Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• ikiz erkek

OY: 0 0,0%
  • ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    18
Amin canım 🙏🏻 tez vakitte olur inşallah 🌸
Zor zamanlar geçirdik , yavrularımızı unutmayacağız hiç bir zaman , onların yeri ap ayrı ama toparlanmak lazım dediğin gibi. İnşallah her şey çok güzel olacak senin içinde , güzel haberlerini bekliyorum yaz mutlaka bana. Dualarım seninle ❤️
Allah razı olsun
Evet hiç bir zaman unutulmayacak bir acı rabbim sınavımızı kolaylaştırın inşallah

Benim değer ortalama 2.5 artıyor. Cumartesi 886 çıkmıştı. Salı Çarşamba gel tekrar bakalım dedi,keseye benzer bir oluşum var dedi. Çarşamba beta ortalama 3.500 + oluyor, Sat göre de hafta 5+5 oluyor acaba neler göreceğiz :emir_bebek:
Hayırlısı olsun inşallah canım benim inşallah duyarsın bir an önce 🥰

Kızlar hangi folik aşırı kullanıyorsunuz? Ben hamile kalmadan önce ocean almıştım kadın doğum uzmanım ona devam et demişti. Daha sonra sağlık ocağında folbiol verdi Dr. Ama onun otizm yaptığını duydum

Kızlar hangi folik aşırı kullanıyorsunuz? Ben hamile kalmadan önce ocean almıştım kadın doğum uzmanım ona devam et demişti. Daha sonra sağlık ocağında folbiol verdi Dr. Ama onun otizm yaptığını duydum
400 mg olandan kullanıyorum ben diofol doktor 400 mg kullan demişti ozellikle

Kızlar devlet Hastanesi'ne randevu almıştım aldığım gün randevum iptal olmuş normalde yarın di randevu onay yapmak için. Girdim baktimki iptal şok oldum neden olmuş olabilir acaba😔

Vinalac kullanıyorum ben.
Kızlar devlet Hastanesi'ne randevu almıştım aldığım gün randevum iptal olmuş normalde yarın di randevu onay yapmak için. Girdim baktimki iptal şok oldum neden olmuş olabilir acaba😔
Acaba doktor izin mi aldı. Mail göndermemişler mi ?

Allah Allah çok saçma. Acaba 180 i arayıp sorsan mı
İptal olunca mail gelmiş ona cevapla yaptım geri döndüler TC falan istediler incelemek için .şimdi 10 gün sonraya randevu aldım ama erken bulursam değiştirebiliyor muyum acaba? 15 gün sonra veriyor randevuyu diye baya şikayet yapmislar emin olamadim

Belki doktor izin yada rapor almistir yada ameliyat fln cikmistir.
☺️2000 geçmiştir keseyi de görürsünüz belkide
İnsallah guzel sonuclar gorurum. Doktora henuz gitmedim. Biraz kanda takip edip oyle gitcem. 6yi gecerken kese kalp bebek hepsini 1 seferde insallah, acil bir durum yasamazsam tabi. Kendimi norvecli anneler 9 ayda 4 kere ultrason goruyor diye telkin ediyorum.

Benimde geçen hafta öyle oldu canım artık 15 gün geçmeden bakmıyorlarmış randevu alsan bile sistem otomatik iptal ediyormuş. Bnde cumartesiyi bekliyorum kendi doktoruma gitcem

Selam kızlar bizde ilk doktor randevumuzdan geldik uygulamaya göre 5+6 yız bugün keseyi gördük boyutuna göre 5+1 falan dedi doktor henüz bebişi görmedik 10 gün sonra hem bebiş hem kalp atışını görürüz dedi geçer mi 10 gün 🫣

X