Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• ikiz erkek

OY: 0 0,0%
  • ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    18
Kızlar benim gibi dehşet bir bel ağrısı yaşayan var mı ? Sanki ikiye ayırıyorlar gibi ama çok fazla dik yuruyemiyorum bile. Mahvoldum bu gün. Ağır da kaldırmıyorum. 6. Haftanın içindeyim.
Aynen canım bnde 6. hafta içindeyim bugün ewde sadece ortalığa bi süpürge geçtim ağır bişey yapmadım ama belimi toparlayamıyorum bide bugün ilk defa kahverengi bi akıntı geldi tedirgin oldum😒

Bende de oluyor sürekli gidip bakıyorum.

İnşallah bsy olmaz kuzum dinlen bolca.igne vurulsan daha iyiydi sanki ama dr unda vardır bildiği.oglumda ben Dr dan iğne yazmasını istemiştim Dr da hayır kanama olursa vurdur yoksa iğne zararlı demişti.ama bu gebelikte bu Dr 3gunde 1 yazmış.kahve lekelnme oluyor çok az 3gunde 1vuruluyorum.hakkimizda hayırlısı olsun
Canım şuanlık durdu ama olursa yarın gidecem

Kızlar sata göre 5+0 ım şuan. İki gündür sabahları hafif bulantım oluyor öğlene doğru geçiyor. Sormak istediğim bir kaç soru var.

Önceki gebeliğimde çok erken kusmalarım başladı ve hastanede yattım bu yüzden. Şimdi sadece sabahları hafif bulantı oluyor öğlen geçiyor. İlkinde okadar kustum şimdi bunda olmayınca insan acaba yolunda gitmiyor mu oluyor sizde de var mı böyle olan ama doktorunun herşey yolunda dediği?

Birde kasıklarımda bazen ağırlık hissediyorum hafiften ağrı oluyor. Vajinal akıntım başladı bi kaç gündürde. 5. Haftada vajinal akıntısı olan var mı?

Ben cuma günü gittim doktora belli belirsiz kese burada dedi gösterdi salı tekrar çağırdı ama endişeleniyor insan işte. ☺

Aynen canım bnde 6. hafta içindeyim bugün ewde sadece ortalığa bi süpürge geçtim ağır bişey yapmadım ama belimi toparlayamıyorum bide bugün ilk defa kahverengi bi akıntı geldi tedirgin oldum😒
Bende çamaşır astım sadece ağır bile değildi kasıklarıma vurunca ağrı bende çok korktum şimdi gecti de belim aynı o akıntı bebek yerleşiyor kılcal damarlara baskı yapıyor ya ondan olabilir.

Bende çamaşır astım sadece ağır bile değildi kasıklarıma vurunca ağrı bende çok korktum şimdi gecti de belim aynı o akıntı bebek yerleşiyor kılcal damarlara baskı yapıyor ya ondan olabilir.
İnşallah canım bel ağrısı dinlen diyor sende yat dinlen hep
Sende dinlen bol bol🥰

Kızlar sata göre 5+0 ım şuan. İki gündür sabahları hafif bulantım oluyor öğlene doğru geçiyor. Sormak istediğim bir kaç soru var.

Önceki gebeliğimde çok erken kusmalarım başladı ve hastanede yattım bu yüzden. Şimdi sadece sabahları hafif bulantı oluyor öğlen geçiyor. İlkinde okadar kustum şimdi bunda olmayınca insan acaba yolunda gitmiyor mu oluyor sizde de var mı böyle olan ama doktorunun herşey yolunda dediği?

Birde kasıklarımda bazen ağırlık hissediyorum hafiften ağrı oluyor. Vajinal akıntım başladı bi kaç gündürde. 5. Haftada vajinal akıntısı olan var mı?

Ben cuma günü gittim doktora belli belirsiz kese burada dedi gösterdi salı tekrar çağırdı ama endişeleniyor insan işte. ☺
evet benim vajinal akıntım fazlaydı 5. haftamda 4. haftamdamda da öyleydi hatta. şimdi 6dayım akıntı sanırım yine aynı 😅😅 kafalar karısık

Benim daha önceden 21. Haftada kaybım var. İkizlere hamileydim erken doğum yaptım yaşamadı bebeklerim. Servikal yetmezlik varmış ondan dolayı bir anda açılmam olmuştu. Bu sebeple bu hamileliğimde eşim de bende çok korkuyoruz. Ben tüp bebek ile hamile kaldım , zaten transfer günümden beri yatıyorum evde. Hiç bir şey yapmıyorum sadece evin içinde arada bir yürüyüş yapıyordum. Dün kanamam oldu doktor 3 gün falan tuvalet harici kalkma dedi bu 3 gün de full yatacağım. Tüp bebek olduğu için benim kullandığım hormon ilaçları ve progestan fitil ve iğne var. Takviye olarak vinalac folik asit kullanıyorum. Magnezyum kullanıyorum, c vitamini içiyorum hafta 4 gün. Birde hafiften idrar yolu enfeksiyonu olduğu için doktor ilaç vermeyeyim gynobiotic kullan dedi. Onu aldım 5 gün onu içeceğim. ben şimdi tüp bebek doktorumla ilerliyorum 1 haziranda gebelik takibi yapacak olan perinatoloji uzmanına gideceğim ve onunla devam edeceğiz. 8-10. Haftada fetal DNA testi yaptırıp 12. Haftada da serklaj olacağım.
Bu şekilde ☺️
Sen neler kullanıyorsun, nasıl gidiyor 🌸
2024 şubat anneleri grubundaydın değilmi cok sevindim tekrardan hamile olmana rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin

Butun gun bayik bir sekilde pinekledim. Simdi enerji patlamasi geldi camasir bulasiga giristim 🤣🤣

4+2yim ben de cok yogun degil ama ara ara beyaz akinti oluyor.

Arkadaşlar merhaba 4+4 haftalık gebeyim. Beta hcg değerlerim
19.05 de 156.92
22.05 de 549.67
24.05 de 1336.87
26.05 de (az önce verdiğim kan) 3607.89 çıktı. Çok mu hızlı artıyor bu durum beni düşündürdü biraz.

19.05 de 156.92
22.05 de 549.67
24.05 de 1336.87
26.05 de (az önce verdiğim kan) 3607.89 çıktı. Çok mu hızlı artıyor bu durum beni düşündürdü biraz.
Bence normal canım benimde salı 648 di cuma 2320 olmuştu.

19.05 de 156.92
22.05 de 549.67
24.05 de 1336.87
Hayır normal değeriniz keseyi gördünüz mü bir iki güne görünür ozaman☺️

IMG_20240421_073427.jpg
kızlar 15 haftalık cinsiyet tahmini yapar mısınız doktorum izinde henüz gidemedim

X