatirliyorum yine de gitmisken doktora sorarsin en iyisi.

Ben de Funda hanımın hastasıyım😊 anladım çok geçmiş olsun çok kötü bir durumda bırakmış sizi. Yorumlar fln cok övülüyor ben de yakın olur diye Emrah beye gitmeyi düşünmüştüm. Ozmn şerife hanıma gideyim bi bakayım olmadı. Teşekkür ederim
Doktorum gebelik takibi yapmıyor diyince anladım Funda olduğunu 😂
Medifema da iyi dedikleri bi tane daha doktor var kadın ama adını hatırlamıyorum 😅 bu arada anladığım kadarıyla Torbalıda oturuyorsunuz , Hayri Aksüt ve Rimah Kostak var onlarda iyi doktorlar bi araştırın isterseniz. Hayri Aksüt riskli durumlarla da ilgileniyor diye biliyorum. Hatta kendisi de tüp bebek yapıyor.
Benim daha öncesinde kaybım olduğu için perinatoloji ile ilerlemem gerekiyor o yüzden Medicana da Cüneyt Eftal Taner e gidiyoruz.

Günaydın canım , her şey yolundadır neden kendini bu kadar kastın stres olma ve kötüyü çağırma 🌸 ilk 3 ay dolgu, kanal , çekim tarzı işlemlere genelde izin vermiyor doktorlar. Lamine takılırken anestezi yapılıyor mu ? Eğer anestezili bir şeyse ona da izin vermezler bence

Aynen canım bnde 6. hafta içindeyim bugün ewde sadece ortalığa bi süpürge geçtim ağır bişey yapmadım ama belimi toparlayamıyorum bide bugün ilk defa kahverengi bi akıntı geldi tedirgin oldum😒
Merhaba benimde 5 buçuk haftalık cumartesi keseyi gördük akşamı karın ve bel ağrım başladı adet olacak gibi ertesi gün kahverengi akıntı geldi bel ve karın ağrım da devam ediyordu acile gittim baktılar kanama falan yok dediler yerleşme kanaması olabilir önceden kalan kan dışarı çıkıyor olabilir birde benim tüp bebek ilaçların etkisi olabilir sizde endişelenmeyin 🙏

Cok şükür toparladım canm . İnşallah rabbim nasip eder tekrar anne olma🙏
Amin canım 🙏🏻 tez vakitte olur inşallah 🌸
Zor zamanlar geçirdik , yavrularımızı unutmayacağız hiç bir zaman , onların yeri ap ayrı ama toparlanmak lazım dediğin gibi. İnşallah her şey çok güzel olacak senin içinde , güzel haberlerini bekliyorum yaz mutlaka bana. Dualarım seninle ❤️

X